Ja som Groot - Série 2

(séria)

Nezbedný prútik sa vracia v druhej sérii seriálu Ja som Groot. Malý Groot tentoraz objavuje vesmír na palube lode Strážcov galaxie. Ocitá sa tvárou v tvár pestrým tvorom v rôznorodých prostrediach. (Disney+)

david141474

Sice jsem první sérii nerecenzoval, ale teď to udělám. A bude to tak krátký jako tento seriál. Groot si tady jede to svoje už druhou sérii, to se zatím nezměnilo a abych pravdu řekl nevadí mi to. CGI je pěkný. Postav tady moc nebylo, jen jedna a to byl Groot, kterej je prostě Groot, jinak to říct nejde. Soundtrack solidní, zazněl Elvis, takže já jsem spokojen. Některý díly jsou dobrý, ale některý jsou slabší. 7/10 Taková pytlovinka prostě. ()

William_

Podobně jako 1. série tak i tato nabízí 5 krátkých scének z Grootova života. Některé jsou zdařilé (ta se sněhulákem), některé už méně povedené. Dospělého člověka nenadchnou ani výrazně nezklamou. Jen by mě zajímalo, kolik milionů za těch cca stejných 9 vět dostal Vin Diesel na svůj účet. I když raději to ani vědět nechci. ()

Ydrosten

Zhruba tak jako serie první. Pár scének které nejsou nijak výmečné a nebo komicky zábavné. Prostě "Já jsem Groot". Opět max 3 minuty + 2-3 minuty titulky jak k velkofilmu. Animace mi přišla malinko lepčejší než u první. Nejzajímavější, co se děje týká, mi přišla 5 epizoda. Nejslabší 2 epizoda. 5 epizoda by mohla být klidně v delším vydání. ()

koty2201

V recenzii pre celý seriál ako taký som povedal všetko podstatné a viac nemám čo vypichnúť. Takže len poviem, že najlepší diel bol asi ten posledný aj s Pozorovateľom. Bolo to asi najvtipnejšie, práve vďaka jeho komentovaniu situácie tak, ako sme zvyknutí z What If...? A najmenej ma zaujal ten, kde si Groot nachvíľu požičia umelý nos. Ten bol asi tak najviac zbytočný. ()

3DD!3

Určitě slabší než první řada, ale dcerku to pořád baví. Nejlepší je asi díl s robotickým sněhulákem, ale díky krátkému formátu není čas se nudit. Docela zajímavý je díl s Pozorovatelem, ale ten by paradoxně chtěl rozpracovat a natáhnout, ne z něj dělat takový kraťas. P.S: Neumíte si představit jak je skvělé moct koukat na něco jiného než je svině Pepa… Netrpělivě vyhlížím třetí řadu. ()