Jen navštívi Blonskeho, spoznáva priateľov a dostáva sa do súladu so svojou vnútornou She-Hulk. (Disney+)

Martrix

Napsat, že se tvůrci netrefili do očekávání většiny fanoušků MCU, je velmi kulantní popis skutečnosti, že se na ně úplně vybodli. Jakkoliv je Jen sympatická, sledovat holčičí trablestory není ....jak to napsat ... Prostě to neprojde skrze moje testosteronové senzory do té části mozku, která je odpovědná za produkci zábavovinu. ()

oveckaoa odpad!

A další odpad do série už 4 schválně jestli mě to vydrží až do 9 dílu. Jen jde s jakýmsi chlápkem zkontrolovat  Blondskeho, kterému nejde ten přístroj co mu zabraňuje měnit se v Abominationa. Přijdou tam a on jim řekne , že zkratoval jak kopl do elektriky cosi takového tak Jen odchází a dva kreténi co se tam bijou jí zničí auto jelikož opravář dojede až druhý den tak tam s něma je na nějakém sezení a to je celý díl. Jediné plusy tohoto dílu jsou hudba , ale za to hvězdy nedám to si radši ty písně najdu na youtube a nemusím kvůli tomu sledovat tuhle sračku znova a to, že zjistíme kdo je Hulkking pokud Vás to zajímá je to zhruba v 27 minutě cca. Tipuji, že takhle to půjde i   do 8 dílu a v 9 mu nakope prdel během minuty podobně jak to udělala s Titanií . ()

MERKATtv

Prvá epizóda ktorá bola aspoň trochu zaujímavá. Jennifer konečne pôsobí ako reálna postava a nie ako naschvál zle napísaný terč na internetový hate. Taktiež konečne tam boli nejaké obskúrne postavy z komiksov, pripomínalo mi to celkom seriál Modok. Zatiaľ najlepšia epizóda tohto veľmi smutného seriálu. ()

Nevka

Po třech dílech konečně zase příjemná epizoda. "Záporná" linka je sice nudná až k uzoufání, ale jinak se znovu povedlo najet na pohodovou atmosféru z úvodu série. Partička z resortu je fajn (dokonce má i svého Lidl Ibru) a jsem rád, že se ten strmý pád kvality podařilo alespoň na další týden zastavit. ()

PanTumnus

Asi nechápu, v čem je tento sitcom hroší, než jiné Marvel produkty. She-Hulk je příjemná podívaná, nenáročná, oddechová... Jen je dobře ztotožnitelná postava, jejíž problémy jsou zakořeněny ve všedních, každodenních věcech. A na to abych se bavil, se to opravdu nemusí pořád rubat a tenhle díl, s partičkou super týpků, co se snaží překonat své vlastní nedostatky, byl zkrátka subjektivně přímený. She-Hulk zde, i jinde, si jako dílo nezaslouží tolik kritiky. Marvel není jen značka pro jednu skupinu. Tvůrci mají právo cílit i na ''ženské'' publikum a pro gatekeepování, by ve fanoškovském prostoru opravdu neměl existovat prostor. Ne  vždy všechen obsah z jedné frančízy bude pro vás, zvykněte si. ()