Vlk zo Snow Hollow

• Česko Vlk ze Snow Hollow (viac)

PJ Palfrey a jeho priateľka Brianne trávia dovolenku v Snow Hollow v Utahu. V prenajatom dome ich však v noci prepadne akési vrčiace monštrum a zanechá po sebe zohavené telo dievčaťa a odtlačok labky v snehu. John Marshall, zástupca šerifa v Snow Hollow, sa práve háda s bývalou manželkou Brittany a dcérou Jennou, keď  ho povolajú na miesto vraždy. Jeho otec, šerif Hadley, a dôstojníčka Julia Robsonová prezerajú Briannino telo, ktorému chýbajú rôzne časti a orgány. Šerif Hadley je na pokraji infarktu a mestečkom kolujú správy o vlčom človeku, ktorý sa skrýva medzi obyvateľmi. Ďalšou obeťou je inštruktorka snowboardingu, ktorej v brutálnom zápase zviera odtrhlo ruku a hlavu. Keď na jej tele objavia vlčiu srsť, rozšíria sa fámy o vraždiacom vlkolakovi. John však neoblomne tvrdí, že vraždu spáchal človek z mäsa a kostí, nie prízrak či vlkolak. Ešte v tú noc zviera zabije Liz Fairchildovú a jej trojročnú dcéru. John prehľadáva mestské záznamy, aby zistil, či má toto miesto nejakú historickú skúsenosť s vlkolakmi. Potom vyhlási zákaz vychádzania a začne aktívne pátrať po neznámom monštre. Prvou, kto tento zákaz poruší, je Johnova spurná dcéra Jenna, ktorá otca nenávidí a plánuje z mestečka utiecť. Nielenže privolá na seba pozornosť zabijaka, ale po jeho útoku už umierajú aj policajti. Vystresovaný alkoholik John po rokoch abstinencie začne znova piť. A tak sa pátrania ujme jeho kolegyňa Robsonová... (TV JOJ)

Flopik

Na moje prekvapenie ma to celkom bavilo. Je to riadne suchý humor a najviac je vtipné to ako to vlastne ani vtipné nie je. Po hororovej stránke nehľadajte veľa, čo je ale paradox keď sa nad tým zamyslíte tak vraždy boli poriadne drsné, len sme ich nevideli. Postava Jima správne ukričaná a pozeralo sa nato dobre. Koniec taký vlažný neprekvapil ani neurazil. U mňa za 3*. ()

molcan2

Tento film bol skvelý! Jim Cummings ako frustrovaný, vyliečený alkoholik, rozvedený otec a nový šerif, ktorý je príliš vystresovaný zo série hrozných vrážd, má niečo do seba. Film je vtipný, dramatický a plný hrôzy a Cummings - zároveň aj režisér - to všetko zvláda s nadhľadom. Áno, s nadhľadom. To, čo sa divákom odhalí pri každej vražde, je spočiatku vrčanie, po ktorom nasleduje vystrašená obeť a, áno, vražda. S každým ďalším postupom sa odhalí o niečo viac... akoby ste videli, čo/kto zabíja. Cummingsove vystresované výlevy je skvelé sledovať. Určite sa chystám pozrieť si jeho počiny "Thunder Road" a "Beta Test". ()

Hapretor

na zabití času ok ... je to divné ... z diváka to dělá blbce ... ale je to aspoň pokus o něco méně okoukaného a myšlenkově uchopitelného ... ()

kkarx

V rámci mysteriozního žánru to mohl být klenot, kdyby bylo podrobnějšího vysvětlení. Samotná zápletka je dostatečně záhadná a režie a hudba vynikající, film se ale věnuje víc postavě šerifa a jeho vztahům než samotnému vyšetřování. I tak mě film velmi bavil. ()

gazogazo

Mohl to být dobrý malý horor o malém městě, kde útočí nestvůra. Ale strašný herectví hlavního debila , režie a v neposlední řadě otřesný soundtrack z toho dělají neskutečně otravnou patlaninu. ()

ANTYCHRYST odpad!

Taková krásná vesnička horská a takhle ji zneužít k maximální sračce!! Ještě jsem neviděl v jednom filmu tolika nepoužitelných a nesympatických herců tvl.. To se nedá vydržet na to koukat.. Hlavní postava policajt to je ocistec ho sledovat.. Hovno střídá hovno.. Kamera... střih všechno tragicky na nejvyšší úroveň....0% dlouho jsem neviděl takovou sracku.. Domrvenou po všech stránkách.. ()

Clark_Kent

U mě moc krásná sněhová atmosféra a navíc pěkně volené dialogy. Samotný děj je až oddechový a zároveň i temný. Samotný finále semnou, ohromně rezonovalo. ()

Mamlas odpad!

Jedna dlouhá, zmatlaná a nudná snůška blbých keců a hádek. Herecké výkony otřesné stejně tak jako hudba, režie... (8%) ()

xxmurphyxx

Čo do piči bolo toto?! Glum v starej baby kožuchu behá po večeroch a riadi ako utrhnutý z reťaze, čo robí vrásky miestnemu skoro šerifovi, ktorého postava je tak neskutočne uškriekaná, preafektovaná a zrejme naschvál groteskne zahraná, že som mal miestami celkom problém dopozerať. Aj keď nejaká tá snaha o invenciu tu bola a mám celkom slabosť pre podobný typ divných filmov. ()

Leonisa

Kdyby tam nehrál Jim Cummings, tak bych šla s hodnocením výš. Ale jeho teatrální hraní na mne bylo už moc. I bez něj by ale film měl své mouchy. ()

Víteček

Vlastně to nemusel být vůbec špatný film, jenže problém je, že Jim Cummings není dobrý herec a zřejmě ani dobrý režisér. Hodně přehrává a to jak je film natočený a sestříhaný je prostě divné a často to nedává pořádný smysl. Celková myšlenka s policistou, který se vypořádává s vlastními problémy, zatímco musí lovit vlkodlaka  a rozhodně není žádným hrdinou, měla slušný potenciál, ale to zpracování je prostě příliš amatérské. Nekvalitní český dabing tomu taky moc nepomohl, jinak bych asi i zvažoval 2*. P.S. Úplněk v tom kraji ale mají teda opravdu hodně často. ()

Kushina

Proč mi ten film přišel jako že si z toho hlavní postavy dělají celou dobu prdel? Chování hlavního policisty působilo až moc komicky a nepřirozeně. A dvoumetrový chlap v převlečení za vlkodlaka... Možná by bylo lepší, kdyby to opravdu byl vlkodlak, protože ve spojením s veškerou nesmyslností a vtipným zpracováním by to možná vyšlo lépe. 35% ()

Heywood odpad!

Hlavni "hrdina je odpudivý, hloupý, vzteklý a po hodině filmu je na zvracení. Pak přijde mystično, aby film byl zajímavý, ale stále páchne odpadem. Tu se to mění v rodobykomedii a je to ještě hloupější než na začátku. Pak se hlavní "hrdina" mění v totálního magora a otec šerif naplánuje past. Jak šerif ví, že zrovínka dnes, zrovínka nyní se vlk objeví je mi záhadou, asi je to "pověstná" policejní intuice. Logika nikde, fakta nikde, magor blb div nebulí a nastupující hudba zvyšuje drama. To nepřichází, místo toho nastupuje teenagerský sex a otřesený magor. A finále? Divák bude nadšen...já viděl odpad. ()

Maraboy odpad!

Hrozný panoptikum nesympatickejch ksichtů. O hereckých výkonech nemá cenu ani psát, zkrátka celej film je hrozná sračka, která nefunguje jako horor a už vůbec né jako komedie. ()