Pod vedením Starfirea dokázali Mladí Titáni – Beast Boy, Raven, Blue Beetle, Robin a čerstvý navrátilec Nightwing – vybudovat nezlomný tým pro nikdy nekončící boj se zlem. Jenže nejnovější členka, tajemná a mocná Terra, tento stav nejspíše změní. Mezitím se probudí dávné zlo – Bratr Blood - a ve stínech číhá známý nepřítel Deathstroke. A oba se chystají udeřit. V příběhu plném nečekaných zvratů, intrik, dobrodružství a zrady budou Mladí Titáni nakonec muset svést bitvu s nepřáteli i svými vlastními pochybami, aby znovu stmelili tým a překonali temné síly kolem sebe. (Magic Box)

Kothy

Další animák od DC, tentorkát o Teen Titans. Před tímto filmem jsem je příliš neznal. Je to vlastně mladší obdoba Justice League. Hlavní záporák je vůdce náboženské sekty Brother Blood, který jim chce ukrást schopnosti a stát se bohem. Jde po nich i Deathstroke. Naši partu ale jen tak něco nerozháže. Dočkají se i zrady jednoho z členů. "Mám jeden milion followerů." :D ()

filmmovier

Komiks mně vyloženě nadchnul a když jsem po jeho přečtení objevil existenci filmové verze, program byl jasný. A ačkoliv Jidášova pomsta je jedním z těch vůbec nejlepších DC animaků, v porovnání s předlohou se přece jen dostavilo mírné zklamání, protože tak dobrý jako komiks film ani zdaleka není (to ale není problém jen tohoto filmu, ale snad všech animovaných adaptací) a trochu mi tam scházela i ta pořádná osudovost. Ovšem užil jsem si to moc a Jidášova smlouva je rozhodně filmový nadprůměr. 75%. ()

Spiker01

Páni, nic extra jsem nečekal, ale je vidět, že si Warneři pohrávají i s těmi spin-offy a to je tu pojítko jen přes Nightwinga. Ale nenudil jsem se ani chvilku a ačkoliv je vidět, že do animace přebytek peněz úplně neteče, určitě se k dalším filmům vrátím. PS : Terra je ultra mega cool. .. 75% ()

JohnnyD

Triviálny predvídateľný príbeh, nudné postavy, mizerný záporák. Ani neviem koľká v poradí ďalšia fádna akčná nuda v DCUAOM, že už ma aj unavuje nostalgicky spomínať na filmy, ktorými táto séria začala. Celkom ľutujem tých animátorov, ktorí si dávajú toľko práce na niečom, čo malo byť hodené do koša vo fáze prvého draftu scenára. ()

kaylin

Na konci se to snaží být i trochu emotivní, je v tom zrada a odpuštění, a to většinou docela dobře funguje. Jenže jinak je to pořád hlavně komiksový film s postavami, které nejsou až tak moc zajímavé, v příběhu, který je klasický - padouch vymyslí plán, který je skvělým, hrdinové jdou do háje, ale na poslední chvíli možná... Prostě stereotyp. ()

• Komiksová předloha „Judas Contract“ byla již dříve zpracována ve 2. sérii seriálu Teen Titans (2003). (Caszidy)
  • Postava Terry se poprvé objevila v komiksu „New Teen Titans #26“ v prosinci 1982. Autorem textů je Marv Wolfman a George Pérez se postaral o kresbu. (Caszidy)