Svet Jen Waltersovej sa otriasa v základoch, keď pri nehode získa superschopnosti. (Disney+)

Fidsta odpad!

Tady se někdo hodně posral. Marnost nad marnost, trapná agitka a navíc je to ještě celý úplně debilní. Vypadá to jako hodně špatná parodie na power rangers z roku 1993. Jak tohle může někdo myslet vážně, jak tohle může někdo zaplatit, jak tohle někdo může s klidnym svědomím pustit do světa? Upřímně si nemůžu vzpomenout, jestli jsem někdy viděl něco horšího. ()

Sabrewulf

Strašně zbrklé a uspěchané. Z právničky se stane Hulkyně doslova ze sekundy na sekundu a o patnáctisekundové záporačce se radši ani nevyjadřuju. Celé to kvůli krátké stopáži působí spíš jako minikomiks na poslední stránce novin (skeče s Garfieldem např.), než nějaký plnohodnotný seriál. Hlavní hrdinka navíc nějakou pokoru nebo úctu zrovna dvakrát nepobrala, všechno zpochybňuje, Hulka zesměšňuje. Zatím fail. Trefný rozbor udělal uživatel Th3T3mpt3r . ()

tomik99

Tak takhle hloupý a nesmyslný origin postavy jsem ještě neviděl. Oni mají deset dílů, aby si s tím pohráli, ale nacpou vše do prvních deseti minut. Postava, která se nemá co učit od Hulka, její jakýkoliv emocionální vývoj je hned vyhozen do koše hned v prvním díle, protože postava She-Hulk je samozřejmě do první minuty ve všech směrech dokonalá, silnější, naprosto smířená se svým osudem a žádnou vnitřní proměnou neprochází. Co nám tato postava může dát? A jak se o ni můžeme zajímat, když si vším projde během patnácti minut a je s tím naprosto v pohodě? Samozřejmě nechybí nakopat zadek zkušenému Hulkovi hned v prvních minutách, protože samozřejmě The Force is Female. Tohle bylo fakt špatný. ()

Prokop_Buben

První epizoda je v podstatě jeden velký flashback, krásně vysvětlující okolnosti. Tatiana Maslany v hlavní roli právničky Jennifer Walters je skvělá. To, že právě ona promlouvá přímo k divákům, je po vzoru Deadpoola tou vtipnou stránkou. Není však tak hubatá jako žoldák s rakovinou. Mark Ruffalo jako Bruce Banner nezůstává pozadu, ale oba dokáží předat i emoce vážnějšího typu. Jelikož více postav se v epizodě moc neobjevuje, stojí a padá všechno pouze na této nazelenalé dvojici. Co potěší každého věrného fanouška, jsou samozřejmě odkazy na předchozí filmy. Zde mají tyto reference i zajímavý přesah, respektive dovysvětlují některé věci. K vizuálním efektům nemám větších výtek. Snad jen do očí bijící záležitost s proměnou účesu She-Hulk. V lidské formě má vlasy kudrnaté, zatímco v ,,gamma formě" jsou podstatně delší a rovnější. Nicméně to, že Blonski po proměně kompletně přijde o vlasy, taky vlastně nikdy nikomu nevadilo. Tak o co jde, že… ()

Kraty

5,5/10 Na začátek než to tu začnu hatit tak musím upřímně říct, že She-Hulk je o trochu lepší než jsem čekal. Rád vidím po té době Bruce... V jedné scéně když se začali hádat tak to bylo docela zajímavý a řekl jsem si "že by konečně něco vážného??" A ono ano! Jen to po pár vteřinách zkazili ZVLÁŠTNÍ a ZBYTEČNĚ vyhrocenou trapnou bitkou, která měla být vtipná... Ale za mě to vtipné nebylo, jen jsem si říkal panebože a jsme doma :| Ne aby z toho byla zhroucená a smutná že je Hulk, ona je chvíli z toho mimo a neví co dělat, ale to je ono! Jenom CHVÍLI! Pak už dělá jako by to byla úplně normální věc a hází vtípky :/ Nemáme vysvětleno proč je teda při vědomí ve své She-Hulk podobě.. Absolutně nechápu proč je v hodně věcech lepší jak Bruce a proč si z něho dělá srandu? To jakože existuje girlpower nebo co?? Na jednu stranu musím trochu uznat že i když je to 12+ tak se snaží o nějaké dospělé vtipy, jako je například to jestli to už Steve měl nebo například fakáč tady slečny Jennifer Walters 😎 Nevím noo. Uvidíme co nám nabídne další epizoda. ()

• V Brucově (Mark Ruffalo) domku v Mexiku lze zahlédnout helmu, kterou nosil v aréně jakožto šampión soubojů na Sakaaru. (NiWi)
  • V komiksech se kombinace Bruce Bannera a Hulka označuje jako Professor Hulk. MCU místo toho používá označení Smart Hulk (Chytrý Hulk). (spacemaster)
  • Na stole v baru, který Bruce Banner (Mark Ruffalo) postavil, můžeme vidět vyřezaná písmena B. B. a T. S. Jde o iniciály Bruce Banner a Tony Stark. (spacemaster)