Jen čelí problémom so zákonom a daním svojho života do poriadku. (Disney+)

Martrix

Jak vidno, většinu diváků předchozí epizody tak zavzdušnily, že ani vcelku odvážně odlehčený závěr nepřijali. Nasranost může mít velkou setrvačnost. Navíc pravdou je, že to nejlepší z celého seriálu byl sen, který se Jen hned na začátku epizody zdál. Minuta, možná o chlup víc vs spousta odpadu, který na nás Gao poslední týdny sypala. Mezi být cool a být zralá na kůl, občas stojí jen pár hloupých nápadů. Bylo jasný, že tohle neprojde...na to bylo těch špatných celovečeráků a mizerných seriálů, ještě málo, Kevine. Takže na otázku, Čí je tenhle seroš, mám snadnou odpověď. Je konglomerátu, který na diváky zvrací jednu hrůzu za druhou, protože jim už dávno přestal rozumět. ()

Vampiroza

Jako konečně to vypadalo na pořádnou zelenou melu ale to co se pak stalo bylo jak dostat pistolí na hřebíky stovkáčem do spánku 🤣 do hajz...je proč? Ztracený čtyři minuty s Kevinem. A malý velký cameo konec? Jo konečně se potvrdil aspoň po spekulacích z června. Bože ale co po tomhle šílenství s těmi postavami bude. Snad po tom fiasku nezmizí úplně ()

FaithZombie

Tohle fakt ne. A to mě to začalo i celkem bavit, ale výsledek finále byl tak neskutečně stupidní (i když se snažil tvářit, že je děsně meta). Postava se klidně může jen tak zvednout a jít si scénáristům říct o happy ending. Pokud svět seriálu funguje takhle, tak mám pocity, že zhlédnutí předchozích epizod byla jen naprostá ztráta času. ()

tomik99

Začátek byl otřesný, smutně jsem kýval hlavou a říkal jsem, co to je. Pak ale přišel zlom a She-Hulk konečně prolomila čtvrtou zeď. Vkusně a efektivně. Asi si nedokážu představit vkusnější způsob, jak se nám fanouškům dostat pod kůži. Závěr s Kevinem byl opravdu vtipný a originální. Neříkám, že tento směr je zrovna můj šálek kávy, ale rozhodně šlo o něco jedinečného. Marvel si navíc dokázal udělat srandu sám ze sebe, což se každý den taktéž nevidí. Stačilo to ale? Jako jednohubka skvěle originální. Z pohledu celého příběhu a celé řady ale nikterak podstatné. ()

filmfanouch

Devátá epizoda seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička je bordel. Jeden velký nezpochybnitelný bordel, který mnoha lidem udělá v mozku guláš. Začne se stylovým odkazem na seriál The Incredible Hulk ze 70. let , rázem se ovšem okamžitě děj vrací k závěru osmé epizody. Ke kdovíjak vážnějšímu pojetí to celé nevede, humor opět funguje tak 50:50 a především se zčistajasna beze smyslu objevují různé postavy a rázem to vypadá, že se finále režisérce Kat Coiro rozpadne pod rukama. A pak v polovině přijde zvrat. A s tím zvratem přijde mrzení, že přesně takhle meta hravá a zajímavá nemohla být Neuvěřitelná právnička celou dobu. Jde z toho úsměv od ucha k uchu a to i přesto, že mnoha lidem bude chvilku trvat pochopit, co se to vlastně stalo a jak to celé má dávat smysl. Jisté ovšem je, že bourání čtvrté zdi rázem dostává nutnou nadstavbu, kdy rázem nepůsobí samoúčelně a trochu ploše, představení jedné významné postavy navíc stojí za to a vyvolává naději, že by se tato postava mohla již brzy vrátit v Deadpoolovi 3. Finále celé epizody je hodně postavené na principu 'ber nebo nech to být'', kdy spousta lidí sice nastavené karty nechá být, pár šťastlivců se ovšem tímto hravým nápadem nechá pohltit a přistoupit na fakt, že se tu konečně s něčím pracuje tak trochu jinak a minimálně je to celé velmi zajímavé. Člověk si holt jednou stěžuje na generičnost, jednou zase na fakt, že se to celé výrazně vymyká zavedeným pořádkům.  Ani po tomhle kolotoči sice seriál neospravedlňuje fakt, že je vše rázem víceméně smetené ze stolu, postavy se přeci jen objevují tak trochu náhodně a například jedna palčivá otázka celého seriálu je smetena jedním rychlým zjevením, které ani nejde zpracovat, dá se ovšem velmi snadno uvěřit, že je to opět v rámci pravidel nastaveného formátu, kdy je sice snadné pochopit, že zrovna tento formát mnoha lidem nevoní, někoho naopak může potěšit, že ho tento seriál nepřestává překvapovat až do samotného konce.  Jen je tedy nutné tak nějak doufat, že se nastavené otázky a otevřené konce nechají zavřít v nějakém serióznějším prostoru a nový pestrý pohled na Marvel Cinematic Universe bude do budoucna prozkoumán maximálně ve zmíněném Deadpoolovi 3. Jakmile se totiž na celou komplikovanost s tím, co She-Hulk: Neuvěřitelná právnička otevírá divák podívá mimo optiku samotného seriálu, začne se to celé krapet lámat. A jestli skutečně dojde na prodloužení pro 2. sérii, možná by to příště přeci jen chtělo více té právnické linky v sitcomu o superhrdinské právničce.... ()

• V epizodě je zmíněna postava Mighty Thor jako Lady Thor. Tato postava i přezdívka „Lady Thor“ se objevily ve filmu Thor: Láska jako hrom (2022). (Knowho)
  • V seriálu se objeví robot jméno K.E.V.I.N a znamená to „Kreativní Entita Vizuálních Intermediálních Návazností“, v originále „Knowledge Enhanced Visual Interconnectivity Nexus“. Robota lze přirovnat k producentovi a řediteli Marvel Studios Kevinu Feigemu. (DominatorCZ)