Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (Netflix)

jimik13

Satira a parodie v jednom. Tyto filmy jsou na uvolnění a musí se brát lehce s rezervou. Člověk, který se na něj bude dívat naštvaný na svět po dlouhém dni v práci řekne, že to je sračka. Ten, kdo se na něj podívá v dobré náladě se bude bavit. Já se bavil a zasmál se, takže za mě dobrý ()

Tranda

Příběh: 3/10; Akce: 3/10; Humor: 2/10; Napětí: 1/10; Hudba: 5/10; Vizuál: 6/10; Atmosféra: 5/10; Zábavnost: 2/10; Herci: 6/10. 3/10 ()

Pythonator

Na Apatowa velmi slabé. Je to takový další netflixový jakože velkofilm, ale pořád to působí dost levně a televizně. Kdyby tam nebyly Karen Gillan a Leslie Mann, tak je to docela nuda. A ještě starý dobrý agent Máldr to jistí. Místy jsem se hodně bavil, ale celek je poněkud nekonzistentní a vůbec nikdo by v tom snad nehledal Apatowa. Satira na covidové šílenosti mohla být mnohem drsnější a upřímnější. ()

Sopholojong

Zo sceny "Odteraz ziadne sexualne interakcie, len sladke pohlady" asi pat minut huronskeho smiechu, z Benedicta Cumberbatcha na drug party desat minut nepricetneho smiechu, z ozivovania Pedra Pascala dusivy rehot s prerusenim filmu na dvadsat minut.... Najlepsia parodia na COVID alebo ine pliagy ever. Bavil som sa naramne. "What language is that?" - "I speak Hindi when i'm panicking" ()

soukyd33

Tento druh humoru moc nechápu. Co je na tom vtipného? Každý se tam chová jako idiot. Některé scény jsou vtipné, ale film to nezachrání. Znovu už se na to nepodívám. Herecké obsazení dobré. Herecké výkony průměrné. Zvuk slabý. Hudba (melodie), nic moc. Soundtrack dobrý. Poznámka: Na konci je v tom pěkný guláš. Nedoporučuji. Hvězdiček 2 ()

borecjeborec

Stručně řečeno: Nuda a nic víc. Od Netflixu jsem čekala komedii, dostala jsem unuděných 126 minut! A to opravdu unuděných. Komedie bez jediného komedického prvku. Karen Gillan žeru, ať u z Doctora Who nebo Jumanji, vždy byla její role vtipná a aspoň s nějakým smyslem. Tady nebylo nic. Žádný background hlavních postav. Žádné citové vazby k hercům. Fakt nic. Nechápu kde lidé vidí satiru nebo komedičnost, buď jsem mimo realitu a spíš mi to všechno přišlo trapné a nebo jsou mimo lidé kteří hodnotí tento film dobře. Scénář-katastrofa; rozhovory beze smyslu. Choreografie herců taky nulová. Hudba mnohdy neseděla k ději/akci. Kdyby film měl 20 minut a byl by to takový sketch okolo covidu, pak OK. takhle 20 % ()

mia.com

Vydrzela jsem pul hodiny. Namet se mi hodne libil, uvod bezva, ale pak ta bizarnost prehlusila naprosto vsechno, co by mohlo byt jinak vtipne. ()

lukas.frydry

Při sledování mě napadá .. tropická bouře, apokalypsa v Hollywoodu, ta hovadina kde má jackman koule na krku(mládeži nepristupno), popstar (jo to taky režíroval vlastně) a další.. nic moc víc, nuda ()

pokyy

Nechápu takové hodnocení, recenze typu, po půlce to bylo o hovně. Předpokládám, že takové recenze píšou pepíci, co byli celou pandemii na homeoffice. Vynikající komedie, bavil jsem se, metafora na začátek covid pandemie. I herecké obsazení je vynikající. ()

Gamora

Dvouhodinová nuda s pár humorných momentů, která je až přeplněná celebritami. Myšlenka filmu je celkem dobrá, ale zpracování už moc ne. Většina lidí se tu chová nelogicky, což byl zjevně účel a mělo to být vtipné, jenže to je spíš otravné a znepokojující. Pokud jste chtěli vidět partu celebrity, co po sobě křičí, spí spolu, berou drogy nebo dělají stupidní tiktok tanečky, tak tento film je přímo pro vás. ()

Pengs

Čekal jsem,že se zasměju víc,ale bavil jsem se. V pohodě film na nedělní večer,když nechcete moc přemýšlet. Každopádně zbytečně dlouhé. Dobré herecké obsazení,kterému za mě vévodí vtipná Karen Gillian. ()

Pierre95

Co to bylo? Dvě hvězdy jen za některé herce. Nuda. Trapný. Chtěl jsem to vypnout a už znovu nepustit a to se mi skoro nikdy nestalo, ale nedalo mi to. Hvězdný camea zde nechápu. A šíleně dlouhá stopáž. Pro mě zatím nejhorší film roku. ()

Inigo

Keď som sa to chystal pozrieť, spravil som dve veľké chyby, nepozrel som si hodnotenie(40%) a nepozrel som si ani režiséra(Judd Apatow). Hodnotenie by nebolo až taký problém, niekedy sa stane, že niečo vo filme zarezonuje a film pobaví (však Enšpígl, blackJag, LiVentura a ďalší). Ale režisér už problémom je, nakoľko mne Apatow jednoducho nesedí a jeho fekálny humor(a nie len jeho) ma nevie pobaviť. Ani jeden z jeho predchádzajúcich filmov ma nechytil, ale tento mal celkom dobrý trailer, tak som sa nechal nachytať.  Nevravím, že sa pri pozeraní nepobavíte, aj ja som sa 2-3x zasmial, ale to je na dvojhodinovú(!) komédiu málo.  Jedna * za paródiu na Covid a jedna * za Karen Gillan. ()

melmoth

Ak chcete vidieť, aký potenciál projekt mal, pozrite si skvelý Knocked Up (2007) – tiež od Apatowa. Ak Vás interesuje motív „filmu vo filme“, dajte si Tropic Thunder (2008), kde funguje všetko to, čo tu nie. Ak potrebujete žehliť, umývať okná, alebo vysávať koberce, kliknite na The Bubble – ideálne zvukové „krovie“. Viac tu ()

there

Nesmyslná blábolovina která v konečném důsledku nedává žádný smysl. Příběh vypadá jako kdyby měl děj ale asi mě unikl. Herecké obsazení není špatné a výkony jsou dobré(spíš patří mezi ty lepší). Hudba docela v pohodě. O příběhu mluvit nechci abych vás neovlivňoval. Pokud se rozhodně nudíte, nechcete přemýšlet a možná se i bavit, a psychicky zvládáte sledovat podivné filmy jděte do toho. ()