She-Hulk zastupuje Leap-Froga, ktorý sa zranil kvôli zlyhaniu svojho superobleku na mieru. (Disney+)

Dakken odpad!

Takéto dehonestovanie Daredevila som presne čakal. Už to dopozerám len zo zotrvačnosti. Marvel stráca dych už dávno, ale škoda že si to odnášajú  tie najlepšie postavy s veľkým potenciálom. Už dávno to nieje to, čo to bývalo a obávam sa že už ani nebude. Zdá sa mi že pre Marvel je dôležitá kvantita a nie kvalita. Tie seriály sú strašné sračky, teda až na pár výnimiek. Už sa teším ako dodrbú Daredevil: Born Again. Prvá časť She-hulk bola stráviteľná, ale tie ostatné…. otras. Bez deja, bez nápadu a s hnusným CGI. Čoho som sa to dožil. ()

SaNcHeZ_cz

Epizody většinou nekomentuju ale tady je to asi potřeba. Vážně bych chtěl tomuto dílu dát víc. Charlie Cox je zpět v roli která mu sedne a každá scéna ve které se objeví je rázem lepší neboť tam působí jako skutečná postava ne jen špatně napsaná figurka. To je ale tak vše, protože zbytek je to samé, co postupně bublalo pod povrchem předešlých sedm epizod. A po dvaceti minutách to už ani Daredevil prostě nezachrání. Ne v momentě, kdy i jeho existenci v rámci seriálu zredukují tvůrci na pár rádoby humorných replik předtím, než nasadí uspěchaný tease na finále. Tohle prostě jde úplně mimo mě a tak nějak nechápu, co vlastně tenhle seriál má být. A nebo jsem už na to starý. Pravděpodobně obojí. ()

Martrix odpad!

Dost jsem se tvůrců zastával s tím, že She-Hulk je odlehčená blbůstka pro puberťačky, kterou není třeba brát vážně. Gao pro mě byla nájemní popcornářka, která udělala další holčičí činčarádu. Kdyby to tak i zakončila, nemám problém, plácnu 2* a zapomenu, že nějaký seriál o Zeleně existuje. Jenže Gao vzala jednoho z nejzajímavějších supráků, který byl díky velmi zdařilému seriálu vnímán jako rozervaný tvrďák s mnoha vnitřními démony a udělala z něho hláškujícího blbečka. Na chvíli to zafungovalo u Thora, jasně. Ale Daredevil? Kdo příště? Vznikne minisérie, kde Blonsky vytvoří terapeutickou skupinu, kde bude foukat bebíčka Punisherovi, Samovi, Daredevilovi, She-Hulk... ? MCU jsem vždycky vnímal jen jako dobře vypadající jednoduchou zábavu, ale pořád to mělo nějakou úroveň. Už od Black Widow, ta úroveň upadá. Seriály stojí snad s výjimkou Hawkeye za vyližzáď. Ale pořád jsem si říkal, že úplné dno příjde až s trapnými postavami z Inhumans. Tak ne...tou hrobařkou je už Gao. Ta narazila na odpadnosnou žílu a odšpuntovala MCU, kde se budou všichni pitvořit, budou řešit beďary a s kým se vyspat... . Tohle je poměrně přesný obraz úpadku, který se sem prodral díky "splácení dluhů" menšinám a genderové nevyváženosti, která byla evidentně způsobena jinýmy důvody, než se tvrdí. Talentovaných filmařek, prostě není dost na to, aby naplnily kvóty předepsané tabulkami. Aspoň zatím ne. Gao je na tom stejně, jako ostatní paskvilářky. Ale tentokrát to pokrčením ramen nepřejdu. Zvlášť, když tolik lidí nepochopilo, co se bude dít dál. Nedostanou neovladatelnou Hulku, nestane se to, co s Bennerem. Nedostaneme temný seriál, kde bude Daredevil tvrdit muziku. Začala MCU - Disney klauniáda. ()

tomik99

Daredevil tomu pomohl, ale má to stále jedno velké ale. Je bláhové si myslet, že zachrání celý seriál. Vzít verzi z Netflixu a narvat tu stejnou postavu a stejného herce do úplně jiného žánru moc nefunguje. Matt působil v některých scénách naprosto směšně a naprosto nedaredevilsky. Zatímco Netflix se soustředil na vypracovanou bojovou choreografii se střídmým střihem, tady se Myšák opět vyšvihl. Nepřehledná akce ve tmě, hnusné CGI Daredevila s plno jeho akrobatických kousků a ještě k tomu zběsilý střih. Odpusťte, je to ale humus. I tak to ale patří k nejlepším (což není pochvala) epizodám celého seriálu. ()

Venom

Strašne som sa bál že She Hulk skazí DareDevila, ale som rád že sa tak nestalo. DD je skoro taký istý ako v Netflix seriálu, okrem pár scén viz keď napr. ráno ide po ulici v obleku. A ešte napr. že v deň keď sa spozná s Jen tak sa s ňou vyspí, čož u DareDevila nie je zvykom. Som rád že sme konečne videli poriadny súd s jasným dôvodom kde Matt samozrejme ako vždy bol perfektný právnik. Tak isto chémia medzi DD a She Hulk bola vyborná. Len škoda že scénu v chodbe keď je DD proti pár ozbrojeným chlapom skazí príchod She Hulk. Aj humor bol dosť dobrý, len škoda stále toho zlého CGI. Konečne sa nám tu viac predstavuje záporak seriálu a konečne vidíme aj She Hulk ako neovláda svoj hnev. Ďalej pekný, moožno teaser na Red Hulka? V celku to konečne bola dobrá časť s nejakými chybami ale DD to určite zachránil a aj si to dosť kradol pre seba. ()