Justice League, ke které se připojili John Constantine a jeho milenka Zatanna, plánuje protiútok na Darkseida. Netuší však, že jsou skrze Cyborga sledováni. Tým se nakonec vypraví do Darkseidovi domoviny – na planetu Apokolips, zatímco Teen Titans zůstávají na Zemi, aby ji ochraňovali. (Mr.Baboon)

666Carnage

Wauuu!!! Asi nejlepší animovaný film od DC. Justice League se Suicide Squad a Dark League. Příběh naprosto super a krásně se to prolínalo všechno dohromady a i to v tomhle světe dávalo smysl. Opět krásná animace a tentokrát se i přitvrdilo na ratingu. Na tohle ať klidně navážou protože by mi zajímalo co bude dál nebo s kým by si to rozdali příště. 95% ()

iXtr3m3

Fantastické, temné, drsné, nekompromisné a totálne nepredvídateľné finále sedemročnej cesty. Čo nedokázalo DC na poli hraných filmov, to dokázalo na poli animovaných. Epické momenty, drsné úmrtia, žiadne servítky. Čakal som všeličo, ale toto ma prekvapilo na maximum. Jedna sága je za nami. Som za to pokračovania "v novej línii" v tomto duchu, žiadne detské omaľovánky, ale takéto temnoty a drsnoty. ()

KoRner

Pritvrdená komixovka s množstvom odtrhnutých končatín. Dejovo to celkom dávalo zmysel a potešila najmä prítomnosť Constantinea. Hviezdička naviac za záverečný stret titanov DC. ()

Knowho

Tohle je vlastně takový Endgame pro DCAMU, jsou zde skoro všechny postavy (Justice League, Titans, Suicide Squad atd.) a celkově se uzavírá celý vesmír. Vlastně by se dalo říct, že hlavních postav je víc,  ale je jasný že jako hlavní postava je myšlen Constantine, kterého si zde opět zopakoval jak hraný tak zárověn předchozí představitel Matt Ryan, který se na Johnnyho C. prostě skvěle hodí. Příběh je svižný a prakticky od začátku do konce se něco furt děje. O´Mara je tu jako Batman klasicky taky hodně fajn. Hrozně se mi líbí celkové propojení se zbytkem DCAMU díky čemuž mám pocit, že se jedná o celý jeden vesmír, v čemž byl problém u DCEU. Zakončení vztahu Raven a Damiana mi udělal celkem radost. A miluju ten fak toho že tenhle vesmír začal a taky skončil Flashpointem. 10/10 No a jak by řekl Cyborg: ,,Suck it bitches" ()

Spacecore

Nejbrutálnější, nedepresivnější a nejdrsnější animák z americké produkce jaký jsem kdy viděl! Zároveň solidní zakončení dlouhé sedmileté jízdy DC animated movie universe započatého Flashpointem a geniální Justice League War! Emočně silné. Tohle nikdy nepustím svým dětem, je to fakt 18+ i co se týče uchopení celé látky. Na konci mi ukápla slza, žil jsem s tím vesmírem sedm let a obecně jsem rád, že se všechny animované vesmíry DCčka řadí mezi to nejlepší, co vůbec animovaná tvorba dokáže předvést. Poklona, aplaus a vděk! ()

DEADMANincCZ

Neskutečná nálož. Kandidát na animák roku (hned vedle vynikajícího Mortal Kombat) nedělá ostudu vůbec ničemu. Ve velkym teče krev, občas i lezou vnitřnosti, umírají hlavní postavy, na animák celkem nepředvídatelnej děj. Libový finále. Škoda, že se tohohle pod jakoukoliv hlavičkou nikdy nedočkáš v celovečerní verzi. 5*! ()

ER

Těch bitek tam bylo až moc a oživlých mrtvol taky. U každé třetí scény nějaký doják, jak se musí zachránit to a tamto a tím zachráníš své blízké/milované. Jen díky Constantinovi se dal děj snést. ()

DEMON

4* za film, piata za Etrigena. Ako pisal Chen, jeden z naj animakov nie len poslednych rokov a velmi solidne ukoncenie "Flashpoint" kontinuity, ktora nam priniesla viacero naozaj dobrych kuskov. ()

JohnZ87

Velkolepé, brutální, krvavé, temné, depresivní, nepředvídatelné, šokující, působivé, epické... Nejen takové je zakončení série 15 animovaných filmů DC Animated Movie Universe, které v roce 2013 odstartoval Flashpoint Paradox. Apokolips War tak v mnohém připomíná Endgame. Tento film ovšem rozhodně není vhodný pro děti, hrdinové nečekaně často umírají, a to často velmi brutálním a krvavým způsobem, jiné zase potká velmi depresivní osud. Nejvýraznější postavou je asi John Constantine, který film ze značné části táhne na svých bedrech. V těsném závěsu je Superman, jenž je tentokrát sražen opravdu na kolena (stejně jako řada dalších zmrzačených hrdinů). Tento film je velmi výjimečný jednak tím, jak daleko si tvůrci troufli zajít a jaké dříve nepředstavitelné hranice dokázali v rámci DC animáků překročit a druhak tím, kolik postav a týmů se podařilo do jednoho filmu vtěsnat (Justice League, Teen Titans, Suicide Squad, Green Lantern Corps atd.). I v tomto ohledu je srovnání s Avengers: Endgame rozhodně na místě. Série se trochu symbolicky vrátila ke svým kořenům a skončila podobně, jako před lety začala. Závěr možná působí trochu useknutě (film navíc neobsahuje ani potitulkovou scénu), ale lze to vnímat jako konec jedné éry a začátek nové. Bude zajímavé sledovat, co přinesou budoucí DC animáky. 80% ()

Mr.Baboon

Pro mě absolutní špička na poli DC animáků. S umíráním jsem tak nějak počítal, ale že tady to bude taková samozřejmost, to jsem nečekal. Posledních 20 minut se mnou solidně zacloumalo. Celkově to bylo celý epický a chytře vtipný. Škoda, že o hraných filmech od DC tohle říct nemůžu. ()

MartinTerran

To je ten nejtemnější film co jsem od DC viděl, tohle bych dětem určitě nepouštěl. Ale pro dospěláky co žerou DC a mají rádi drsné hlášky je to luxusní komiksová akční jízda s mnoha superhrdiny i superpadouchy v jednom filmu, co víc si člověk může přát?! Hodnocení: 88/100. ()

adamix

Temne a krvavo poňatý príbeh z DC univerza, ktorý bohužiaľ od Snydera asi nikdy neuvidíme, ale na druhú stranu sú tu aspoň tieto solídne animáky, ktoré sa neboja zatlačiť na mieru brutality. Zniesol by som aj dlhšiu stopáž a iného Darkseidovho dabéra, pretože ten hlas sa mu aleže vôbec nehodil. Ináč som bol spokojný, taká animovaná akčná jednohubka. ()

Elanornegra

Temný, surový, plny skvelých scenáristickych prekvapení. Tak toto by mali robiť aj na veľkom pláne. Výborný počin, kde padajú hrdinovia ako hrušky, ale stále to nejak ťahajú ďalej. Skvelý Constantine, Batman, ale taktiež aj Clark a mnoho dalších postáv. Samozrejme dostávajú tu prevažne minimum priestoru, ale to napätie je výborne. Animované DC endgame... 95% ()

Petrval

Takové temnější dospělejší komiksovka, kde i pro superhrdiny to nemusí vše dopadnout tak jak si naplánovali. Na tohle se zaměřte tvůrci z DCU a vyrovnáte se vaší konkurenci. Velice dobré 4* ()

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD