Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (Netflix)

BMW12

Jedním slovem špatné. Přepálená stopáž, nudné scény, nemělo to žádnou šťávou ani žádné vtipné momenty – no i když asi 2x jsem se zasmál. Za mě však naprosto zbytečně natočeno. ()

eraserhead666

"Snažím se o empatii, ale je to těžký." Nevýhodou a negativem Apatowek je stopáž. Dvě hodiny + většinu dobrých a zábavných okamžiků rozředí. Kladem Apatowek je jeho žena Leslie, je skvělá a já ji miluju. V bublině pobaví ironickým nadhledem a pálením do vlastních řad. Zprudí přepálenou stopáží. ()

Lucasion

Rozumím satiře, která tu je. A ten nápad je výborný. Bylo jen otázkou času, kdy někdo udělá film na covidovou dobu. A tenhle film má několik výtečných nápadů a skvělých scén. Navíc se tu sejde i Karen Gillian, Pedro Pascal a oblíbený David Duchovný. Ovšem ten film má přes dvě hodiny a z kvalitnýho nápadu a satiry se stává typická americká komedie ab absurdum. V ten moment, už na film ani nechcete koukat, protože do konce ještě zbývá půlka a od průjmů a zvracení se dostáváme i k útokům na herce a pseudověznění. Prostě uchylárna a šílenost. Škoda, protože ten nápad je prostě výborný. O čtyřicet minut zkrátit a nechat satiru o natáčení amerického braku v době covidu a je to za čtyři. (35 %) ()

ScarPoul

Množstvo skvelých vtipov, ktoré sú obalené v neznesiteľnom prevedení. Ak chcel Apatow pobaviť, tak pobavil len úzku skupinu ľudí. Film, ktorý keby vznikol o dekádu skôr, bol by trefnejšou kritikou štúdiového systému. Takto je to len parta neznesiteľných ľudí, v neznesiteľnom filme, robiace neznestieľné veci. Chýba tam akýkoľvek rozumný charakter. Akýkoľvek druhý plán obohatený myšlienkou. Každoročne South Park udiera klinec po hlavičke v rámci akejkoľvek kritiky na poli 20 minút lepšie, než Apatow za celé dve hodiny. Pričom hviezd je tu veľa. Nie sú ani zle vedení. Užíval som si Pascalové, Duchovného aj Serafinowiczove kreácie. Potešilo ma množstvo cameí ( McAvoy, Ridley, Lithgow) a Iris Apatow je naozaj skvelá a talentovaná. Takže v tomto smere nemôžeme uprieť režisérovi určitú kreatívnu vložku. Ale ako celok je to príliš bláznivé a samoúčelné. To, že tam vtipy viac menej fungujú je na film takýchto proporcií naozaj málo. Celý čas som si hovoril: Kto môže spraviť vtipnú komédiu, ktorá je ale zároveň neskutočne nudná? Odpoveď: Netflix a Apatow. ()

M.i.k.e

Apatow se vydal cestou, která mu sice není úplně vlastní, nicméně mi to nezabránilo abych se většinu stopáže bavil víc než slušně. Místy je to sice přestřelené víc než by bylo potřeba a vzhledem k lehké kopírce Tropic Thunder to není ani úplně originální, ale co už.Obsazení je sympatické a nebere se moc vážně a humor je většinu času funkční.Minimálně na mě fungoval vlastně víc než sem původně čekal.40% je zoufale málo,tudíž s klidem za čtyři...70% ()

cariada

Tohle bylo moc i na mě. Dělat si srandu z covidu mě nepřijde zrovna v pořádku, umřelo miliony lidí, tak si to zaslouží trochu úcty. ()

Juto

Ak hľadáte ľahkú zábavu v týchto ťažkých časoch, ste na správnom mieste. Toto je hlúpa, no veselá komédia odohrávajúca sa počas Covidu o filmovej produkcii. Nebudem klamať, film je trochu nesúrodý. Tempo je buď veľmi rýchle, alebo super pomalé. Film, ktorý natáčajú, je smiešny a predpokladám, že by ste ho mohli nazvať podfukom priemyslu a Hollywoodu. Napriek tomu je to dobrá zábava. 6/10 ()

campix

Další průměrná až podprůměrná Neflixovina. Judd Apatwo se vydal trošku jiným směrem a tenhle jeho nápad alespoň ze začátku nevypadal úplně špatně. Tématem je filmová produkce za dob těžkého covidu, tedy v bublině. Bohužel film funguje pouze v kratším formátu traileru nebo zakompovaných tiktok videí. Jako celek nefunguje vůbec. Strašně moc nápadů, ale pouze některé z nich padají na úrodnou půdu a celek působí jako jeden velký guláš. ()

PROCESOR

Naivně jsem si myslel, že se film soustředí na "ponorku" mezi herci, kteří jsou kvůli karanténě ohledně covidu uvězněni v nějakém hotelu uprostřed natáčení. Tak, jako byli, jenomže se neřešila ani ne tak ponorka, jako natáčení a jejich práva, do toho se začal míchat ještě instagram a agenti, až z toho vyšla super patlanina. Mě to teda moc zábavný nepřišlo. ()

