EvilPhoEniX

Bavilo mě to víc než Animovaný Zaklínač. Gore,Fatality, Xraye opět parádní i na anime poměry, Akce je dost, nezdržuje se to žádným zbytečným příběhem a jde se rovnou na věc a turnaj zabírá četnou část stopáže. Do toho Johnny Cage skvěle hláškuje a o zábavu je postaráno. 7/10. ()

H34D

Mortal Kombat zejména po posledních pár videoherních dílech tvoří již docela objemné univerzum plné různých postav, klanů, minizápletek i celých světových epoch, takže napsat film z tohoto světa není extra těžké a naopak je to docela vděčné. Proto nemohu projevit slitování jak s posledním hraným Mortal Kombatem, tak tímto animákem. Jakkoli je úvod silný a vtahující, tak posléze se ukáže, že film je obsahově prázdný a hloupý. Velká část je věnována soubojům, což osobně příliš nechápu. Musím trvat na tom, že pořádná bitka bude vždy vypadat a působit lépe mezi hranými herci s reálnou choreografií, než v animáku. 6/10 ()

AllShallFall

Úplně nádherné pokračování. Jak jsem již psal předtím. Je to jiný příběh, než je v klasické hře, ale není zase až tak úplně odlišný. Takový měl být hraný film Mortal Kombat. A jak se zdá, animák ho hrave položil na lopatky. Samozřejmě, že nesměly chybět oblíbené fatality. Co mě velmi potěšilo, že Scorpion a Sub-Zero nakonec byli bojovníci ruku v ruce. Hodně známých postav. Mínus pro mě byl Raiden. Ne že by se mi tam nelíbil, ale moc neukázal. A přitom Raiden je má nejoblíbenější postava. Škoda. Vím ale, že Raidenovi není konec. Je to totiž pořád bůh a jeho činy byly jen záměrem. Určitě bude pokračování a už teď se na něj těším. ()

Tony.cs

WB prostě umí. Někdy se člověk pozastaví nad tím, jak naloží s jeho oblíbenou postavou a turnaj není úplně vyvážený, nicméně akce je fajn, je jí hodně a celé je to opravdu Mortal Kombat. ()

SonGokussj

Jestli tohle mělo být pokračování MK Legends: Scorpion's Revange, tak já jsem vánoční kaktus... Víc jsem se smál (ne kladně) než si příběh užíval. Všechny postavy, střihy, animace, hudba, všechno je tam idiotické. Jednu chvíli tam jde Jax proti Shao Khanovi, ten mu trhá ruce, střih, po minutě je v klidu a připraven k dalšímu boji, i když prohrál. Wtf :-D A těchto okamžiků je to plné. Nemá cenu dál popisovat, Zmatkovitost nadevše 30 % ()

Chen

Efektní, o tom žádná, některé fatality jsou lahodné, ale příběhově je to hrozně přeplácané a zmatené a to i pro člověka, který je fandou Mortal Kombat, natož pro někoho, kdo o téhle tematice příliš neví. ()

Jango_Fett

Po prvním díle kde byli postavy pořádně rozebrané a měli nějaký vývoj (hlavně vymazlený Scorpion) přichází druhý díl který obsahově působí šíleně uspěchaně a překombinovaně. Začátek hodně dobrý, ale pak to začne čím dál tím více klesat. Zápas (závěrečný Mortal Kombat) nemá daná jasná pravidla, všichni se mydlí se všemi, divák netuší čeho musí jaká strana dosáhnout. Navíc všechny souboje jsou uspěchané, z každého je tam pouze chvíle a občas ani člověk netuší zda-li poražený přežil nebo ne...v závěru filmu pak turnaj působí dojmem že kdyby tam nebyl, tak se ani nic nestane. Finální "kaiju" souboj ani nezmiňuji, to bylo hodně přehnané a zbytečné. Nové postavy jak rychle přijdou tak taky odejdou, žádné rozpracovaní charakterů nebo vztahu s těmi ostatními. To co by v klidu mohlo být rozdělené na dva filmy je splácnuté do jednoho. Nyní tyto dva animáky na mě působí úplně stejně jako původní dva filmy (první dobrý a druhý dosti špatný). Což je velká škoda, jelikož to mělo našlápnuto na pořádný propracovaný animovaný universe. Pokud bych si měl tento rok vybrat z obou MK počinů, tak za mě vede na celé čáře hraný film. ()

