Ztracená kulka

Geniálního mechanika s kriminální minulostí obviní z vraždy. Aby dokázal svoji nevinu, musí vystopovat zmizelé auto a získat důkaz: jednu jedinou kulku. (Netflix)

DonBraso

S neoukanýma ksichtama to kupodivu sedlo pěkně.Naivně hloupý scénář do akčního průlomu možná ledovce nezboří,ale jízda to je pěkná.Samozřejmě logika hadr,ale proč to chtít u akčnější filmu,že.Renault jede a Lino dychtí nad právem,že on má pravdu a nikdo mu nevěří,což se karty ke konci filmu lechce otočí.Kdyby tu byl humor,hned bych viděl malinko film Taxi,takhle na pěkných 75%. ()

johnsnow

Vydarený akčný krimi thriler s dosť slušnou a krvavou akciou najmä bitkou na fízlárne. Záverečná je trošku slabšia ale pohoda, má to pár zaujímavých zvratov. No proste Francúzi takéto žánre vedia. 4* ()

srolyma

Ze začátku to vypadá jako pokus o francouzské Rychle a zběsile, jakože tunning, nitro a tak, ale nakonec se z toho vyklube klasická francouzská krimi o křivých poldech a rovném zločinci. A je to krimi mimořádně povedená! A navíc v podstatě zcela bez černochů a arabů, což se ve francouzské kinematografii stalo naposledy někdy v dobách de Funésových. ()

Heywood

Hlavní hrdina borec, co přemůže 10 policajtů a uteče ze stanice. Ovšemže je to trestanec, ale ten hodný. Jeho milka je samozřejmě policistka. Všude jsou drogy a proradní fízlové... opravdu to bylo tak pro chlapce do 12 ti let inteligence. A hlavní padouch? Vzal prachy a ztratil se. Spravedlnosti se divák nedočkal..Asi to mělo být tzv. ze života. Hrozné. ()

Kushina

V celku dobrá francouzská kriminálka, ve které si musí hlavní hrdina poradit jak s policií, tak drogovým kartelem po tom, co je jeho přítel zabit a někde se na něj snaží vraždu hodit. A k tomu pár "vytuněných aut" :D Taková páteční oddechovka u piva :) 60% ()

stanyko odpad!

No asi aky moze byt film, v ktorom chalpik hend na zaciatku prerazi 4 steny zelezobetonu na strej kraksni a vsetci sa tvaria vazne. ()

Grimaldi

Ztracená kulka je opravdové překvapení. Ne že bych se v minulosti nesetkal s francouzskou akční školou, ale po delší době jsem u filmu mohl jenom vypnout a užívat si akční scény s autem, velkou bitku i od zbytečnosti osekaný příběh. Taková jednohubka kterou si rádi dáte za čas znovu. Kéž by netflix vyráběl víc takových filmů. ()

UncleMorty

Příjemný překvapení z Netflixovský produkce a celkově od frantíků obecně. Na to že jde o první větší počin Pierreta musím smeknout. Zpočátku jsem se bál, že dostanu nějakou francouzskou odnož rychle a zběsile, což u mě vyústí pomalu okamžitým odpadem, ale naopak jsem dostal celkem kvalitní kriminálku, která má feeling filmů jako Kurýr apod. Jediný co k tý dokonalosti chybí je prostě hudba. Skoro celý film jsem měl pocit, že se jedná pouze o dialogový němý kousek bez jakéhokoliv doprovodu. ()

Kritickej

7/10 Příjemná akční jednohubka s minimem hluchých míst a v rámci konkurence velmi uvěřitelně působícími akčními scénami. Rozhodně lepší akční film s auty než poslední díly Rychle a zběsile... ()

JB001

Solidní akční jízda z francouzské školy. Nebýt toho, že teď je aktuální dvojka, tak bych o tohle přišel. A to by byla škoda. Podle recenzí je jednička lepší než dvojka. Tak uvidíme ... ()