Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (Netflix)

iXtr3m3

Chcelo to byť ironické, chcelo to ukázať ľudí v pravom svetle s humorným nádychom, ale žiaľ na viac ako šedý priemer možno až podpriemer to nemalo a to pri tom kastingu je doslova zahodená šanca. Kde sa to len hrabe na podobný ironický snímok K zemi hleď, to bola iná liga. ()

merit1

Trochu to vyzeralo ako pomsta. Pomsta hereckej komunite, pomsta scenáristom, producentom, ochrankárom, cateringu... A aby nebolo ľúto špotorvému svetu, tak aj fotbalistom.  Och, a zabudla som, aj režisérom nezávislých filmov. ()

Ant_Antony

To je tak, když si inteligentní filmař vystřelí z diváků... Sklidí nízké hodnocení a tetelí se blahem... Každá mnou udělená hvězdička je za moment, kdy jsem se při sledování OD SRDCE zasmál - a že se mi to u těch prefabrikovanejch (vesměs Disney) bijáků posledních pár let nestalo ani jednou... Díky za oddechovku, která brzy vyšumí o to hezčí bude její budoucí možné repete... ()

bobstock

Nesdílím Apatůw smysl pro humr během covidu a navíc drtivá většina účinkujících je protivně nesympatická. Zasmál jsem se pouze u běžící scény s McAvoyem. ´´Proč mě honíš? Proč utíkáš?!´´ :D 25% ()

Illy

Já se u tohohle slepence scének fakt bavil, bylo to hodně dementní, ale mně se to prostě líbí. Jo, asi jsem taky dement, děkuji pěkně 😉 ()

Hapretor

paradoxně dost nevtipná kravina ... směšná zaslouženě jen v některých momentech a zajímavá pro mne jen v pár scénách ... hlavně tanečky byly povedené a vtipné ... a to díky ... Iris Apatow - velmi nečekaně ... ()

Kopi1

Zajímavý nápad, kde si Apatow dělá srandu z natáčení filmu a bere vážně hrozbu covidu. Párkrát jsem se zasmál, ale bohužel to zas tak zajímavý nebylo a příběhově až moc na hraně. Překvapilo mě, kolik známých herců se zde objevilo, což bylo velké plus za mě, ale zase až moc dlouhá stopáž u takovéhoto typu filmu (zde by bohatě stačilo 90 min). Za týden si už nejspíš nebudu ani moc pamatovat o čem film byl. ()

Ben Nevis

Asi jsem se dívala na jiný film, protože jsem se smála s přestávkami až do konce. Nicméně by filmu prospělo prostříhat na hodinu a půl. Bylo hezké nahlédnout do zákulisí natáčení béčkového filmu, ve ztížených podmínkách covidového lockdownu. Herci si střílí sami ze sebe, ze svých kolegů, z filmového průmyslu a covidových restrikcí. Bublina trpí stejně jako její žánrové sestry různou kvalitou vtípků a tento žánr bývá málokdy hodnocen jako veledílo. ()

BOURQUE

Satira, ktorá sa snaží v zakrivenom zrkadle zobraziť „Covidom ovplyvnený Hollywood“. Jednotlivé scény a paródie nejakej situácii vedia len málokedy aspoň trochu zapôsobiť. Situáciu nezlepšia ani herci, respektíve herečky. (Mimochodom, David Duchovny tu vytiahol light verziu Hanka Moodyho.) Scenáristi si čerpajú z viacerých filmov (napr. This Is the End, Tropic Thunder alebo vzdialene príbuzný Don't Look Up), ale nedokážu ničím extra prekvapiť alebo šokovať. Výsledok v danej forme je spíš stupidita. Po predchádzajúcich filmoch jednoznačný krok dozadu režiséra Judda Apatowa. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

Olík

Kdyby člověk nevěděl, tak by snad ani neřekl, že to je Apatow. Mentálně vyspělejší, tepající do správných míst, reflektující aktuální témata, mířící víše a přesto je úplně na konci cítit lehká trpkost. Možná, že jsme zvyklí na údernější vtípky - možná to jenom chtěl Judd Apatow vzít trochu z jiného konce. ()

dudunecek odpad!

Levná, asi tak za týden natočená blbost na způsob Apokalypsy v Hollywoodu a Tropické Bouře. Na rozdíl od těch filmů tohle nemá vůbec co nabídnout. Je to tak strašně random, bez žádné myšlenky, pointy a ani to není vtipný. Proč to má do prdele 126 minut? ()

Urukhaj98

Navzdory povedeným trailerům je film pouze utahaná nuda a těch pár docela dobrých nápadů a povedený casting to vůbec nezachraňují. Doufal jsem v povedenou satiru na fungování hollywoodského zákulisí v kombinaci s covidovými komplikacemi. Místo toho jsem dostal uspávající sračku, která se o komedii snad ani nesnaží. Už nikdy znova. 3/10 ()