Ja som Groot - Série 1

(séria)

koty2201

Séria piatich krátkych skečov zo života Groota pred udalosťami z filmu Avengers: Endgame ešte keď bol dieťaťom. Ideálne keď idete niekam autobusom alebo máte prestávku na obed. I keď skôr by som povedal, že ideálne, keď ide dieťa autobusom alebo má prestávku v škole. Pretože dospelí naozaj nie sú cieľovka. Ako som spomínal v recenzii seriálu celkovo, tak radšej by som bol za 2D kreslené skeče. A táto animácia sa tvorcom aj vypomstila v rámci jednej postavy v záverečnej epizóde. Cítiť z toho ten nízky rozpočet. To bol fakt des. A taktiež sa musím priznať, že som od toho očakával trochu viac. Deti to určite zabaví do sýtosti. Ja som sa až tak veľmi nezabavil. Mohlo to byť lepšie. Uvidíme ako na tom bude oznámená druhá séria. ()

• Tato krátká epizoda připomíná Grootovo první vystoupení v komiksu z roku 1960 („Tales to Astonish #13“), kde byl vyobrazen jako obří monstrum pustošící New York, zatímco relativně malí lidé pod ním prchají do bezpečí. (KGBelik)
  • Kniha, kterou Groot čte na záchodě, se zdá být mimozemskou verzí „Everyone Poops“ od Taro Gomi. (KGBelik)
  • V této epizodě se název seriálu objeví až na konci. (LUKICKK)