She-Hulk: Neuveriteľná právnička

• Česko She-Hulk: Neuvěřitelná právnička (viac)
USA, 2022, 5 h 9 min (Minutáž: 31–38 min)

Tvorcovia:

Jessica Gao

Réžia:

Kat Coiro, Anu Valia

Predloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

Amie Doherty

Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Benedict Wong, Charlie Cox (viac)

V seriáli She-Hulk: Neuveriteľná právnička od štúdia Marvel musí Jennifer Waltersová - právnička zaoberajúca sa právnymi prípadmi spojenými so superľuďmi - žiť komplikovaným životom single ženy po tridsiatke, ktorá je zhodou náhod tiež zelená, dvojmetrová a supersilná obryňa. (Disney+)

petrsponar

Tak jsem to z utrpení dokouknal do konce, protože to co nám MCU nadělilo v podobě téhle ptákoviny s debilním scénářem,cgi,zápletkou a vlastně úplně vším. Jestli se pokoušeli o vtipnou komedii tak se hodně netrefili,nejen že jsem e nezasmál protože humor byl vyloženě o ničem,sakra to jsem měl MCU fakt rád ale tímhle si to vážně posrali..2/10 ()

cernakus

Nechápu co se na tomhle seriálu nelíbí. Je to povedená taškařice s nízkým rozpočtem. Ale baví, příběh je na marvelovku mimořádně originální a Maslanová je prostě lehce potrhlá, ale zcela uvěřitelná žena-hrdinka, kterou si oblíbíte. Jasně, 3D animace opravdu připomínají ty ze Šreka, ale ona obecně animace MCU jde poslední roky dolů a na příběh to zase nemá takový vliv. Navíc mi animovaná she-hulk přijde rozkošná a sexy. Je to prostě jiné a finále bylo pak skvělý průraz čtvrté i páté stěny. 4 hvězdy a necítím se trapně. ()

Veskoslav

Tak to skončilo. Mé utrpení. Když vyšel trailer, obhajoval jsem to, že to nemusí být tak špatné, jak to vypadá. První dva díly se hledaly, ale nebylo to tak špatné. A pak se to stalo. Celé to šlo do pekla. Doslova. Tak rychlý sešup, tak tragicky napsané postavy, trapné CGI atd. Ironií je, že 90% těch, co tento patvar měli na starost jsou ženy. Od režie až po scénář. A tohle dokázaly vymyslet? Místo toho, aby to byla silná, emancipovaná, chytrá právnička, co je ekvivalent pro Hulka, tak z ní udělali twerkující bblku s IQ napařovací žehličky.  Rozhodně nejhorší letošní seriál a rozhodně absolutně nejhorší seriál od Marvelu. Jestli Kamala alias Ms. Marvel byla průměrná mizérie, tak She-Hulk je podprůměrná sračka....Od odpadu ji zachránily první dva díly a Mark Ruffalo. ()

TR4XY_CZ

Musím říct, že nebýt Hulka, Abominationa, Wonga a Daredevila, tak je pro mě tenhle seriál asi stejný odpad jako Ms. Marvel a vzdal bych to hned po prvních pár epizodách. Není to žádná novinka, ale CGI je opět zklámání. Bohužel s tím se ale nedá nic dělat, když Marvel Studios všechny ty seriály tak uspěchává. Stejně jako Ms. Marvel to obsahuje trapné vtipy a nesympatické a dost otravné postavy. She-Hulk jako postava je... meh a má opravdy malý charakter development (většina toho je nacpána do 7. epizody). Scénář opět na amatérské úrovni. Hrátky s "Breaking the fourth wall" se mi ale celkem líbily, bohužel je poslední epizoda vzala až moc do extrému. Pár zajímavých nápadů, akce nic moc... ALE! S Daredevilem si poradili úžasně a to mě ohromně potěšilo. Ještě aby ne, když jsem se na ten seriál podíval jen kvůli němu. No a jestli plánují udělat druhou sérii? Né, díky. 1,5/10 ()

zuzza11

Jen cekam kdy SheHulk zacne zpivat a tancit at to naplni podstatu Bollywoodu. Fakt jsem myslela ze si pustim neco zajimaveho na vecerni odreagovani, ale jsem strasne prekvapena, jakej to je bullshit. Trapne, nevtipne, strestene, rozlitane, neupravene, chybi grady, sarm, pokora, napad, akce, napeti atd. Bez toho uvodu, zaverecnych komiksu a titulku to ma vlastne kolik 17 min? Je to jak tv spot. ()

blazma odpad!

