Hera se zaplétá do politiky Nové republiky, zatímco Ahsoka a Sabine Wren cestují na dalekou planetu. (Disney+)

Milda003

Tak asi jako první co musím napsat je fakt, že Sabine je fakt odporná... Bloncka záporak možná ještě o trošku víc... Já nevím, ale mne to fakt nějak nebaví.. Dialogy o hovně a celá ta zápletka je taková pochybná.. Šest lodí střílí do jedný a ta prostě nebouchne, tak do ní střílí pak i dělo, pořád nebouchne, tak vyleze ven z lodi a zničí pár lodi mečema.. fakt trapas...Dabing snad špatně slyším nebo já nevím... Od kdy se říká droidům drujdi.. od kdy se říká ta džedaj.. normálně mám sto chutí dát odpad ....a ten dávám opravdu srackam... ()

KiJi

Po třech epizodách zatím na 3 hvězdy. Uvidíme, kam se to bude ubírat. Zatím to není takový průser jako Obi-Wan. Spíše to vypadá, že se velmi poučili a jdou cestou stylu Mandaloriana, ať už hudba, vizuál, akce, stopáž. Na druhou stranu aby to nebylo holé kopírování Mandy, aby to pak nebylo na jedno brdo. Osobně jsem velmi kvitoval marvelovské seriály Wanda Vision a Falcon and Winter Soldier, že každý byl pojatý úplně jinak. ()

Sany33

Príbeh: Ahsoka a Sabine sa vydávajú za Heriným lokátorom a ten ich privedie do inej galaxie ale bez podpory Novej Republiky, ktorá túto misiu bojkotuje. Zostali tak sami ukryté na neznámej planéte, kde je iba otázkou času kedy ich nájdu Dark Jedi. Prevedenie: Sabine začína asi cítiť, že na ovládnutie Výcviku Jedi treba mať asi aj niečo zdedené a nepôjde to iba tak ľahko. Ahsoka z nej nechce mať rytiera Jedi ale iba svoju padavanku. Vesmírny súboj na úrovni seriálovej časti. 78% ()

Ironhead odpad!

Tohle je tak strašně blbý, že to ani nemá cenu skoro komentovat... zelené paprsky jsou zjevně neškodné, střílení s nimi je tak jen naslepo, protože ani bezpočet zásahů nepřináší poškození.... musíte střílet těmi "hodnými" červenými, to pak každá loď exploduje na první dobou... a nepřátelské stíhačky nejlépe zlikvidujete tak, že vystoupíte z lodi a rozsekáte je mečem.... bože to neeee :))) Hlavní představitelky včele s naprosto odpornou generálkou, co bere na sebevražedné mise svého malého syna jako kopilota, naprosto nesympatické, nejde jim fandit, v každém souboji jim přeji smrt, i když vím, že ta bohužel nepřijde :) ()

sepp odpad!

George Lucas musí  brečet někde v koutku své obrovské haciendy co že to provedl... Ahsoka je ztělesněná gravitace a máme už i první oficiální prohlášení, že midi-chloriany už nic neznamenají - aneb space-inkluzivita se rozjela na plno.  Chce se mi zvracet. https://www.youtube.com/watch?v=eW8gseO3jJk ()

• Podlaha ve výcvikové místnosti obsahuje znaky Staré republiky i Vrcholné republiky (300 BBY). (Veskoslav)
  • Celá scéna výcviku Sabine (Natasha Liu Bordizzo) a Ahsoky (Rosario Dawson) je pocta samurajským filmům a televizním sériím. Forma Zatoichi je odkaz na slepého samuraje Zatoichi. Styl postoje u Ahsoky (obrácený úchop) je inspirován klasickou televizní show Shintaro Katsu ze 70. let. (Veskoslav)