Ahsoka - Season 1 (2023) (séria)

Časť druhá: Ťažké skúšky (S01E02)

(epizóda)
  • Česko Část 2: V potu tváře (viac)

Ashoka a generálka Hera Syndulla idú do lodeníc Novej republiky, kde ich čaká nemilé prekvapenie. (Disney+)

kenkaku

Propíchnutí světelným mečem už fakt není co bývalo… pipka je ani ne den po jako laňka. Se nám z toho stává estrogenová komedie. Ženský platí za kadeřníka tisíce a ona má hotovo za 3 sekundy jedním finkutím nože :D. Ach jo… Vypadá to vizuálně fenomenálně, ale až na cca 5 minut (v docích) to je celkem o ničem. ()

Kaka

Temné tónování pokračuje a funguje dobře. Solidně natočený souboj v docích a celkově krátká stopáž dělá celek svěží a dynamický. Podobně jako to má třeba Mandalorian. ()

Remivsremi

Zatím to vše stojí na dobře odvedené práci herců a tak mi to vyhovuje. Příběh se pomalu rozvijí. Naštěstí nepostakuje bezhlavě sem a tam jako například třetí řada Manda. Jde si jasně za svým cílem a nikam neukročuje, což se jeví jako správné uchopení této linky. Jen tak dál. ()

Sany33

Príbeh: Ahsoka a Hera sú nasmerované do dokov novej Republiky kde ich ale čaká malé Imperiálne prekvapenie. Sabine sa nehodlá vzdať a bojuje o svoje miesto po boku svojej staronovej majsterky. Uvidíme kam ich dostane Herin lokátor. Prevedenie: O dosť svižnejšie ako prvý diel a prestáva mi aj vadiť, že sa tu formuje nová SpiceGirls skupina nakoľko je kasting vážne dokonalý a ani jedna postava ma vyslovene neirituje. Efekty dotvárajú filmový look a dosť ma to baví. 84% ()

warrenur

Uvod druhej casti ma prekvapil tym, ze v subojoch s light-sabre vo svete SW doteraz sposobene zranenia, podobne tej, co sme videli na konci prvej epizody, koncili uplne jednoznacne a zrazu...meh. To by vsak epizoda nemohla skoncit tak "cool-ovo". :) ...padavka...pardon padawanka. ;) Fan-base vsak bude zrejme chrochtat blahom. Za mna slabucke, teda okrem CGI okolo "gulocky", ale hlavne vyrovnanost hromotlka a jeho sentiment k Jedi-om zaposobila. ()

Trešlson

CGI na takové úrovni není dneska standardem ani u áčkové hollywoodské produkce. Hera Syndulla znovu ukazuje, že je to pravděpodobně nejlepší pilot z SW univerza, Sabine je tu více cool než v celých Rebels a Ahsoka a její souboje.. paráda. Zajímaví záporáci, děj pádí kupředu, výborný casting a neoddiskutovatelné produkční kvality. Pro mě ohromné překvapení a budu doufat, že laťka nastavená prvními díly se bude jen překonávat. ()