Ja som Groot

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Urukhaj98

E01-E05: Zábavná blbinka pro nejmenší, která dospělým díky bohu nezpůsobuje krvácení z očí. V rámci MCU nijak zásadní, to však nikdo příčetný nemohl čekat. 6/10 ()

Likan7

Marvel to zkouší fakt všude a "seriál" si vysloužil i nejroztomilejší (když nepočítám Olsenku) Avenger. Seriál v uvozovkách proto, protože to není zrovna dlouhý seriál, za 20 minut máte hotovo. Je to spíš 5 kraťasů o tom jak Groot...bojuje s robotem na lodi...takovým tym robotem, co třeba myje okna, najde louži bahna a vykoupe se v ní, nebo najde pod kamenem minicivilizaci. Jestli je to pro nejmenší nevím, na ně je dílů málo a jsou krátký a pro dospělýho diváka je to o ničem. Je to to spíš takový doplněk to MCU, pro někoho zbytečný, pro skalní fanoušky další střípek do mozaiky. Animace je parádní. ()

Pepe_cz123

Tak tu máme další marvelovskou antologii. Hodně mě I am Groot překvapil ale fakt je to krátký. Do 17 minut to máte zkouklé celé. Ale neurazí to i když je to hlavně pro děti a i dospělí se pobaví. Jde sice o takovou blbůstku ale sakra dobrou blbůstku dobře naanimovanou blbůstku a hlavně ty textury u samého Groota a nebo při výbuchu či dokonce u vody vypadají fakt hezky. Celkově bych I am Groot doporučil na 6/10 ()

Kraty

7/10 pane jo... Jako upřímně? Konečně něco co bylo super :0 Po nudné a nezajímavé Ms. Marvel a přehnaně vtipkujícím Thorovi, který UŽ nemá žádnou charakterovou hloubku... Tu máme něco co je opravdu fajn. Reálně lepší než jsem čekal. Animace je dosti kvalitní, humor někde na úrovni kde se malé dítě zabaví a kde se dospělý mile rád pousměje. Jednotlivé příběhy a zážitky Groota mi přišly docela random. Neříkám nic je to stále jen a pouze nevinná zábava o stopáži 5 minut pro menší diváky. Jsem spokojen s výsledkem. ()

HERGImanCZ

Dost podprůměrná záležitost i pro danou věkovou kategorii. Od minisérie Já jsem Groot asi nikdo nečekal žádné zázraky. I přesto jsem ale poměrně zklamán. Jak krátkometrážní snímky, tak pohádky přímo mířené na děti lze udělat několika způsoby. Prvním způsobem je přidat tam například nějaké poučení na závěr nebo humor, který pochopí jen jejich rodiče. Druhý způsob je cílit na roztomilost, hodit tam pár jednoduchých vtípků a doufat, že to těm dětem bude nějak stačit. A tahle Grootovina působí bohužel spíše jako ten druhý případ. Jako dospělý divák tam na vás opravdu nic moc nečeká. Navíc si myslím, že i oficiální hranice 6+ je dost mimo. Chápu, některé vtipy jsou trochu tvrdší a menší děti by mohly znepokojit. Já ale v 6 letech koukal například na klasické Disneyovky, které obsahují pointu a do jisté míry komplexní příběh, takže Groot by mě v tom věku moc neoslnil. Abych celou dobu jen neprskal, tak jednotlivé epizody na druhou stranu nejsou vyloženě otravné, takže jako nějaká barevná kulisa je to tolerovatelné. Sem a tam se člověk i pousměje a poslední epizoda je vlastně docela fajn. Přesto však doufám, že je to poslední MCU projekt tohoto typu. ()

speedy7929

Pozeral som to so svojou manželkou, ktorá mi pri treťom diele povedala: " To je taká somarina pre mentálne zaostalých". Čo čert nechcel, práve tam bolo niečo smiešne a zasmial som sa. Manželka dodala: " Vidím, že ty sa bavíš" :)))) Bohužiaľ, nebavil som sa. Čakal som troška zmysluplnejší seriál, ktorý nás aspoň pobaví viac ako jeden krát. / 20% ()

PetriK12

Kdepak 5 minut, ale minuty 3! I Am Groot parazituje sám na sobě a ještě nepodařeně. Tohle je akorát tak snaha o navýšení prodeje jeho merchu.... zcela o ničem. ()

Dejvecd

Jednoduché a kratučké epizódy o divákmi najviac milovanom členovi Strážcov Galaxie, ktorý mne osobne nikdy vo filmovej podobe k srdcu neprirástol (potom, čo ho v dvojke oživili), sú "prekvapivo" velice krátke. A to je asi hlavné plus seriálu, pretože vďaka tomu, že epizódy rýchlo skončia, tak divák ani nedostane veľa priestoru na to sa začať nudiť a verte mi, ja by som sa teda nudiť rozhodne začal, ak by to trvalo viac ako 5 min. Okrem jednoduchých vtipov, ktoré pobavia len okrajovo (v niektorých epizódach viac a v niektorých o dosť menej) tu však dostaneme aj veľmi peknú animáciu, čiže aspoň nejaká Marvelovka si môže tento rok pripísať fakt, že dobre vyzerá (a nie CGI bordel zvaný Doctor Strange in The Multiverse of Madness dobre rozhodne nevyzerá. Dobre sa na to pozerá, ale po skončení máte ten divný pocit, že ste ani nesledovali film, ale videohru). Takže vo výsledku sa jedná o niečo čo vôbec neurazí, ale ani poriadne nenadchne a zároveň (neviem či to bol zámer tvorcov) mi Groot v niektorých epizódach prišiel ako ultimátny záporák a nie ako klaďas. Aj napriek tomu si však Groot zaslúži nadpriemerné hodnotenie aspoň za to, že sa konečne jedná o reálne zaujímavú Marvelovku. 6/10 ()

