Steven Grant, vľúdny muž so všedným zamestnaním, si začne uvedomovať, že nežije svoj vlastný život, keď sa v ňom začne prebúdzať neľútostný žoldnier. (Disney+)

Anett.Stark

Jako haló? Tohle byl totální masterpiece a to byl teprve 1. díl. Moon Knight byl můj nejvíc očekávaný marvel seriál a já jsem zatím spokojená. Oscar Isaac je neskutečný a jeho britský přízvuk je perfektní. Jediné co bych vytkla je CGI v honičce s auty. Nehorázně mi tento seriál sedl a vtrhl do děje. PS: Steven je moje láska a comfort character od první scény. 10/10 ()

Eaton_Hunt

Škoda tý akce v první polovině dílu, ale jinak zatím zajímavě pojatý superhrdina. Konečně Marvel zkouší něco nového, za to dávám hodně plusových bodů, doufám, že si tuhle atmosféru udrží celá série. ()

Malyszs

Myslel jsem si, že marvel už moc sledovat nebudu. Na toto jsem se podíval v podstatě omylem a absolutně jsem nečekal, že by to bylo jakkoliv dobrý. Je to fakt dobrý. ()

Raziel811

První epizoda zatím velmi zajímavá a Oscar Isaac se do této role náramně hodí. Jeho hodný prosťáček je naprosto uvěřitelný a charakter této postavy má velký potenciál k jakémukoli růstu či změně. Rozhodně se těším, co přijde dál. ()

tonysawer

Skvělé, jak zmatený ten díl je... očekávám, že to ještě dva-tři díly takto udrží. Celkem odvážné na Marvel. 4+, že tomu nedám 5 celých je možná jen důsledek mé neznalosti předlohy... chce to film a origin! Jako vážně,... pokud to neposerou a nevyvalí na nás všechno v druhém dílu, tak tohle by mohl být slušný Avenger kousek, který jsme nečekali. Kupodivu tomu držím palce a uvidím za týden! Pozn.: Trošku se mi líbí ten přístup alá Legion (vidí to v tom taky někdo další?), ale bojím se toho, že na to nebudou mít tvůrci odvahu. ()

Pudding

Fajn rozjezd! Pan Isaac mě baví , líbí se mi jak zatím hraje Steva a jak je takovej trochu akward člověk. Kamera je super, ale to CGI byl radši opomenul :D Hlavní záporák je zatím takovej nudnej, další z mnoha záporáku, kteří jsou buď kultisti nebo namyšleně chytří. Těším se na další díly. ()

jirikzaboj

Pilotní epizoda slušná. Isaac dostal opravdu těžký úkol a to sice utáhnout seriál s postavami v postavě a je to zatím to nejlepší, co jsem u Moon Knighta objevil. Střih je zde hodně specifický a budete ho buď milovat, nebo nesnášet. I když je otázka, jestli i další epizody půjdou tímto směrem vyprávění. Naprosto rozumím většině komentářů o tom, aby se tvůrci vykašlali na přehnané CGI a soustředili se na psychologii postavy (konec konců u Jokera apod. to taky fungovalo) , bohužel bych si od toho chtěl tentokrát slibovat víc a disociace hlavní postavy mi prostě nestačí a je třeba vytvořit opravdu skvělý děj, o kterém nic moc zatím nevíme, ale Egypt Lore zní zajímavě a hororové prvky mě těší na duši. Přesto mám obavu, že seriál nakonec sklouzne do typického MCU schématu, protože i zde byly nějaké 2-3 momenty, kdy nás synopse upozornila, že jsme pořád v MCU světě a těžko říct, jak velký dopad na něj bude mít tohle propojení. Držím palce a těším se, co ukážou další epizody. ()

OBU4JDLB

Tak mňa to teda neuchvátilo. Isaac mi liezol skôr na nervy a  ten mesiac ako leitmotív plus meno režiséra majú pre mňa podozrivý, islamský vibe :) Uvidím, čo sa z toho ďalej vyvinie, zatiaľ nič moc... ()

vanislav

Pouštěl jsem trochu s obavama. V poslední době je těch seriálů na toto téma krapet hodně a většina jich v poslední době stojí za houby. Po deseti minutách jsem věděl, že se mi bude seriál líbit a po dvaceti, že si ho zamiluji. Nemám co vytknout. Jedno z mála děl za poslední dobu, kde mne nenudila ani sekunda. Skvělá hudba, skvělý střih, skvělý suchý humor. A co se mi nejvíce líbí - konečně hrdina, se kterým se může člověk identifikovat. Blázen, co si povídá s rybou. Ztroskotanec, který tak nějak přežívá, bojuje s osudem, neví která bije, ale stejně se nevzdává. V některých pasážích jako bych se viděl. ()

mety6

Strašný podpriemer. Pilot nie veľmi známej komiksovej postavy by mal zaujať natoľko, aby nás vtiahol do celej série…a tu? Akcie veľa, až priveľa a dej nám tu akosi chýba. Nerozumiem, čo pri tejto časti hodnotia ľudia tak vysoko. ()

Duffman 97

Jako začátek skvělé.Oscar Issac je sympaťák a zvládá svou řekněme.........vícenásobnou roli skvěle.Jak smolaře Stevena tak Marca Spectora.A ty hororové scény se povedly. ()

MIRECSK

CGI teda dobrá slabota. Ako tu už viacerí písali, mohli tú akciu kľudne vynechať ako ju takto zmršiť. Škoda, že to celé nepostavili na atmosfére, ktorá bola veru parádna. ()