Ja som Groot

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Recenzie používateľa Pepe_cz123 k tomuto seriálu (2)

Ja som Groot (2022)

Tak tu máme další marvelovskou antologii. Hodně mě I am Groot překvapil ale fakt je to krátký. Do 17 minut to máte zkouklé celé. Ale neurazí to i když je to hlavně pro děti a i dospělí se pobaví. Jde sice o takovou blbůstku ale sakra dobrou blbůstku dobře naanimovanou blbůstku a hlavně ty textury u samého Groota a nebo při výbuchu či dokonce u vody vypadají fakt hezky. Celkově bych I am Groot doporučil na 6/10 ()

Prvé krôčiky (2022) (S01E01)

Tak tu máme první epizodu kreslené krátké antologie já jsem Groot. V originále (I am Groot). Jde vidět že první epizoda je příběhově fakt lehký průměr 5/10 a je to hlavně dělané pro ty děti od 6 až 9 let,ale textury ta hravost s tím, fakt nádherný audiovizuál a ta animace je též skvělá. Tak či tak i tady s těmito plusy jde o epizodu která podle mě nemá navíc jak na 6/10 ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér