Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

MartinTerran

Dvě klasická témata spojena do jednoho filmu a to loupeži a o odplatě. Zde podáno částečně retrospektivně. Je to akční, ale jinak docela nuda. Stantham roli bezlítostného zabijáka hraje dobře a uvěřitelně, ale jak přežije vše co přežije, to je mi záhadou. Hodnocení: 63/100. ()

Midar

Rozhněvaný muž je perfektně vystavěné akční drama, ve kterém se rozhněvaný Jason Statham s nikým a s ničím nese** a zatraceně mu to sedí. Tak skvěle napsanou, zahranou a zrežírovanou akční řež si prostě budete chtít pustit znovu. Po neméně povedených Gentlemanech tak mohu bez problémů zkonstatovat, že Guy Ritchie je zpět, a přímo v životní formě. ()

regentor

Opět nepřemožitelný a nesrmtelný Statham . Naivně jsem se domníval, že "Střela" v závěru akce na centrále udělal dobrou práci. No co už mýlit se je lidské, zase přežil... Srovnání se snímkem Nelítostný souboj z roku 1995 se nabízí , ovšem tam byl i nápaditý děj , plánování akcí a celkově to mělo trochu jiný formát.Tady hromady vystřílených patron, kýble krve .V podstatě je to jedno kdo nějakou koupí , protože jsou to všechno gauneři.Fádní snímek jako na kolovrátku přestřelek pro střílení. ()

Demonn

Pěkná, temná, možná trochu monotonní hudba, Jason překonal světový rekord v Poker Face, který držel Arnold od Terminátora, ale ten konec byl na Ritchieho teda hodně slabej a degradoval to na úroveň filmů se Stathamem...počkat, on to byl film se Stathamem! Takže vše v pořádku...70%. ()

marek29

Klasické nasrané Jason Statham a 2h napětí jak ho známe. Přesah asi v pomstě syna. Netflix, doporučení, pusť si to a buď hodnej, nebo si přijde i pro tebe.. ()

ACDCKL

Hezky udělaný film a Guy Ritchie ukazuje, že filmy prostě umí. Nebýt toho, že to je takový typický film Jasona Stathama, kdy je zpočátku dostán a pak je všechny sejme, tak dám plný počet bodů. ()

unrocker

Jako od Guye jsem čekal trošku nápaditejsi kameru a vůbec pojetí všech akcí, ale nakonec jsem rád že to šlo tak nějak jinak. Dej se pomalu odehrával a akce nebyli nijak přehnané přesto efektni a moc se líbila také hudba. ()

pekas

Ale to jsem se po dlouhé době zase opravdu potěšil. Tohle se moc povedlo a mile mě překvapilo. Rozhodně plný počet 92% ()

jayman

Pekná filmárčina s pekným castingom a veľmi pekne scenáristicky vystavanou zápletkou. Do piatich mi chýbalo nasledovné: 1. pocit výnimočnosti, ktorý človek má pri sledovaní starších Ritchieho diel, 2. viac využitá postava aj herecký potenciál Josha Harnetta 3. jasnejší význam scény, kedy sa Statthamova crew pokúsi o lúpež. Inak super; would watch again. ()

knihovna

Jo tak tohle je po čase film, který nenudí. Jasoň Krasoň tyhle typy prostě umí, o tom žádná. Guy opět dokázal, že když chce, je nedostižitelný. Za mě plná palba. ()

helrohir

Na to, že tento film nie je až tak originálny, a taktiež že Stathama som ako herca nikdy nemusel, je táto najnovšia "ritchieovina" veľmi zaujímavým príspevkom do akčného žánru. Tento film síce postráda niektoré prvky typické pre režisérovu tvorbu, hlavne teda humor a iróniu, ale to zároveň pridáva tomuto akčnému thrilleru na vážnosti, čo je vzhľadom k zápletke v podstate pozitívom. Ide viac menej o jednoduchý príbeh o pomste s mužným hrdinom v popredí, ktorý svojím nelineárnym rozprávaním aspoň mierne zamotáva nastolenú dejovú linku. Z môjho pohľadu by pomohlo, ak by bol obsadený nejaký charakternejší herec, čo by aspoň dramatickú zložku filmu dokázal vytiahnuť na ešte vyššiu úroveň než "poker face" Statham. Odhliadnuc od toho nám však Ritchie servíruje solídny film s jedným s najintenzívnejších akčných finále za posledné roky. 75%. ()

subic

Film, který mi nedal úplnou odpověď, kdo vlastně byl, proč měl jinou identitu a co tedy bylo jeho úkolem, proč ho poslali dělat do agentury. Jde tu o to, že vojáci z Avgánu, co nemůžou doma zavadit o pořádnou práci, se rozhodnout přepadat auta agentury převážející hotovost. Jak vidno obstarat si profi výbavu není problém. Celkově je tu spousta postav, jak z agentury, tak ti loupežníci a taky hlavně Jásonova parta a taky tajemný Andy Garcia. Takže krom pár trhlin v ději se mi to líbili, má to hezkou kameru, neotravnou hudbu. ()

nula87

Kombinace Ritchieho a ultramega na*raného Jasona Stathama je skvělá, a to i pro mě, kterému akční žánr zase tak moc neříká. 80% ()

Tomacek

Šel jsem do toho s tím, že to bude akčňák jako třeba Expendables , a to jsem neviděl ani trailer, prostě jsem si to jen tak pustil s tímto očekáváním. Ze začátku to tak i vypadalo, ale celé se mi to na Ritchieho nějak nezdálo, že v tom musí být přece něco víc. No a ono to tak i bylo. Doslova bych se nebál říct, že tohle se řadí mezi plotwistovou špičku. Takže pokud máte rádi zvraty (kdo ne?), tak je toto přesně pro vás. A ten hudební doprovod ty vole, wow. Někomu by nemusela akorát sednout ta surová thrillerova atmosféra. Samozřejmě to je převážně akční žánr, ale je v tom mnohem víc, než se na první pohled zdá. Jak se říká zdání klame a já na konci čuměl se spadenou čelistí.***** ()

kubas369

8/10. Stathamův nasraný, kameny ksicht je trefa do černého. Stejně tak další Ritchiho zářez do kategorie vynikajících filmů a to se tady jedná už o 1000x omletou premisu pomsty. ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD