Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

Daertelon

Příběhově, scénářem, dialogy a víceméně i herci se to přibližuje béčkovým předměstským komediím, ale je to úplně bez nápadu, chybí tomu drive a zajímavý prvek. Dokoukáte to, ale nic moc z toho mít nebudete. ()

marek29

1. Netflix, 2. Snoop Dogg, 3. Akce/upíři/krev, 4. Love story 5. Jamie Foxx. To vše c různým poměru spolu s humorem a krajinou LA dává dohromady 2h nonstop akce. Trošku to připomíná Men in black a asi to nebylo nejhlubší, ale na vylepšení neděle víc, než dobré. ()

jayman

Samozrejme, že Únia je zaujímavejšou ideou, než dej filmu. Ten beží podľa mizerného scenára, ktorý pôsobí ako ušitý horúcou ihlou. Jamie Foxx je v hlavnej role mdlý a zvyšné aspekty filmu som si ani nemal chuť všímať. Neviem, prečo toto vzniklo. ()

koty2201

Day Shift s Jamiem Foxxom je veľmi rozporuplná záležitosť. Na jednej strane ma to veľmi príjemne prekvapilo, ale občas to naopak sklamalo. Je to klasický B-čkový akčno-komediálny triler na štýl Johna Wicka. Ale scenáristicky trochu horší. Takže producenta Chada Stahelskiho tam bolo dosť cítiť. Príbeh bol veľmi klišoidný. Rozvedený pár, dieťa v striedavej starostlivosti. To všetko preto, lebo hlavný hrdina má netradičnú a nebezpečnú prácu. Pri jej vykonávaní sa dostane do maléru a musí rodinu zachrániť. Klasika. Mytológia okolo upírov a okolo ich lovu celkom dobrá a patrí medzi plusy filmu. Niečo na spôsob zabijakov, gangov, hotelov a “okrúhleho stolu” v Johnovi Wickovi. Má to celkom potenciál na pokračovanie. Len sa musia viac snažiť. Humor bol vychytaný celkom dobre. Občas som sa zasmial preto, lebo mi to prišlo naozaj vtipné. Občas preto, aké to bolo nelogické a stupídne. Našťastie tých hlúpostí a pasáži, ktoré boli pritiahnuté za vlasy, tam nebolo veľa. Choreografia a bojové scény miestami neprehľadné, ale za to zábavné; taká funny goofy gore záležitosť.  Kameramanom sa dosť často podarilo natočiť dosť pekné zábery, takže akcia bola zvládnutá veľmi dobre celkovo. Takže malo to svoje svetlé momenty, kedy som mal pocit, že sa Netflix prekonal a priniesol vysoko nadpriemerný film. Len škoda, že prišlo aj zopár situácii, kedy snímok padol na hubu a zrejme si vybil aspoň jeden špicatý upírsky zub. ()

JosefTomas

Není to tam, bohužel, ale ujde to. U Perryho je vidět, že akci má v malíku, ale na vyprávění moc není, scénáristé expozici světa zbytečně říkají, než ukazují a film skoro dvouhodinovou stopáž nedokáže ustát s grácií. V akci to ale šlape, potěší i Adkinsovo "boykovské" cameo/vedlejšák a záběry z dronů sice nesnáším, ale ta kreativita tady se cení. Chybí tomu ale hlavně béčkovější styl, béčkovější přepálenost a hlavně béčkovější scénář, který by od 20. minuty nastolil tempo a dalších 70. minut nepolevil. Foxx sice táhne celý projekt svou ochotou a jako postava i herec to ustojí, ale film to v tomto ohledu hrozně nezvládá a ke konci, kde se do béčkového módu konečně přepne, už je na to pozdě. Rád bych ovšem viděl dvojku, vybral k ní adekvátní scénář (zápletka se "starostlivým tátou" je dost mimo) a J.J. Perryho bych nechal dělat to, co umí nejlépe - akci. PS: A Adkinsovi bych dal hnedka spin-off, já toho chlapa žeru a furt mu přeju pořádnou áčkovou roli v béčkovým filmu. ()

Olafsson

Extrémně woke, BLM, blackwashed. Bílý jsou buď blbci, troubové nebo zmrdi... Jediný cool lidi a jednoznačně pozitivní hrdinové jsou negři. Z tohodle pohledu hnus na poblití. Dvě hvězdy za skvělý akční scény vč. prvotřídních bojovejch choreografií. Rozhodně se nic nestane když tohle vynecháte, ba naopak. ()

cguio

Super hustej nářez musím říct. Po všech těch srágorách svěží vítr. Kvalitní akce (místama lehká inspirace hard boiled), dobrý bitky, slušný gagy a konečně normální stopáž. Netflix do toho zřejmě moc nekecal. Jen tak dal ()

smarkus

Prostoduchá ale zaujímavá jednohubka, plná klišé a neinvenčná. Malé plus za Adkinsa, keď rozdával kopačky ako za mlada. Neurazí, na nedeľný večer je to v pohode, nič viac nič menej. ()

JasonV

Takto nejako by som si predstavoval pokračovanie Bladea, prepracovaný upírí svet s perfektnými akčnými scénami. komediálna rovina a skvelý herci, hlavne Jamie Foxx. Až teraz som si uvedomil, že Snoop Dogg vyzerá tak trochu ako Lee Van Cleef. ()

xxmurphyxx

Netflix...Upíri...Nehrozený nigga...Biely pochcánek...Strong female character...Rap...Chrumkavý nástup...Nudný stred...Jalový koniec...Logika na dovolenke...Rap...Odfláknutý hlavný/á zmrd/ka...Farbičky...Rap...Priemer...Zaspávam...Trdylko onanuje...JBMNT ()

wowylgu313

55% čekal jsem od toho víc. Určitě + za bojové scénky, obrovské + a vlastně celkové oživení byli ti dva bratři. Scéna s nima byla perfektní. A jinak taková prostě filmová slatanina, kde si říkáte proč na to koukám. Neodsuzuji upíry ani tyhle scifi bojovky alá John Wick, ba naopak. Jen prostě tady jelo tempo a pak bum najednou nuda a takhle až do konce. Od půlky hned za scenou s bratrama my to přišlo už tak celé nějaké "překombinované" ... ()

david.babick

akce fajn, hlavy a končetiny litajó, krev střiká :-) Adkins a jeho brácha mě strašně bavili (proč sakra dostali tak málo prostoru?!!!)...ale má to jedno ale..kde se vzali hodní upíři ? proč, když se Francovi usekla hlava, tak přežil ? proč to vypadá tak lacině ? škoda..jo a po tom co se Franco proměnil v upíra, tak mě strašně sral..a začíná mě ve filmech srát digitální krev.. ()

AndrewNewman

Možno som k tomuto béčku trochu krutý, ale po pravde som sa ani raz nezasmial a jediná fakt zaujímavá vec, sú akčné a bojové scénky. A aj to nie všetky. Finále tvorcovia brutálne odflákli, pretože im na to už zrejme nezostal rozpočet. Takisto to absolútne presadzovanie afroamerických celebrít mi už príde trápne. Nemám nič proti Snoopovi ako raperovi, ale pchať ho do filmov je absolútne nonsens. ()

Toxie

Za mě good jednohubka. Co všichni na to plivete? Jestli někdo čekal drama s přesahem, tak sorry🤦 Akce má spád, vtípky baví. Krev teče, stříká po litrech. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)