Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

C0r0ner

Co se týče nějakých klišé a dějových failů, dalo by se toho najít poměrně dost. A na druhou stranu mě to vůbec nenudilo, efekty Poweru byly na parádní úrovni a ústřední trojka celkem sympatická. Tedy - chápu všechno, co se na tom komu nelíbí, za sebe ovšem nevidím v rámci žánru problém. 70% ()

Lenka.Vilka

Ten nápad je prostej a jenduchej. Prostě a jenduše geniální. Vem si pilulku, budeš mít na pět minut nějakou schopnost. Má to ale háček. Nemůžeš si vybrat. Nevíš, co se stane. A tím pádem nastane problém. Navíc se s tím obchoduje jako s drogama, takže žádná sranda. Dobře natočeno, dobře zahráno, dobrý soundtrack (poslouchám pouze ve filmech, když se to tam hodí). Vadila mi jenom jedna věc. Co má pan policajt. Až moc se mu to hodilo do krámu. Ve filmu se stále něco dělo, stopáž je skvělá, ale nemohu se ubránit dojmu určité sterility. Vůbec se nepracuje s postavami. Moc se o nich nedozvíme. Jinak spokojenost. ()

PavelVanekArt

Vituál a technická stránka je super, sem tam do očí bijící CGI, ale na Netflix dobrý. Připomínalo to Push (který bylo hrozný) a něco na způsob Bright (taky hrozný), takže z tohodle ranku mi to nepřišlo zase tak zlý. Herecky to bylo taky příjemný a že tam byl samej nigga? Who cares, existuje větší hromada hoven než je tohle a lidi si to chválí, takže tady zavřu obě oči a dám tomu 4* a.k.a 70% ()

necisty

Dle traileru a jeho osazenstva jsem si myslel, že to bude nabušený film, ale úplně zbytečně si to pokazilo celkem zajímavou pointu. Tu sice hodně vyžírala od Všemocného, ale neva. Vždyť to mělo takový potenciál. Já už to budu psát do všech takových filmů - nejsem rasista - ale proboha proč??? tam je zas malé tlusté černé děcko, které samozřejmě zachrání celou situaci?! Už to, že jeden chlap přepere třeba 100 vycvičených vojáků, je úplná hovadina. Šlo by to trochu věřit třeba takovému Rockovi (ano, ten je taky černý), ale né takové tupé holce. Všichni tři by byli po vstupu na tu loď mrtví do 5ti minut a mohli by mít v kapsách tunu podobných pilulek. Nebaví mě takové filmy. Nechápu, proč je točí. Nechápu, proč v nich hrají Joseph a Jamie. Já teda doufám, že si ho aspoň česky pustil Vojta Dyk :D ()

Doldus

Opravdu to mohlo být slušné akční béčko situované v uhrančivém městě New Orleans, s originálním nápadem, drsnými characktery a super hudbou (New Orleans k tomu vybízí). Co z toho všechno nakonec za něco stojí je právě fyzické prostředí New Orleans, které je, hlavně vlivem parádní práce se světlem, správně atmosférické. Vše ostatní jede tak na půl plynu. Je to vskutku škoda, když uvážíme herecké hvězdy jako Foxxe a Gordon-Levitta a docela slušný rozpočet. Akce? Je tu, ale je v podstatě vždy nezvládnutá (pokus o ozvláštnění skrz delší záběry s pevnou perspektivou žalostně nevyšly, když je h**no vidět). Základní koncept sice nevybízí k něčemu světobornému z hlediska logiky a vážnějších témat, ale přeci jen se tu mělo přitlačit na kontextu. Postavy jsou spořivě zahrané a šablonovité, ("fight-fire-with-fire" Levitt a Foxx ála "Taken" taťka) až na nováčka v podobě Dominique Fishback, která měla potenciál na nějaký ten vývoj či osobní dilema, i když ten řečený vývoj byl někdy nelogický a až moc uspěchaný (ještě více než u béček). Váhal jsem nad třemi hvězdami, hlavně kvůli mnohdy efektnímu vizuálnímu provedení (v hlavě mi utkvěla scéna s hořícím borcem), ale co mě však nadobro utvrdilo v hodnocení, je mizerný střih. Nejen, že je chaotický, ale někdy i doopravdy silně brání koherenci díla. ()