Nečekal jsem, že marvel vytvoří horší seriál než WandaVision, ale světe div se, povedlo se. Tohle byla katastrofa a poslední díl se absolutně vysmál všemu co Marvel doposud vytvořil. Jakože trapas a nechápu jak to mohl někdo odsouhlasit, že je to dobrý nápad. ()

lektvar

Bavilo ma to viac ako cely loky, viac ako carodejnicke finale z tretej cenovej vo vandavision a viac ako ten sexisticky vulgarny mlatic, ktoremu uz ani na meno neviem prist ()

blondboss

Jednoznačne najslabší seriál Marvel univerza vôbec. Treba ale podotknúť, že MCU seriály si držia slušnú kvalitu, takže povedať najhorší seriál znamená uznať minimálne priemernú kvalitu v rámci žánru. Áno, bolo tu množstvo hlúpostí, miestami až infantilností, ale mne sa jednoducho štýl roboty "marvelákov" páči bez ohľadu na to, o akú kravinu ide. She-Hulk je určite jedna z tých menej zaujímavých postavičiek, ale minimálne vizuálne to malo niečo do seba, o deji sa radšej nebavme. Klasický priemer. 50 % ()

Teoretik odpad!

Naprosto čistý odpad. Není tam akce, není tam humor a vlastně ani zápletka. každému doporučuji ať se tomuhle obloukem vyhne. ()

ReactLotus

Marvel seriály majú možnosť/príležitosť rozviesť príbeh postáv. Namiesto toho sú plné blbostí, zbytočne porozťahované (len aby to bol seriál so 6+ epizódami) a skončí to tak, že je to s prepáčením sr*čka, ktorú ale ľudia pozerajú, lebo je to Marvel.   She-Hulk je dosť uvoľnený seriál a snaží sa byť trochu komediálny. Každý Marvel projekt nemusí byť akčný, to určite nie, len She-Hulk je skôr trápny seriál ako komediálny a odľahčený. Takže ľudia ro pozerajú, lebo Marvel, ale je to sr*čka. Postavy, zápletka a príbeh sú celkovo strašne debilné. Na jednej strane seriál hovorí, že sú muži sexistickí a nadáva na nás a tvrdí, že všetci sú rovnakí a podobné blbosti. Ngl, je pravda, že na ženy sa dobre díva a ešte lepšie, keď vyzerajú "vyzývavejšie, čo ale neznamená, že tak musia vo všetkých filmoch vyzerať, a že chceme, aby boli kurvy a slúžky je tiež úplna debilina. Aj keď možno Američania takí sú… Na druhej strane ale aj samotný seriál tu ukazuje postavy, ktoré sa presne tak správajú, čím si vlastne Marvel ser*e do huby. Nikdy som netúžil vidieť She-Hulk twerkovať, ale niekto si asi myslel, že áno, tak to tu je…  Mám dojem, že seriál vznikol iba preto, že tvorcovia nevedeli ako pridať nové postavy do MCU, tak vytvorili seriál, pri ktorom ale nevedeli čo do neho dať. A vznikol podpriemerný seriál, ktorý držia a ťahajú iba Jen, Bruce, Wong, Matt a K.E.V.I.N. Takže seriál svoj účel splnil. Predstavil nové postavy, avšak nezabavil. Scény s búraním 4. steny a K.E.V.I.N.om boli skvelé, taktiež posledná epizóda ukázala, že tvorcovia niektoré reakcie fanúšikov dobre odhadli a vlastne iba pri poslednej epizóde som sa skutočne aj zasmial. Veľmi ma mrzí a bojím sa, kam Marvel dôjde, ak bude pokračovať v takejto práci. CGI je hnus, fakt hnus a tie CGI súboje sú slabé a o ničom. Myslel som si, že Hulk z 2008 bol slabý film, ale toto je o dosť horšie.😢 5/10  Matt a Jen sú skvelá vec, breaking the 4th wall a K.E.V.I.N sú tiež skvelá vec, ale seriál nič okrem nových postáv neponúka. ()

ricmont

She-Hulk je seriál který by se dal považovat za skvělý případ toho když to jde se seriálem extrémně z kopce. Zatím co začátky seriálu nebyly ideální ale i tak jste v nich nějaké pobavení našli. Tak konec seriálu je prostě jedna velká blbost. Na začátku nám byla slibovaná Hrdinská komedie ze soudního prostřední. A místo toho jsme dostali postupně upadající seriál který svůj hřebík do rakve zatloukl tím nejhloupějším finálem v historii MCU. A přitom to finále začalo stejně dobře jako samotný seriál. Ovšem stejně jako samotný seriál skončilo stejně stupidně. She-Hulk je pro mě obrovské zklamání. ()

P_Neubauer

První epizoda nic moc, druhá měla našlápnuto, pak už to bylo až na poslední 2 epizody nuda. Předposlední díl sice trochu vylepšil seriál, ale zhoršil jednu z nejoblíbenějších postav (podle toho co slyším, já seriál o této postavě zatím neviděl) a finále byla sice zábava sledovat ale absolutně znehodnocuje celý seriál a přichází s dosud nejpitomějším řešením zápletky. To ani nemluvím o tom, že z celéhi komediální seriálu byla opravdu vtipná jen potitulkovka v prvním díle, a zbytek byl maximálně na lehké pousmání. Jednou bylo zajímavé vidět jak by to dopadlo kdyby byl Marvel opravdu nekvalitní, ale v žádné druhé sérií to už znovu vidět nepotřebujem. 40% ()

