Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (Netflix)

rublik05

Netflix se snaží svézt na vlně popularity jejich povedené satiry Don't Look Up, a proto servíruje další pokus o satiru/parodii na nedávné dění, tentokrát z pohledu herců, resp. filmového průmyslu. Zajímalo by mě, kde asi udělali soudruzi z NDR chybu, že z toho nakonec vyšla taková trapná a nezábavná nuda. Ačkoliv se herci snažili a občas se pár vtipů povedlo, to množství vaty a hluchých míst tyto snahy dokonale zabilo. Nejlíp na tom byl asi začátek, zbytek je těžce o ničem. 2/10. ()

Likan7

Mělo to být druhé K zemi hleď!, ale místo toho to je trapná a často nudná ptákovina, která nebaví ani svou trapností. Bylo mi trapně hlavně za mou jindy oblíbenou Karen Gillan. Nápad na film o "filmu během pandemie" mohl být na papíře zajímavý, ale Apatow to vůbec nezvládl a...je to jednoduše sra*ka. ()

Milda003

Myslím, že film hodnotilo až moc lidí co nemají takový ten smysl pro ironii a nadsázky. Dobře není to žádná úplná pecka, ale každý rozumně smýšlející musí přeci vidět, že si tam prostě dělají srandu z covidu a nesmyslným opatřením... ()

Sepp598

Ne že by to bylo nudný, ty dvě hodiny celkem utekly, ale je to nezajímavý. Nápad to však byl dobrý. U těch vtipných scén jsem se sice dost bavil (dohromady tak 5-6), ale zbytek jsem jen kroutil hlavou. Záleží na vás jestli vám to stojí za to a nenechte se zmást tím, že tam hraje Karen a Pedro. Jo a ty dvě camea Johna a Daisy taky dost pobavily. ()

PlysovyMacko

Skupina hercov natáča počas covidu najtupsi film podľa slnkom. Natáčanie sprevádzajú problémy ci už rozmaznaní herci alebo rôzne vízie výsledku. Občas Pedro utrúsi nejakú hlášku, aké inak je to zúfalo nevtipne a dosť dlhé. Nebavila som sa. ()

cerdax2

Tohle je natolik uhozeny, ze na to musite mit vyslovene naladu a pak si jednotlive sceny, ktere si delaji legraci z cvd, holywoodu, hercu, tiktoku a kde ceho jineho uzijete, jinak se budete nudit ci jen vam pred ocima bude blikat wtf ? 60% ()

cernakus

Absurdní, trapný odpad bez nápadu. Komedie bez jediného vtipu, pokud za vtip nepovažujeme, že jedna postava nablije druhé postavě do huby. Buzflix se stává definitivně americkou ČT. Který vyrábí předražené filmy jen proto, aby loajální herci nepošli hlady. Jedna hvězda, za nevím co. ()

wowylgu313

Půl hvězda hvězda za Pedro Pascal a druhá půlka za David Duchovny. Sice oba dva špatně využitý herecký potenciál, vlastně celkově to je trapné. Jasně některé vtípky vás donutí přemýšlet zda se začít smát a nebo se jen pousmát a říct si "ježiš to je trapný" jinak příběh, pointa a všechno okolo faaaakt špatný. V půlce filmu jsem už víceméně dělal úplně jiné věci než sledoval toto story. Celá tahle recenze by šla napsat jedním slovem "blbost" ta hvězda víceméně opravdu jen kvůli mé osobní oblíbenosti již zmiňovaných herců díky kterým jsem to tak nějak vydržel dokoukat ... ;) ()

p.a.douch

Co to k...a je? Chvíli nuda, chvíli dobrý. Scénář nahoru dolů. Netflix dává tvůrcům moc volnou ruku, chtělo by je to plácat přes pracky. Co se tomuto filmu nedá vytknout jsou výkony herců. Jen díky nim jsem to byl schopen dokoukat. Jejich výkony mě bavily víc než děj a jen ty u mě vytáhly tento film nad šedivý průměr. ()

PanJelen

Je to taková nafouklá bublina, která splaskne po půl hodině a přestane bavit. Kromě občas úsměvných vtípků o covidu, nenabízí nic jiného, než chaotický scénář a plno trapných situací, s několika známými herci kteří tento guláš už nezachrání. Podobné peklo, jako akční trhák Bestie ze skal, z kterého si film dělá prdel. ()

bonovox

Judd Apatow sa vracia so satirou na súčasný svet (covid) a svet showbiznisu. Ešte zo začiatku je to aj miestami vtipné, len postupom času sa derie do popredia trápny humor, nudný dej a hlavne nezaujimaví herci.  Ďalší z úpadkov produkcie Netflixu ()

nanamarak1 odpad!

Neskutečná tragédie. Že jsem se ani jednou nezasmál by nebyl takový problém, kdyby jsem se trapností vyloženě neošíval. Jediní, kdo to jakž takž ustáli, byli Pascal a Duchovny, bohužel i oni jsou většinou trapný jako zbytek castu. Hvězdná camea absolutně zbytečná. Tohle se skoro ani nedalo dokoukat. 5% vyloženě jen za solidní obsazení, i když fakt nedokážu pochopit, jak na něco takového mohli přistoupit. ()

Ondra.Simmer

40% ? Ani náhodou! Pomalejší rozjezd, ale to vůbec nevadí. Neuvěřitelná zábava až do konce. Dost povedený film, u který jsem se upřímně furt smál. Za mě nadstandartní komedie. 8/10 ()

Heywood

Začalo to nadějně a pak to už je upadalo a upadalo až se to u mě zastavilo na 15%. A dál nic. Ve 3/4 jsem to začal zrychlovat, jak nudné to bylo. Konec byl vysvobozením a pokud tohle měla být kritika manýrů halivúúdových hvězd, tak to bylo blbé, pokud to byla ironie, tak to bylo nechytré a pokud to měla být komedie, tak jsem se ani jednou nezasmál. Líbilo se mi to panství (10%) a ta rvačka těch dvou blbek (5%). ()

Karlosik_4

Tento film, ačkoliv jsem na nej podstatou dobu čekal, mě překvapil, bohuze, jinak nez bych si přal. Film místy ztrácel hlavu a patu (nebo je měl ale vždy jinde). Humor byl ohraný a místy i nucený, stejně jako názory postav. Zápletka kdy její rozuzlení bylo jasné někdy ve 20. minutě  taky nezpůsobila. Škoda, potencionál tu byl. ()

Grimaldi

Na papíře se určitě jednalo o skvělý film. No bohužel převedení scénáře do reality již tak úspěšně nebylo. Má neznalost tvorby Judda Apatowa mi znemožňuje srovnání, ale po shlédnutí V bublině ani nevím, jestli se s ní chci nějak víc seznamovat. Tento film o vzniku filmu má totiž zajímavé obsazení, nápady a zajímavý pohled na období covidu, ale co z toho když vtipy nejsou moc vtipné a žádná z postav není sympatická. To u komedie obecně považuji nejhorší možnou kombinaci. Promarněna šance a klasický netflix podprůměr. ()