Hlavní hrdinové Earthrealm jsou napadeni Shao Kahnem a jeho armádou, což vede k velkému násilí a krveprolití. Lord Raiden osloví Elder Gods, aby navrhl řešení, a to závěrečný turnaj mezi Outworld a Earthrealm, kde se zapojí Johnny Cage, Sonya Blade a Jax. Scorpion se vydává na cestu, aby našel mystické prsteny, které by se mohly dostat do nesprávných rukou ke zničení vesmíru. Osud, který visí na vlásku, je nyní v jejich rukou. (HanzoBureshi)

CaptainCzech

Snímek je poměrně dobrý a zabaví, bohužel nic extra to není. Souboje nejsou tak vymazlený jako v předchozím filmu a to co dělají z Johnyho Cage je pro mě jako fanouška smutný. Příběh je fajn a celkové rozšíření světa Mortal Kombat funguje. Animace je stále na kvalitní úrovni. Celková kvalita určitě zaostává za jedničkou, každopádně mnohonásobně doporučuji víc, než letošní hraný film. Za mě solidní 3* a jsem zvědav co se nám představí příště. ()

zberatel

SonGokussj má pravdu, je to blbé keď niekomu zlámu kosti (robotickú ruku) a on v ďalšej scéne je ako nový, to je asi moja najväčšia výtka k tomuto pokračovaniu skvelého Scorpion's revenge. Fatality brutality ako sa na Mortal Kombat patrí a iXtr3m3 asi nevidel invincible keď tvrdí že brutality nemajú v animovanom svete obdoby. ()

Likan7

Ta totální OP Liu Kanga se mi upřímně už trochu zajídá, a to jsem nikdy hry nehrál. Dvojka Legends je každopádně o chlup horší než Škorpionův díl. Úvod je parádní, ale jak se dostaneme do turnaje, přestal mě film bavit. Nikdy bych nevěřil, že to řeknu u Mortal Kombat řeknu, ale být film ze 2/3 o příběhu (a že jich tenhle vesmír má) a z 1/3 o soubojích, bylo by to lepší. Akce je totiž celkem nepřehledná, šíleně rychle sestříhaná a divák si ne nemůže pak moc užít. Stále je ale jakýkoliv animovaný Mortal Kombat o 2 třídy výš než libovolný hraný. ()

Clark_Kent

No dalo se kouknout, od Scorpionovi pomsty nic převratného. Akorát ta spolupráce Johnnyho Cagea a Sonji klapala, celkem dobře. Podobně to měli i Sub Zero a Scorpion, ovšem tam byla cítit trochu s nedobrovolnost. Ale to v příbězích už dávno napsálo bylo. ()

cerdax2

Vypnete mozek, pohodlne se usadte, k ruce si dejte oblibene piti a/nebo dobrutky a nechte se hodinku a pul unaset dalsim z pribehu ze sveta MK. 75% ()

HanzoBureshi

Asi před měsícem jsem viděl Scorpion's Revenge dost mě to překvapilo, protože já animáky moc nemusím. A teď tu máme pokračování (Battle of the Realms), který mě neokouzlilo jako předešlý díl. Tohle bylo takové mišmaš, ale je tu opět dost akce, krve a dost umírání, které bych u někoho ani nečekal, a také je tu opět Johnny Cage a jeho hlášky, takže se i pobavíte. Mé hodnocení: 5/10 ()

Marcecek

Tento diel som videl s odstupom od prvého, tak už sa mi horšie porovnáva, ale áno mám taký pocit, že to bolo o čosi slabšie ako jednotka. Ale určite nie nekukateľné, miestami som sa dobre bavil, krvavé scény mi tam pasovali, a celkom ma aj zaujímalo ako tento príbeh dopadne. Určite sa revolúcia nekonala /asi ani evolúcia/, ale na krátke popoludnie strávené s animovanou jednohubkou to stačí. ()

Fearghast

Dlouho jsem se takhle nenasmál, něco tak příšerného jsem opravdu nečekal :-D Vždycky když jsem si říkal: "Ne, to nemyslí važně, to nemůže být tak hloupé", mě tento film naprosto překvapil ... je to tak hloupé, je to tak plné klišé. ()

Pavlis.xxx

Pokračování brutální řežby fanoušky téhle značky určitě neurazí, ale i přes skvělý fanservis je to o krapet slabší a zbytečně moc uspěchané. Každopádně super jednohubka. ()