Mrkvič

Děsně dlouhý film obsahující spoustu zbytečností. Pár věcí je fajn, ale i ty fajn vtípky se párkrát zopakují a podruhé už to takové kouzlo nemá. Skoro mi až přijde, že dostal Apatow od Netflixu obří rozpočet a nevěděl, co s ním. Mít film 90 minut a těžit hlavně z komiky herců - hlavně Pascala (ten je v každé scéně boží), Duchovnyho (v té skupině totálně nehodící se postava, ale v dobrém smyslu) a dál klidně využít téma covidu spolu s nelítostnou pračkou na peníze - Hollywoodem. Potom by ty tři hvězdičky byly zasloužené. Takhle jsou s hodně odřenýma ušima a film je dáleko předaleko za podobně laděnou Tropickou bouří (2008). ()

fabecc1222

Věčná škoda nevyužitého potenciálu a dobrého námětu. Sehnat bandu známých herců, a natočit film o natáčení brakové série v době covidové skýtal mnoho potenciálních možností a nápadů. Tvůrci se však bohužel uchýlili ke klasické rutině, bez větší originality, a navíc ještě film obohatily přepálenou stopáží. ()

Jaro.Krafcik

Pobavilo, fakt som nevedel čo od toho čakať a takéto milé prekvapenie so skvelým hereckým obsadením a vtipmi ani nehovorím. Už viem prečo to netflix pridal na 1. Apríla, odporúčam na víkendovú pohodu ako stvorené. Ale viac ako priemer tomu dať nemôžem. Príliš dlhé. No ako satira na covid celkovo vydarená. 3* ()

blackJag

"MIŘTE JIM NA ROZMNOŽOVACÍ ÚSTROJÍ. JSOU HOŘLAVÁ!" A takových citování-hodných klenotů je tam vícero :-) Evidentně se zařazuji do méně početné skupiny diváků, které film náramně pobavil, protože vtipně glosuje nejenom paranoidní šílenství ohledně covidu, ale zároveň se opírá do filmového průmyslu jako takového a ta kombinace je skutečně životaschopná. Jako není to třeskutě vtipné celou dobu a ten závěr možná zavání mírnou bezradností, ale vzhledem k tomu, jak si film stojí zde, si dovolím procentuálně "přitopit". 70% ()

JohnSmith odpad!

Příšerný film o natáčení ještě příšernějšího filmu. Ono to mělo být jako vtipný???? Aha, tak to jsem tu intelektuální rovinu humoru asi nepobral ()

blackkocour odpad!

není zdrávo vysrat tolik hoven najednou, že Apatowe? Ani podělaný homokokovid tomu nepřidal. Dám vám radu zadarmo, film kde vystupuje až moc hvězd, tím větší sračka to bude - blackkocour 2022 ()

Soweek

Občas je to tak špatné, až je to dobré a občas tak špatné...až je to špatné. Film na mě občas působil jak nekonečně dlouhý monolog Bena Aflecka v posledním filmu Kevina Smithe, kde se Afleck velice detailně a uvěřitelně svěřoval o bídě a strastích jeho Batmana. I zde mám občas pocit, že herci i režisér využívají film k opravdovému přiznání, jak špatné to občas v tomto odvětví může být a nepovedenou satirou spíše maskují svojí opravdovou zpověď. Názor si na to musí každý udělat sám. ()

sedm.1

Judd Apatow natočil naprosto nepůsobivou a nefunkční satiru, která se snažila vzít na paškál kombinaci manýrů hollywoodských hvězd a hvězdiček a covidu, jenže místo zábavy a trefného zesměšňování na mě kompletně celý film působil spíš dojmem trapnosti a zoufalé nenápaditosti. Především veškeré postavy mě neskutečně iritovali, kdy sice tedy chápu, že se měli chovat jako rozmazlené, povrchní a ne příliš intelektuální celebritky, to ovšem neznamená, že musí působit tak strašně otravně a hlavně nesympaticky, bez špetky vtipnosti, či přesvědčivosti. Navíc ani většina jejich známých hereckých představitelů mě tu zrovna svými výkony neposadili na zadek, všichni mi přišli křečovití, nepřirození a nezúčastnění. Zesměšňování covidových pravidel je tu pak sice o malinko údernější, na druhou stranu jde vesměs o již recyklované, všeobecně známé vtípky, s ničím originálnějším, či nápaditějším tvůrci v tomto ohledu nepřišli, a tak i to se ve výsledku docela míjelo s účinkem. Krom toho zde ale jinak nefungoval humor tak nějak všeobecně, celková zápletka, i když tedy tu šaškárnu nazývat zápletkou je dost nemístné, působí nezáživně a pasivně, bez koulí, s obrovským množstvím vyloženě nudných pasáží a závěr je pak úplné spláchnutí do hajzlu, zde došla tvůrcům nápaditost už naprosto definitivně. Mně zkrátka tato podívaná doslova otrávila, celé mi to přišlo ukrutně trapný a nezábavný, prostě velká bída! ()