DaweForeman

Kratičká videa o klackovi Grootovi. Trochu točený na styl animovaných vtipných disneyovek, kde Groot tropí různé nezbedoviny. Člověk se pousměje, ale hlavně je to cílený na mladší publikum. ()

koty2201

K tomuto seriálu ani nemám poriadne čo povedať po premiére jeho druhej série. Pretože obe série, ktoré pozostávajú z 5-minútových shorts majú tú istú náplň. Marvel sa rozhodol pripraviť niečo pre najmenších a tak treba tento projekt brať. Preto nie som cieľová skupina a veľmi sa pri tom zabaviť nedokážem. Nerozumiem ani voľbe štýlu animácie, pretože namiesto low budget Pixar 3D animácie, by som si vedel predstaviť nejaký kreslený 2D štýl. Možno niečo, čo nebude ďaleko od komiksovej podoby. Myslím, že by to svedčalo takémuto typu projektu oveľa viac. Náplňou to ničím nejak extra nenadchne, pretože sú to len také mini vesmírne skeče s Grootom, kde vždy rieši iný problém alebo podstupuje dobrodružstvo. Hudobne celkom pútavé a animácie s humorom milé, ale to je pre mňa maximálne jemne nadpriemerný projekt. Sympatický oživlý strom ako Groot to sám celé svojimi malými vetvičkami nevie utiahnuť. Takže ako také malé marvelovské jednohubky to na tých dokopy cca 25 minút poteší, len ako rýchlo si to pozriete, tak rýchlo na to aj zabudnete. Malé deti nemám a asi ešte pár rokov ani nebudem mať, ale neviem či by ich to zabavilo. Na druhej strane je to krátke, takže možno by pozornosť udržali. ()

mrclTV

Celkom milá blbinka, pre deti ako stvorená a starších neurazí. Prvá séria bola roztomilá, ale druhá... ako keby som pozeral kreslené Sám Doma (čo nie je kompliment). ()

ESNYR

Kromě čtvrtého, alespoň trochu úsměvnému, dílu si to může zasloužit maximálně 2 hvězdy a to i v případě že jste malé děti. Animace je hodně odfláknutá a je k nepochopení proč, když jedna episodka má asi 3 minuty - protože přes minutu jednou titulky jak k velkofilmu - takže působí jak z 20 let starého pokusu ohromit CGI. V téhle stopáži to nabídne jen to co asi můžete čekat (v podstatě takové vystřižené scénky z filmu, nebo tak něco, prostě bonus) a jinak to nemá co víc říct protože na to není čas. Je to opravdu pro velmi malé děti a nebo někoho kdo má Groota hodně rád. Mohlo by to být na 3 ale za tu opravdu špatnou animaci dám jen 2. Tady je Groot spíše za hajzla než za trošku hloupějšího nemotoru, což je škoda. ()

Dukekuky

Čekal jsem víc, celý rok jsem čekal na tenhle seriál, bohužel moc se nepovedl. Jedná se o první seriál pro nejmenší který patří do MCU, a když jsem se to dozvěděl tak jsem se celkem zarazil. A taky to tak bylo když jsem sledoval seriál, první epizoda jo bylo tam jak se zase Groot dal do kupy ale nic dalšího ne. 2. epizoda byla skvělá, bylo tam hodně roztomilých postaviček, celkem aji humor pobavil, prostě pobavila. 3. epizoda za mě nejslabší, vůbec mi nepřišla zajimavá a v tu chvíli jsem si říkal že to nebude to co jsem čekal. 4. epizoda mi dodala tu šťávu to co jsem potřeboval aby byly minimálně 3 hvězdy, a taky se to tak stalo 3 hvězdy padly. 5. epizoda taková klasika nic extra, ale krásné zakončení to bylo. Od seriálu jsem čekal víc, a kdyby to nebylo pouze pro děti tak by určitě více hvězd padlo. U tohoto seriálu jsem byl zároveň zklamaný že byl tak hrozně krátký protože by se dali dělat velké věci, no ale co už. U seriálu Já jsem Groot jsem zklamaný, mohlo to dopadnout lépe ale zas tak špatný to nebylo proto dávám 3 hvězdy. Možná kdyby byl delší a měl vyšší rating (12+) tak by určitě více pobavil. 6/10 ()

Frca

Není to až taková nuda jako Ms Marvel, ale zkrátka PROČ?! No jo vlastně prachy a merchandising. Prostě blbustka pro ještě menší děti než jejích minulý seriál. Mně se zdá, že Feige už nejspíš začal hulit, protože letošní Marvelovky fakt nejsou nic moc. Nejlepší byl asi Strange, z Thóra udělali neuvěřitelného pitomce... Už by se měli probrat. Mám rád humor, ale všeho moc škodí. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér