Jake a Devon jsou připraveni posunout svůj vztah na další úroveň. Mezitím se objeví nepřátelé a spojenci z Chuckyho minulosti, aby situaci zkomplikovali. (mikki089)

Trevor

Potom ako dostane Lexina sestra poštou novú bábiku Tommyho požiada o pomoc Devona a Jakea aby to s ním nadobro skoncovali. Junior sa cíti svojimi priateľmi odstrčený...z plejády mojich komentárov vo viacerých zaznelo že libtdárdi z Vašich detí homosexuálov vychovajú a čuduj sa svete, to čo takmer nik nečakal (irónia) sa stalo skutočnosťou. Máme tu chlapčenský bieločierny pár, keďže libtdárdi majú najradšej pornografiu černochov s mladými bielymi chlapcami...úplný záver to ako tak zachránil, nakoľko ani flashbacky opäť nijako neočarili. ()

Korbitch

Problém Manciniho je ten, že nedokáže takový koncept udržet na vysoké úrovni v tolika dílech. Čekal jsem, že přijde průser už v minulém dílu. Dobře, tak až tady. Každopádně to dojedu celý, ale jestli se to nezvedne, ba naopak ještě zhorší, budu solidně zklamanej. ()

J*A*S*M

Za mne až překvapivej sešup, interakce mezi postavami (hlavní mládežnické trio) jsou najednou strašně lame (scény z kontejneru s injekčními stříkačkami a u popelnice působí jak amatérské divadlo). Přitom sami o sobě mi jsou hrdinové sympatičtí, tak nevím, co se stalo. A návrat starých známých mě teda vůbec nepotěšil. ()

• Panenka Good Guy, do které se Chucky převtělil, se jmenuje Tommy. Je to odkaz na film Dětská hra 2 (1990), kde Chucky zničil také Good Guy panenku se jménem Tommy. (Lajty)