Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

mala_kea

Kromě sympatických hrdinů, kde jasně obě superhvězdy válcuje repující černoška, je ten film naprosto o hovně a naprosto nepřehledný. To potvrzuje i pár CGI akcí, které občas měly nápad (ten v mrazáku byl fakt cool), jinak mě to fakt moc nezaujalo. Vizuál fajnový, ale důkaz, že film byl slabý, je i to, že jsem u něj dvakrát klimbal. Velký a těžký (pod)průměr? 45% ()

madejja1

Pohodová jednohubka s docela slušnou akcí, pěkným vizuálem, prima herci... a to je tak všechno. Ale v době kdy v kinech není absolutně nic to potěšilo ()

Dm1tr1j odpad!

Tento film je defibrilátor pre MGK, ktorého zavraždil a pochoval Eminem. Ako náhle som ho tam videl, vedel som, že film bude pre blbé malé deti čo keď vidia pekné sýte farby vo filme tak sú v piči a na réžiu, scénar a podobné zbytočné pičoviny nepozerajú. Ani nevedia čo to je vlastne a preto, že sú tak nevzdelané tak im ani nepríde divné, že tie super schopnosti boli urobene úplne napiču. Tá ryba vie vypľuť vodu tak rýchlo, že vytvorí horuce bubliny nie, že len tak vie okolo seba vzduch odjebať silno. MGK čo horel, to neviem od, ktorého zvieraťa ako malo byť. Rovnako neviem ako odvodili tú Levittovu nezraniteľnosť. A ešte hviezdy dole aj za tú vykopavku neistatovu čo nevie už skapať dopiči dement. ()

Kingjiri

Po přečtení rozpačitejch hodnocení jsem čekal nějakou nudnou blbinu. No, co si budeme nalhávat, blbina to samozřejmě do určitý míry je, ale co by clověk chtěl od béčkovýho akčňáku ještě s takovym námětem, že jo. Nakonec jsem se ani nenudil, protože akce bylo dost, přičemž díky různejm schopnostem, který droga uživatelům dávala, byla vcelku rozmanitá. Jamie Foxx společně s Josephem Gordon-Levittem herecky spolehlivě všechno táhli, filmařina nebyla v rámci béčkový konkurence vůbec špatná a děj sympaticky odsýpal. Jestli mi něco vyloženě scházelo, tak to byla větší porce nadhledu a aspoň pár údernejch hlášek. Pro fanoušky žánru určitě fajn zpestření kinematograficky chudýho roku 2020, přičemž ostatní diváci taky nemusej být nutně zklamaný, teda pokud nebudou čekat zázraky nebo dechberoucí či nedej bože hlubokomyslnej příběh. Třetí hvězda předevšim za hvězdný ústřední duo. ()

dalziel

Všemocný,Termonátor 2,8 mile, Equalizer, Miami Vice a Iron Man 3 s Hulkom a mnoho ďaľšieho.T o to všetko sa tu dá nájsť, no napriek tomu to funguje dobre.Funkčný Zlepenec. Slušny Priemer 60%. ()

kukkik

Dobrý nápad, zábavný koncept, tenhle film jsem si docela užil. Na prakticky full-black cast a produkci od Netflixu musím ocenit, že se ve filmu neomílá sociálněpolitická agenda a je to opravdu jen o postavách a ději. Moc pěkná oddechovka, které hy slušelo i případné pokračování. 3/5 ()

Likan7

Solidní nápad zadupaný totálně zpackaným scénářem. Gordon-Levitt a Foxx jsou celkem v pohodě, Foxx víc, ale k čemu to je, když to po hodině začne nudit až běda? První polovina není špatná, nastíněný svět je fajn, má potenciál, aby se řádilo, jenže já viděl snad 3 akční scény, z toho 2 solidní (ale rozhodně ne coolervoucí, jak mohly být). Je fajn vidět 2x, 3x animaci co Power udělá s lidským tělem a buňkami, jenže po 20x to je už na zabití a opravdu to nikoho nezajímá. Vlastně jsem se dostal do stádia, kdy mi bylo úplně jedno jak to dopadne a kdo umře. Od chvíle, kdy se dají JGL a Foxx dohromady je film prakticky nekoukatelný a finále na lodi jeden velký scenáristický fail. Netflix toho točí sice hromadu, ale většinou to jsou opravdu jen kraviny jako tohle. ()