DenisR

Hrůza, běs. A tvůrci to moc dobře vědí a náležitě si z toho dělají prdel. Poslední díl se šílenou dějovou linkou probořil čtvrtou zeď totálně a překvapivě to bylo to nejlepší spolu s předchozí epizodou, co seriál za těch devět dílů vyplodil. Nechápejte mě ale špatně. Jedná se o naprosto podprůměrný seriál, jemuž experimentování opět škodí. ()

david141474

Ach jo, jak je tohle možný? Nemám slov ty vole, tohle už je na mě moc. Větší sračku už Marvel snad vymyslet nemohl. Kéž bych se mýlil, ale ne mi dostaneme další totální sračku, kterých letos už bylo dost. Já na to už fakt nemám ty vole. Řeknu to prostě a jednoduše: S Marvelem to jde do prdele! Ještě jeden takovej seriál a s Marvelem definitivně končím! 4. stěna, hrůza. Finále, příšernost sama. Děj, hrůza. Postavy až na pár výjimek hrůza. Ty výjimky jsou Wong, Hulk a Emil Blonsky, jinak velký špatný i postavu Daredevila tady srovnali se zemí. Hudba, hrůza. Některé podtitulkové scény, hrůza. Smysl seriálu, žádný. Finále seriálu je jedno z nejhorších co jsem kdy viděl. Podívejte se na to jen na vlastní nebezpečí. 5/10 hrůza, ale pořád lepší jak Wandavision! ()

Stoctyrec124

To je naprosto dokonale špatný seriál, který je ještě trapnější tím, že se snaží být rádoby vtipný. Taky si myslí, že čím více cameí tam dají tím to bude lepší NE je to pořád ten nejpříšernější Marvel projekt který jsem kdy viděl. ()

SamGee

Kevin Feige produkuje marvelovky, aby si získal čo najviac divákov. Bohužiaľ, kvantita sa nerovná kvalite a najnovší seriál She-Hulk  je toho dôkazom. Poďme najprv postupne.  She-Hulk je alter egom pre právničku Jennifer „Jen“ Waltersovú (Tatiana Maslany), ktorá po nehode získane schopnosti od Hulka (Mark Ruffallo), bývalého Avengera a jej bratranca. Táto udalosť ju naučí, ako mať pod kontrolou superschopnosti a súkromný život.  Od prvej epizódy sa seriál potýka s mnohými úskaliami. Každá epizóda trvá polhodinu, čo neumožňuje novým postavám naplno zažiariť. Ďalej, príbeh nevie narábať s témami hrdinskosti a feminity. V neposlednom rade, v mnohých scénach vyznievajú vtipy divne.  Jeho jediným výkupením sú posledné tri epizódy, ktoré sa zameriavajú na Jenin charakterový vývoj, a finále s veľkým dejovým zvratom.  Herečka Tatiana Maslany sa snaží znázorniť humornú i zraniteľnú stránku hlavnej postavy, čo sa jej darí. Hoci seriál pojednáva o nej, starí známi z predchádzajúcich projektov MCU zažiaria, či už ide o väzňa Abominationa (Tim Roth), čarodejníka Wonga (Benedict Wong) alebo charizmatického Daredevila (Charlie Cox).  Neviem, prečo počítačové triky pôsobia umelo u Jen a u ostatných nie. Úprimne, She-Hulk vyzerá ako princezná Fiona zo Shreka. Čo sa týka hudby a akcie, buď sa strácajú do prázdna alebo sú nedoťiahnuté.    She-Hulk je žiaľ najhoršou marvelovskou sériou, ktorá zlyháva v humore, deji a technike. Našťastie, zachraňujú ju sympatická Jen, prekvapiví hostia a finále.  Dúfam, že Feige si bude dávať lepší pozor pri prezentovaní nového hrdinu alebo hrdinky.   Príbeh + téma: 4/10, Herci: 6/10, CGI, humor, hudba, akcia: 4/10, Celkovo: 5/10. ()

F2003F

Toto vážne produkoval Feige? Čistý trapas po každej stránke. Okrem uprednostňovania kvantity nad kvalitou aj fanúšikovia medzičasom dospeli a začína sa pekne ukazovať, že nové úspešné projekty sú úspešnými len vďaka nostalgii. Okrem spackaného všetkého celkovo, by si mohli tvorcovia uvedomiť, že netreba nasilu privádzať niektoré postavy na plátno, obzvlášť ak blbo vyznejú už z predlohy. Zaujímavé ako sa jej v mnohých veciach ani nedržia, ale práve odbúranie štvrtej steny musí byť ortodoxne splnené aj za cenu, že vyznie celá postava a príbeh ešte viac debilnejšie (porovnajte s deadpoolom, pri ktorom je to od podstaty fajn). To ešte nehovorím o otrasnom cgi, na ktoré sa pomaly nedá pozerať. Marvel stagnuje. Strata času, nevtipne trápna ROZPRÁVKA. ()

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (viac)

Tajná invaze má pomalý start

01.08.2022

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou… (viac)