Po krvavých udalostiach v mestečku Hackensack sa deti snažia žiť normálne životy. S traumou spôsobenou Chuckym sa vyrovnávajú ťažko. To ešte netušia, že zatiaľ čo sa oni snažili prekonať desivé spomienky, Chucky chystal nový plán, prostredníctvom ktorého chce zlikvidovať každého, kto mu príde do cesty. A hlavným cieľom sú práve oni. (Marceloo)

Mini_X

Konečně jsem viděl, druhou sérii vraždící zrzavé panenky Chucky. Která si bere kořeny z minulé série a to dobrým smyslu, ale i v tom špatném. Ale popořadě. Z touhle sérií má dost dobré pozitiva. Druhá série začíná hned a nezdržuje se zbytečně. Ale to si nosí své chyby. Kvůli tomu, že děj běží jak splašené stádo býků, tak se nemůžete moc vžít do postav což je pak problém v dalších epizodách. Taky jedné problém co se táhne celý seriál je, že se tu zabíjí hodně postav co mohli mít potenciál v seriálu, ale seriál se rozhodnul je skoro všechny zabít. Ale je taky super vidět postavy z minulých Chucky projektů. Samotný Chucky, byl opět hláškující zrzavý zabiják, který dokáže pobavit kohokoliv. Ale dvě věci mě tu nejvíce vyčítají. Za prvé postava Lexy, která má v druhé sérii problém, který se neustále vrací a vrací až je to už otravné a únavné. Kvůli tomu, mě začal Lexy strašně otravovat. A poslední věc, poslední epizoda. Finální epizoda, působila jako dlouhá potitulková scéna sedmé epizody a také působila v první části epizody jako filer (v druhé části se to trochu zlepšilo). Na závěr řeknu, že se jedná o fakt malé zklamání, které, ale funguje. 6/10 ()

Marceloo

Po krvavých udalostiach v mestečku Hackensack sa deti snažia žiť normálne životy. S traumou spôsobenou Chuckym sa vyrovnávajú ťažko. To ešte netušia, že zatial čo sa oni snažili prekonať desivé spomienky, Chucky chystal nový plán, prostredníctvom ktorého chce zlikvidovať každého, kto mu príde do cesty. A hlavným cielom sú práve oni. - V podstate okrem zmeny prostredia a pár nových postáv to isté, ako prvá séria, pričom mám pocit, že minimálne polovica materiálu bola natočená počas prvej série, v čase, keď ešte nebolo jasné, či druhá vôbec vznikne, pretože rozdiel vo výzore detí je občas do očí bijúci. Lokácia cirkevnej školy tomu nepochybne prospela a aj otravná a hlavne zbytočná LGBT linka medzi hlavnými postavami dostala vďaka predsudkom religióznych fanatikov aspoň mierne opodstatnenie. Z nových tvárí ma zaujala vždy pozitívne naladená a nesmierne zlatá Bella Higginbotham, ktorú chcem ešte niekedy v nejakom horore určite vidieť. Potešila ma aj prítomnosť Lachlan Watson, pretože ICH (pronouns u loutek si tvorcovia mohli odpustiť) mám velmi rád v Sabrine. Chucky je tiež stále vo forme, príjemne hláškuje a dokonca sa objavuje v rôznych formách, ako napríklad Skinhead Chucky, Nice Chucky alebo Bodybuilder Chucky. Po zhliadnutí prvej polovice seriálu a hlavne po skončení štvrtej epizódy plnej woke bahna som z toho nemal príliš dobrý pocit, ale v druhej polovici sa to poriadne rozbehne, objavia sa nečakane podarené twisty a v záverečných epizódach velmi slušné gore. Posledná epizóda príjemne rozbehne tohtoročné sviatočné obdobie a pekný je aj rozbeh smerom k tretej sérii. Tento seriál mi akosi prirástol k srdcu a dúfam, že budúci rok prinesie Syfy ďalšiu sériu. ()

Trevor

V podstate ide už iba o to či vznikne tretia séria v roku 2023 alebo 2024. Ak v tom 24, párik radiátorov už bude mať cez 18 a tak to kľudne môže bežať na nejakom adult kanále, prípadne na pornhube. Ak budúci rok tak si budeme musieť počkať na ďalších 372.014 znovuzrodení Chuckyho. V podstate by to nebolo až také zlé, keby to nemuselo obsahovať povinné kvóty liberálnej agitky z 14.735 zábermi na kresťanský kríž za sekundu, teenage homokládami  ktoré sú podľa dievčatka údajne že strašne cool, feťáčky s psychickými problémami ktorej pomáhajú iba drugs, ktoré doesn´t work a pochopiteľne hlúpymi dospelými postavami. Chucky úspešne na konci druhej série vyžobral kopejky na pokračovanie, ktoré ako správne podotkol Marceloo bolo nepochybne točené s veľkým časovým odstupom a prinieslo zúfalý záver, kde Devon s jeho cute bojfjendom vo vianočných pyžamách potešili hlavne 4%+ staršej populácie 50nikov...Dejová línia sa vlastne už ani na žiaden ucelený príbeh nehrá, stavia na niekoľkých dobrých retro gore záberoch ktoré v poslednej sérii Chucky zhrnie do približne minúty a to je priznajme si trochu málo. Nechajte už Chuckyho rest in pieces, ako to sám povie, síce na adresu Jakea a Devona, ale možno si to jeho 372.015 reinkarnácia už naozaj priala... ()

Aurus

8/10. Chuckyho jsem vždycky měl rád ale jednoduše na Jason Voorheese,  Michaela Myerse nebo například Leatherface nemá. Když jsem viděl první sérii tak se mi líbila a byla za mě 8/10 a od druhé série jsem měl očekávání a první dvě epizody byly skvělé ale od třetí to šlo dolů a to až do paté epizody ale od šesté až do finální to bylo skvělé. Seriálu bych normálně dal 9,5/10 možná i 10/10 ale jedna věc tuto druhou sérii shazovala dolů a to ta brejlatá postava kterou díky bohu Chucky v šesté epizodě zabil a já byl tak rád. Ta brejlatá holka byla tak ukecaná, nezajímá a tak otravná. No díky bohu že zemřela. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento seriál má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Doporučuji. ()

filmmovier

Dějově zajímavější a nápaditější než první série. Nové díly skvěle vytěžila prostředí katolického internátu, postavy, Chuckyho i humor. I ve své druhé televizní sezóně je Chucky sázka na jistotu, tedy pokud ho máte rádi, samozřejmě. Sváteční díly jsou parádní a krve je tu hromada. Nejdivočejší rovná se v tomto případě nejzábavnější. A když funguje i příběh, není si na co stěžovat. Brutální vánoční finále je parádní. Více zde. Brad Dourif si to dává naprosto neuvěřitelně, atmosféra je funkční, scénář plný šílených nápadů a brutálních smrtí taky, závěrečná Chuckyho rekapitulace je boží a Alyvia je kus. Víc Chuckyho = více zábavy. 80 %. lepší a konzistentnější než prví řada. ()

• Doktorka Mixterová (Rosemary Dunsmore) má na trezore v dome kód 110988. Ide o odkaz na dátum 9. novembra 1988, kedy oficiálne vyšiel prvý film franšízy s bábikou Chuckym. (Marceloo)
  • Dům, ve kterém žije ve druhé sérii Tiffany (Jennifer Tilly), je stejný dům, který se objevil v seriálu The Boys (od r. 2019), konkrétně v epizodě Herogasm (2022). (nedvva)