Bývalá rytierka Jedi Ahsoka Tano vyšetruje novú hrozbu pre zraniteľnú galaxiu. (Disney+)

Recenzie používateľa AllShallFall k tomuto seriálu (9)

Ahsoka (2023)

Za mě určitě povedený seriál. Já nemám co vytknout. To, že se nepovedly tolik episody neznamená, že se nepovedly i seriály. Pro mě jsou Mandalorian, Bobba Fett, Obi-Wan, Andor a i Ahsoka příjemným rozšířením vesmíru Star Wars. Určitě jsou Dave Filoni a Jon Favreau na správném místě, kdo by se měl a má se starat o rozšíření SW. Díky za to. ()

Časť tretia: Čas na odlet (2023) (S01E03)

No skvělé. Začíná se to posouvat, začíná to více houstnout. Skvělá episoda. Dost napínavá. ()

Časť štvrtá: Stratení Jediovia (2023) (S01E04)

Absolutně našláplá episoda. Zamotalo se to více než jsem čekal. Skvělé. Jsem zvědav, co bude dál. Jinak geniální Ray Stevenson. Čest jeho památce. Dále také mě potěšila zmínka o "Dědici impéria"! Tak zná spousta SW fanoušků Thrawna! Takže nakonec Disney vsadil stejně na "legendy". Ty se stávají skutečností. ()

Časť piata: Tieň bojovníka (2023) (S01E05)

Je vidět, že tohle režíroval sám Dave Filoni. Dědic Star Wars. Protože tohle bylo neskutečné. Naposledy jsem tenhle pocit zažil na konci Star Wars Rebels. Cesta do předaleké galaxie, do absolutního neznáma. ()

Časť šiesta: Veľmi, veľmi ďaleko (2023) (S01E06)

Tak a je zpět. Dědic Impéria. Z Thrawna jde respekt. Tak jako v kresleném Rebels, tak i zde působí jako velký vůdce. ()

Časť siedma: Sny a šialenstvo (2023) (S01E07)

Strašně moc se mi líbí to propojení seriálů a filmových episod. Lahodí mi ten styl, starých klasických Star Wars. A co samozřejmě také nezklamalo. Když celá jednotka strormtrooperů prostě nedokáže zlikvidovat  protivníka :D To je prostě také stará klasika. Ale co už. To jsme u Star Wars už za ty roky zvyklí. Proto více nechápu reakce některých zdejších. S čím vlastně jdete koukat na Star Wars? Však tohle je od nepaměti stejné, frčí na tom půl světa a vy se teď hrozně divíte, že vlastně hlavní hrdinové se z toho obklíčení dostanou. No to je ale novina co? Už to dělal Luke Skywalker v 77 roce a byli jste z toho odvaření a teď máte hemzy. Pravděpodobně byste to udělali celé lépe co? Samej kritik tady a odborník přes scénáře a režii. Tak si pusťte třeba ordinačku. Tohle přenechte těm, co mají pochopení pro tenhle žánr a jsou ve svém nebi. ()

Časť ôsma: Jedijka, čarodejnica a vojvodca (2023) (S01E08)

To je zase blitek tady. Samej profík a superkritik a odborník přes Star Wars. Že vůbec na to čumíte, když víte, že to stojí a bude stát za hovno. Že radši nepíšete ty svoje sračkoidní komentáře k lepším debilovinám. Ale co se vlastně divím tady na ČSFD. Když si tu kvantum čuráčků a kund chrochtá na takovými píčovinami jako je Most, plný buzen a cigánů. Tak co se dá čekat. Jeden by si řekl, že tihle debilové se budou věnovat svým zbuznělým a cigánským seriálům a nakonec hovno. Nakonec to tu je jedna kunda vedle druhý. Škoda, že před vypuštěním komentářů se nedělá nějaký psychotest. Protože to by kokotům zde praskl dozajista čurák ve švu, když by přišli na to, že se sem nemůžou vypsat ze svých bezcenných hoven. ()

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

Příštím Star Wars filmem bude Mandalorian & Grogu

09.01.2024

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023