Ja som Groot - Season 1 (2022) (séria)

Prvé krôčiky (S01E01)

(epizóda)
  • Česko První krůčky (viac)

Po udalostiach zo Strážcov galaxie 1 je malý Groot konečne pripravený urobiť prvé kroky zo svojho črepníka, pričom zisťuje, že učenie sa je postupný proces. (Disney+)

Trevor

Epizóda s názvom Grootove prvé krôčiky má na IMDb rating 9,6/10...toto je jeden z prípadov keď sú užívatelia čsfd oveľa objektívnejší, pravdepodobne to tam má vysoké hodnotenie iba na základe toho že sa jedná o Marvel a o obľúbenú postavu, inak dôvod na tak vysoké hodnotenie 6 minútovej epizódy nevidím. ()

Pepe_cz123

Tak tu máme první epizodu kreslené krátké antologie já jsem Groot. V originále (I am Groot). Jde vidět že první epizoda je příběhově fakt lehký průměr 5/10 a je to hlavně dělané pro ty děti od 6 až 9 let,ale textury ta hravost s tím, fakt nádherný audiovizuál a ta animace je též skvělá. Tak či tak i tady s těmito plusy jde o epizodu která podle mě nemá navíc jak na 6/10 ()

tomik99

Vizuál je moc hezký. Sice již nejsem úplnou cílovkou, ale dokážu si představit, že se na to dívají moje děti a trhají se smíchy. Smyslem i takového seriálu je ovšem získat jejich pozornost, ale to jde u čtyřminutových epizod prakticky nemožné. Vždyť si sotva člověk dojde na záchod a je konec, takže tipuji, že ani tento aspekt u seriálu moc nefunguje... ()

• V této epizodě se neobjevil název seriálu. (LUKICKK)