Novým klientom She-Hulk je Wong, ktorý žaluje kúzelníka za neoprávnené použitie mystických umení. (Disney+)

Nevka

Tak to zase prrrr... Já jsem s humorem všeho druhu fakt v pohodě, ale z tohohle se mi dělalo fyzicky nevolno. Nesouhlasil jsem s tím, když někdo minulé epizody označil za cringe? Ano. Svým způsobem mě to opravdu bavilo. Jenže tohle bylo fakt na blití... Nevtipná estráda, kterou z úplného hnoje tahá jen vizuálně celkem solidní finále a randění She-Hulk. Marvel má jediné štěstí, že mám slabost pro Tatianu (mít Matcher, tak je ruka v rukávě) a epizody nejsou moc dlouhé, takže to dokoukám. Zatím jednoznačně nejslabší MCU seriál. ()

dr.horrible

Stále ma to v rámci guilty pleasure celkom baví, ale tie 90’s triky nebudú nakoniec hlavným problémom. Tým je zastaralý, sitcomový humor, vytváraný často bez vtipu, len chaosom. Postavy majú teatrálne príchody na scénu, najlepšie s rekvizitou v ruke. Zo scény odchádzajú pitvoriacie sa, často vo dvojici, uprostred hádky. Nemajú žiaden vlastný charakter, pretože slúžia len pre budovanie komediálneho sveta She-Hulk, a ja začínam byť dosť zvedavý, ako by toto šlo funkčne prepojiť v MCU s Avengers, alebo vlastne s hocičím vážnym. Teoreticky by to šlo kombinovať so svetom Hawkeya, Ant-Manom, či Deadpoolom, ale tí všetci žijú vo svojich reálne sa správajúcich realitách. Toto je fraška. ()

kenkaku

Tak tohle už je zlé… epizody mají sotva půl hodiny a POLOVINU času řešíme on-line seznamku pro Ona-Hulk? Vrchol debility. A ta druhá je trapnost nade vše (těch pár minut a hromada náznaků na zajímavý děj to nezachrání). Opět díky za Wonga co hraje Wonga a ta ”mluvící koza” určitě nebude to co jsme viděli v Thorovi ()

oveckaoa odpad!

První díl co si zaslouží odpad jelikož nejen, že je o úplném hovně , ale nic se zde nestane. She Hulk pomáhá Wongovi žalovat jakéhosi kouzelníka co kouzlí a neumí to dá se zhruba tak napsat. Ten kouzelník vyhraje soud pak podělá kouzlo a potřebuje pomoc od Wonga a She Hulk tak mu pomůžou a za to chtějí, aby zanechal kouzlení. Do toho She Hulk balí jakéhosi plešatce a máme zde další potitulkovku o ničem kde si Wong vykládá s jakousi asi štětkou o tom co vše kdy v životě vypily. ()

Karlosik_4

Tady Marvel prostě u celého seriálu šlápl vedle. Jedna věc je být vtipný či hystericky zábavný a druhá věc je být cringe, s hloupými větami, přirovnáními, mermomocí dělat z chlapů tupá nebo agresivně neslušná zvířata. Ano, je feminismus je krásná věc ale mít potřebu v každé scéně ukazovat že chlap je nejhorší bytost pod slunce a vždy se na ženy vykašle je už trochu moc. CGI na She-Hulk opět jak ze Zaklínače jedničky. ()

• Postava Madisynn (Patty Guggenheim) se stala tak populární, že si na internetu okamžitě získala četné skupiny fanoušků. (NiWi)
  • Epizoda obsahuje bonusovou scénu uprostřed závěrečných titulků. (LUKICKK)