Chucky

Horor / Mysteriózny / Thriller
USA, (2021–2024), 18 h 24 min (Minutáž: 41–54 min)

Tvorcovia:

Don Mancini

Hudba:

Joseph LoDuca

Zackary Arthur, Brad Dourif, Jennifer Tilly, Devon Sawa, Alyvia Alyn Lind, Teo Briones, Lexa Doig, Fiona Dourif, Barbara Alyn Woods, Christine Elise (viac)

Mestečko Hackensack sa ocitne v krízovej situácii, pretože sa tu v krátkom čase odohrá viacero záhadných vrážd. Každá z nich je nejakým spôsobom spojená s Jakeom (Zackary Arthur) a jeho bábikou. Nikto ale netuší, že sa na pozadí odohráva súboj medzi partiou tínedžerov a sériovým vrahom. (Marceloo)

Recenzie používateľa J*A*S*M k tomuto seriálu (2)

Chucky (2021)

První půlka série příjemná a nadějně rozehraná, druhá půlka pak bohužel velmi rozpačitá, v nejslabších momentech až směšná a otravná. Mohl to být fajn reboot se sympatickými novými teenage postavami, místo toho ale tvůrci plně navázali na dosavadní filmovou sérii, přičemž přivádí zpět staré známé (kdykoli je na obrazovce Jennifer Tilly, tak to přísahám bůh fyzicky bolí, jak já ji nesnášim!) a bohužel to není ku prospěchu věci. Mytologie kolem Chuckyho a Tiffany mě nebaví, flashbacky do dávné minulosti mě nezajímají. Bohužel i uvěřitelnost a sympatičnost nových postav, představených v prvních dílech, jde v druhé půlce série úplně do kopru. Doufal jsem ve 4*, nakonec se ale i k těm 3* musím trochu nutit. ()

Little Little Lies (2021) (S01E05)

Za mne až překvapivej sešup, interakce mezi postavami (hlavní mládežnické trio) jsou najednou strašně lame (scény z kontejneru s injekčními stříkačkami a u popelnice působí jak amatérské divadlo). Přitom sami o sobě mi jsou hrdinové sympatičtí, tak nevím, co se stalo. A návrat starých známých mě teda vůbec nepotěšil. ()