campix

Bohužel to dopadlo jako většina Netflix produkce. Sem tam se objeví opravdu dobrá žánrovka nebo velký projekt nějakého známého jména a pak tu máme tyto výplně. Project Power vypadal velice nadějně, protože dvojice Joos a Schulman umí natočit minimálně zajímavý a efektní film. To tak nějak dopadlo i tady. Námětem a zpracováním film zaujal. Herecké obsazení také není vůbec k zahození, ale dohromady to nefunguje tak dobře. Nosná konstrukce filmu nedrží tolik pohromadě, působí to polovičatě a nohy filmu hodně podráží absence nějakého většího záporáka. Hezky vypadající a efektní výplň. Nic víc. ()

majo0007

Jediné, čo mi po dopozeraní filmu utkvelo v pamäti je, že všetky použité negerské "rekvizity" ženského pohlavia majú také velké prdele ako celé New Orleans... Ass Size Matters. ()

UhLee

(5.5/10). Akční blbůstka z dílny Nesquiksu, která sází hlavně na herecká esa a akci. K hercům nemám moc výhrad.. Mohli si kluci vybrat přece jenom trochu ambicióznější Project, ale snad příště. Ale ta akce?? Nepřehledná až mě z toho oči bolely.. Stačilo by tam nechat trochu víc ty zvířecí schopnosti a ne jenom je tam na pár vteřin plácnout, odškrtnout si další zvíře ze seznamu a jedeme dál.. Stačilo by mi jich klidně méně, ale více detailně - jako třeba u Josepha .. Ale to bych chtěl od Nesquisku moc.. Takhle to bylo další "B" na které za pár dní zapomenu. ()

Johnny.ARN

V devedesiatkách by tam bolo menej zberačov bavlny, hral by tam skutočný VýchodnéDrevo a mladý Willis, malo by to lepší soudtrack a samozrejme, rozmetalo by to kiná s návštevnosťou. Lenže máme dobu pokročilejšiu, takýto námet už nikoho nezaujíma, všetko je tam stok rát videné a okopírované a hlavne Foxx mi liezol na nervy. Gordon to mal ako oddychovku na splatenie auta, dúfam. Proste zase raz totálna chujovina do ktorej Netflix nalial milióny. 1 z 5 ()

Lachtaan

Já se na ty kousky Netflixu vždycky tak těším a až na úplném konci prozřu, jak moc jsem byl zase naivní. Project Power nelákal jen pestře barevnými plakáty a hvězdným obsazením, ale zejména pozoruhodným konceptem. Ten se bohužel opět utopil v záchvatu pro Netflix typické honby za kvantitou, nikoli za kvalitou. Sice se zde pořád něco děje, akce je ale dosti nepřehledná a žádná zdejší superschopnost se divákovi nevryje do paměti. [viděno na Netflixu 14.8.2020] ()

viperDavid

Obsah trošku moc krátký, ale film jako zábava na jeden večer ujde. Mám rád oba herce Gordona-Levitta i Jamieho Foxxe, takže se mi to i docela líbilo i přes to, že je to superschopnost blbost ()