iXtr3m3

Objektívne možno slabšie ako prvá časť, ale určite tomu neznížim hodnotenie kvôli toľkej porcii fatalít, gore efektíkov, brutálnej akcie, ktorá nemá v animovanom svete obdoby a skvelého týmu vrátane hláškujúceho Johnyho Cagea. ()

moviefreak

Niektoré veci z MK nikdy neomrzia (fatality, brutality, gore) avšak množstvo ostatných už lezie hore krkom. Liu Kang zase OP? Kung Lao opäť DEAD? Johnny Cage navždy DICK? Po 11, či koľko hrách, 3 filmoch, zopár animákoch, a seriáloch je to všetko na jedno kopyto. Chcelo by to niečo originálne alebo jednotlivým postavám dať spin offy... Chápem, nie každý pozná MK a animák je cesta ku hrám, ale pre hardcore fanúšikov bude lepšie hrať iba hry. A animácia je v niektorých scénach fakt BLEEE... ()

oveckaoa

Jednička byla lepší a o dost tady je to parádní do té doby než se dostanou k turnaji pak to je bída. Proč se to jmenuje Mortal Kombat, když většina těch postav v bojích stejně přežije aj , když prohraje? odsere to v podstatě jen Stryker , který byl beztak zbytečný , Kung Pao a Raiden, který beztak zase ožije souboje jsou celkově bídné a jsou v rychlých prostřizích tak, že si z nich nic neužijete . Scorpion a Sub Zero kdyby zde nebyly nic se nestane a nové postavy mají malý prostor . To, že Kitana zradí bylo jasné od začátku tak, že to není nic překvapivého opět mě štval Liu Kang a ty jeho pazvuky vím , že to dělá i v hrách, ale tady to dávat nemusely. 60 procent ()

zberatel

SonGokussj má pravdu, je to blbé keď niekomu zlámu kosti (robotickú ruku) a on v ďalšej scéne je ako nový, to je asi moja najväčšia výtka k tomuto pokračovaniu skvelého Scorpion's revenge. Fatality brutality ako sa na Mortal Kombat patrí a iXtr3m3 asi nevidel invincible keď tvrdí že brutality nemajú v animovanom svete obdoby. ()

Likan7

Ta totální OP Liu Kanga se mi upřímně už trochu zajídá, a to jsem nikdy hry nehrál. Dvojka Legends je každopádně o chlup horší než Škorpionův díl. Úvod je parádní, ale jak se dostaneme do turnaje, přestal mě film bavit. Nikdy bych nevěřil, že to řeknu u Mortal Kombat řeknu, ale být film ze 2/3 o příběhu (a že jich tenhle vesmír má) a z 1/3 o soubojích, bylo by to lepší. Akce je totiž celkem nepřehledná, šíleně rychle sestříhaná a divák si ne nemůže pak moc užít. Stále je ale jakýkoliv animovaný Mortal Kombat o 2 třídy výš než libovolný hraný. ()

cerdax2

Vypnete mozek, pohodlne se usadte, k ruce si dejte oblibene piti a/nebo dobrutky a nechte se hodinku a pul unaset dalsim z pribehu ze sveta MK. 75% ()

Fearghast

Dlouho jsem se takhle nenasmál, něco tak příšerného jsem opravdu nečekal :-D Vždycky když jsem si říkal: "Ne, to nemyslí važně, to nemůže být tak hloupé", mě tento film naprosto překvapil ... je to tak hloupé, je to tak plné klišé. ()

Buriking

Asi před měsícem jsem viděl Scorpion's Revenge dost mě to překvapilo, protože já animáky moc nemusím. A teď tu máme pokračování (Battle of the Realms), který mě neokouzlilo jako předešlý díl. Tohle bylo takové mišmaš, ale je tu opět dost akce, krve a dost umírání, které bych u někoho ani nečekal, a také je tu opět Johnny Cage a jeho hlášky, takže se i pobavíte. Tady dávám fakt dobrých 65%. ()

Pavlis.xxx

Pokračování brutální řežby fanoušky téhle značky určitě neurazí, ale i přes skvělý fanservis je to o krapet slabší a zbytečně moc uspěchané. Každopádně super jednohubka. ()