Star Wars: Chybná várka

• Česko Star Wars: Vadná várka (viac)
USA, (2021–2024), 21 h 28 min (Minutáž: 21–70 min)

Chybná várka si musí nájsť cestu v rýchlo sa meniacej galaxii. (Disney+)

Recenzie používateľa AllShallFall k tomuto seriálu (16)

Star Wars: Chybná várka (2021)

Bad Batch je prostě krásný počin a takové drobné pokračování Clone Wars. Bylo to velmi hezké. Už teď je jasné, že jednou sérií to neskončilo, takže už teď se těším na pokračování a doufám, že přijde co nevidět 😁 ()

Následky (2021) (S01E01)

Kurva tak tohle mělo pořádný koule. Tohle je ta správná cesta, kam Star Wars mají jít! Zde není ani špetka, ani vlásek toho, co by šlo vytknout. Začátek nášup jak hovado, rozkaz 66 a znovu ta temná a smutná atmosféra, kterou jsem cítil hak při episodě III, tak pri poslední sérii Clone Wars. Tenhle díl mě absolutně pohltil. Vytáhnul mě, že hsem se cítil jako před lety. Ještě teď mám husí kůži!! ()

Cut a zbehovia (2021) (S01E02)

Moc pěkné a napínavé pokračování. Tahle cesta, kterou se Star Wars vydávají je naprosto úžasná. Moc super. Chci víc! ()

V koncoch (2021) (S01E04)

Bylo to výborný. Nestěžujte si furt. Pláčete tu jak malý kundy. ()

Besnenie (2021) (S01E05)

Zase jedna taková malá zajímavá vsuvka do děje Star Wars. Už víme, kde vzal Jabba Hutt svého rancora, kterého posléze zneškodnil Luke Skywalker 😃 ()

Jazvy po bitkách (2021) (S01E07)

Seriál pokračuje ve výborném tempu. Zase nějaké to napětí okolo rozkazu 66 a čipu v hlavě. ()

Stretnutie (2021) (S01E08)

Rozhodl jsem se, že k tomuhle dílu nebudu nic extra psát. Snad jen to, fanoušci, nenechte se zvyklat debilama, co tu neustále pláčou a kritizují. Díl za dílem píšou buď ty samé, nebo větší negativní hovna, ale stále na to budou čumět. Tak kurva, když se vám to nelíbí, tak na to nečumte a nepište sem ty vaše sračky. Nepochopím, když se mi něco nelíbí, tak na to do prdele nečumím. To je jako kdybych čuměl na každý debilní díl Ulice a pořád sem psal, jaká to byla sračka. Prostě a jednoduše, nečumím na to. Ale neee tady je typický příklad čecháčství. Pořád budou mlejt blbosti a hovna, jen proto, aby ukázali jak jsou chytří a filmoví znalci a odborníci. Banda ubohých debílků. Amen. ()

Stratená odmena (2021) (S01E09)

Velmi napínavý díl a velké přiblížení k jádru děje.  Takhle se mi to moc líbí a jsem vážně zvědavý, co z toho nakonec vyleze. ()

Spoločná reč (2021) (S01E10)

Paráda. Další skvělý zářez Špatné várky. Hodně dobrodružný a akční díl. V mnoha částech me i dost pobavil. ()

Zmluva s diablom (2021) (S01E11)

Příběh s nádechem rebélie. Krásná návaznost na Star Wars Rebels. Až se  mi zastesklo a mám chuť se podívat na vše znovu. I přesto, že zde špatná várka nebyla téměř vůbec, bylo to, jako vzdy, super. ()

Záchrana na Rylothe (2021) (S01E12)

Opět unikátní díl. Takové Clone Wars a Rebels dohromady. Impérium už vystrkuje svoje růžky a projevuje své praktiky. Byla tu akce i napětí. Hera mi připomněla Rebely. Trošku se mi zastesklo. Dave Filoni je bůh. Jak to všechno propojil. Tohle prostě nemá chybu. ()

Vojenský kabát (2021) (S01E14)

Opět jsem potěšen. Kvalitní přestřelky a hodně perfektní konec. ()

Kamino padlo (2021) (S01E16)

Za mě hodně napínavý a dramatický závěr. Popravdě jsem čekal, že Crosshair si uvědomí, nestalo se tak. Velmi smutný konec první série, který je rovněž otevřený a nechal nad sebo velký otazník. ()

Season 2 (2023) (S02)

Nemůžu říct, zda byla tato série lepší, než první. V každém případě tady bylo tolik zvratů a nečekaných událostí. Hlavně vše má vždycky šťastný konec. Tady bohužel žádný šťastný nebyl. A co více nebyl to konec. Je zřejmé, že pokračování bude. Musí být. Je třeba zodpovědět ty otázky. Byl to masakr. ()

Vojnová korisť (2023) (S02E01)

Konečně! Miluju tuhle Star Wars atmosféru. ()

Plán 99 (2023) (S02E16)

Takhle drsný konec jsem nečekal. To mě opravdu vzalo. Co ted bude dál? Jestli vůbec něco bude. Nad koncem visí spoustu otazníků. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Leden plný seriálů