ER

Ou...a to jsem se těšil,trailer vypadal velmi dobře. Bohužel,mix akce, 5 minutových X-Menů, černošské rapující puberťačky a fajnových herců to nezvládnul. Je to ten film, který by se chtěl zavděčit všem a nakonec se líbí málokomu. ()

Jazz06

Mně to teda parádně sedlo. Přišlo mi, že si tvorbu tohohle filmu všichni dost užili. S některými schopnostmi si pěkně vyhráli a s daným konceptem se nedrželi při zemi. R-ko tomu taky přidává. Nejsofistikovanější film roku to určitě není, ale ani nemusí být. Příběh není na něco takového překombinovaný a je pěkně ucelený. Obsazení, hudba, efekty supr. Já se královsky bavil. ()

bearmeedek

Do půlky to byl ještě průměr, ale pak už jen fraška nebo nuda. Opět USA trend - nacpat do filmu co nejvíc černochů, nevím, jestli už to nezavání diskriminací bělochů. Alespoň pro pocity Evropana, o Češích nemluvě. Kdyby alespoň vybírali ty trochu koukatelné, ale zrovna tady ty dívky. Možná mě nezbude nic jiného, než ruské filmy ... ()

rublik05

Projekt Power je vcelku povedené akční béčko, jehož největším plusem je jednoznačně herecké obsazení, protože po herecké stránce nelze filmu moc co vytknout. Děj o zázračné pilulce, která z vás udělá Hulka, má spád, místy i solidní atmosféru, a také je plný poměrně dobře natočených akčních scén. Postavy ujdou, chyběl mi však nějaký pořádný záporák. Naopak co mě potěšilo, byla občas nějaká ta vtipná hláška. Malinko mi zde vadil lehce chaotický střih a horší práce s kamerou, nicméně jelikož se jedná o akčňák, tak je to ještě relativně v pohodě. Očekával jsem povedené akční béčko a dá se říct, že jsem ho i dostal. Snímek, který si na nic nehraje, a který určitě potěší všechny milovníky akčních béček. 6/10. ()

gemi

Akční od začátku do konce, efekty působivé, ale to prostě k dobrému filmu nestačí. K tomu je potřeba i solidní scénář, který tady žel chybí. Jako jednohubka fajn, ale není důvod, proč by to měl chtít člověk vidět podruhé. ()

Neuge

Jako kdyby rejža průměrných akčňáků z poloviny 80. let dostal po 35 letech v důchodě nabídku natočit barevnou superhrdinskou řežbu. Absolutně nedokážu pochopit, jak jinak může být film s premisou města plného superhdinských drog a černošského rapu tak zatraceně nudný. Bez tempa, bez nápadu, zato s Levittem, který ve mně svou mdlostí evokoval Christiana Slatera. Nebo snad lžu? ()

ShiShinka

Já: "Má to nic moc hodnocení a recenze Enšpígla mě dost zneklidňuje, ale tak hraje tam MGK, toho bych mohla mít jako focus checkpoint, tak to prubnu." Já po 15 minutách: "Aha." ... Takže asi tak. Oceňuju inventivní mutace a dobré herecké výkony, ale děj a zvolené techniky, jak danou scénu natočit, byly prostě.. špatně (jak už tu zmiňuje Marigold). PS: Ten třídní gansta rap byl totální cringe, stejně tak, když před ním Robin furt zdrhá, i když on ji chrání a stejně tak, když mu šije ránu na veterině - "You did this?" -- Neasi vole, to ti zašila ta čivava v kleci napravo. ... PS2: black/white here we go again, gah. ()