Dado

Projekt Power je podpriemerným počinom s nejasným žánrovým ukotvením, ktorý len prehĺbil mizériu pôvodnej filmovej tvorby Netflixu. Pokiaľ túžite po zhliadnutí kvalitnej snímky, nad Projektom Power ani len neuvažujte. Ak ste sa ocitli uprostred nudného večera a máte len tak chuť „niečo si zapnúť“, zachovajte sa rovnako. Aj v databáze pod označením „nenáročné oddychovky“ totiž nájdete celý zástup zaujímavejších položiek, ktoré si vašu pozornosť zaslúžia omnoho viac. Celú recenziu nájdete tu. (40%) ()

oveckaoa

Na trhu je droga , která Vám dá 5 minut superschopnosti tu se snaží vypátrat bývalý pokusný králík , který hledá i vlastní dceru z , které tu drogu vyrábí a jeden policajt. Bohužel celý film si podkopává nohy sám jelikož z rozumného hlediska pokud nevíte co v tom dostanete proč by jste si to vzaly to je jak kdyby jste šli do zbrojnice chtěli jste raketomet a oni řekly nemáme dostanete revolver a tak je to s tímto filmem. Prostě nevíte co si vezmete a co dostanete jelikož všechny pilulky jsou absolutně stejné jeden chlápek ze sebe udělá díky tomu Human Torche, ale má trvalé následky tak, že až mu to vyprchá asi umře na popáleniny (naštěstí to vyřeší film jinak) druhý ze sebe udělá Hulka další je zase ohebný jak Mr Fantastic další je neviditelný a splývá s okolím další je nesmrtelný další je nadměrně silný a dalo by se pokračovat teď to, ale přijde někoho ta droga zabije tak, že explodujete (proč nevíme asi to je superschopnost lidská bomba) a pokud si vezmete několik naráz umřete. Ve filmu je i scéna kdy to nabízí jakési ženské na státní převrat což je úplná píčovina jen si to vezměte představte si třeba 100 lidí co si to vezme dejme tomu že 5 vybuchne už je jich jen 95 tak, že by musely ten převrat zvládnout do 5 minut všichni jinak ten účinek vyprchá a než si vezmou další asi by jich jiná armáda zlikvidovala. 40 procent ()

hroubek

Fajn výplach, který neurazí, ale taky nijak extra nenadchne. Když, to řeknu hodně ošklivě, tak je to ten typ filmu, u kterého můžete vypnout a odpočívat, dát si pár piv a nic neřešit. Režisérská dvojice Joost a Schulman se snaží, mají zajímavé vizuální nápady, dokáží prodat upocené a špinavé New Orleans a zvládají pracovat s hlavní trojicí postav. Jamie Foxx a Joseph Gordon-Levitt táhnou film a zahraňují co se dá. Od slabšího scénáře, nudného záporaka a špatně natočenou akci. Má to své momenty a určitě nejde o špatný film, jen by se z toho dalo dostat mnohem více. Takhle je to fajn akční béčková jednohubka na páteční večer. ()

Timak

Zajímavý nápad, dobří herci, celkem pěknej vizuál, ale opět promarněná šance udělat z toho něco víc (mohla to být pecka jako tenkrát Matrix), bohužel je to prostě jen fajn jednohubka, na kterou brzo zapomenete. ()

lykan9

Skoro dvě hodiny jsem čekal, že přijde nějaké boom, ale nic. Projekt Power vypadá velmi sympaticky a v průběhu celého filmu jsem byl v očekávání na velké finále nebo na cokoliv jiného, abych si řekl, že to stálo zato, ale bohužel. Podobný film by měl nabídnout něco víc a ne jen sympatické hollywoodské STAR. Vizuální efekty a bojové scény byly však dobré. ()

Jaro.Krafcik

Ale no tak, po tých výtvoroch čo dával do ponuky netflix je toto ešte dobrý film. Hlavne dabing potešil. Áno scenár a nápad mohol byť spracovaný o niečo lepšie, ale aj tak ma to dosť bavilo. Odporúčam pozrieť na jedno popoludnie, určite aj zabaví. Jedine čo musím vytknúť boli rapové scénky ktoré boli trochu odveci a otravné. 4* ()

drackula

Slušný štandard, ktorý výraznejšie nenadchne, ale ani neurazí. Jamie Foxx je vo svojej úlohe skvelý a pridáva filmu ešte jeden cool bod navyše. 70% Netflix ()