Reklama

Reklama

Najsledovanejšie žánre / typy / pôvody

  • Dráma
  • Komédia
  • Akčný
  • Krimi
  • Animovaný

Obľúbené filmy (10)

Wonder Woman 1984 (2020)

Hudba Hans Zimmer . Film sa jednoznačne oplatí pozrieť. Patty Jenkins režíserka a scenáristka použila vo filme rôzne akcie podobné z iných filmov. V minulosti som to kvitoval dnes mi to trochu začína vadiť že sa kopíruje. Je totiž ťažké vymyslieť niečo nové. Jadro filmu ale novo vymyslené je . Ostatné scény ako cez kopírák z iných filmov. Obsah filmu , vnímam takto : Je to niečo nové čo tu ešte nebolo. Keby bolo keby tak by to dopadlo tak a tak. Áno , čo by si si želal ak by ti niekto požičal Arabelin prsteň alebo keby si stretol Džina a splnil by ti najtajnejšie želanie alebo by si chytil zlatú rybku . V tomto filme sa nájde niečo alebo niekto čo plní želania. Ale v modernej dobe si už nikto neželá trebárs sieť na ryby či flintu na zajace. Čo by si želal ? Ja by som si želal byť milionár a mať najkrajšiu ženu na svete a veľa dobrých kamarátov a skvelú rodinu. No ale môj sused by si tiež mohol niečo želať napríklad aj moju smrť pretože ma nenávidí. Čo by sa splnilo ? A čo by stalo keby sa tá rybka, či Džin či ten prsteň rozhodol že splní naraz susedovi aj mne to želanie alebo napríklad všetkým ľuďom naraz na celom svete. A čo s tým má Zázračná žena / WV/ ?. Nebudem prezrádzať. Čo by sa stalo sa fakt oplatí pozrieť.

Greenland: Posledný úkryt (2020)

Najlepší film ktorý som videl s týmto super hercom Gerard Butler,bol film ,, RocknRolla,, - kde si zahral jednu z hlavných úlohu aj český Herec Karel Roden alebo ďalší známy herci Thandie Newton Idris Elba, Tom Hardy či Toby Kebbell, Tento kinofilm GREENLAND za mňa áno - to musíš vidieť . Gerard Butler znovu predviedol svoje vynikáme kvality

Shadow in the Cloud (2020)

Prvých cca 45 minút je podľa mňa úplná strata času. Ak pozerám film nepočúvam rádio. Keby som sa poznal z režisérom ten začiatok mu vyhovorím. Filmo-maniakom to netreba . Nie je to film ako Zoznámte sa, Joe Black - Brat Pitt a Anthony Hopkins. Akčné filmy nemôžu začať nudnými rozhovormi v rádiu v trvaní až 45 minút. Ak by to bolo v kine a sediaci dojedia popcorn, vypijú Colu a dvihnú sa zo stoličky a odídu. A totálna odpísanie filmu kde očakáva človek silný nástup - akciu - začína animovaným filmom. Ako sa nejaká figúrka asi Pepe námorník bojuje s příšerkou Gremlis pri vojenskom lietadle . Aj takto si niekto môže predstaviť začiatok filmu, Za mňa začiatok nepozerateľný. To ďalej sa dá v pohode. Dorazilo ma že tu niekto kto ohodnotil novú WONDERWOMAN ako odpad a tento film vychválil a dal mu 5 hviezd.

The Marksman (2021)

Jednoduchý romanticko akční film aj trochu normalizačný, ale dá sa. - občas pribrzdí akože nuda ale potom sa to znova rozbehne. Pekne zladená hudba dotvára tento pekný film. Príbeh je o malom chlapcovi ktorého prenasleduje Mexický kartel . Liam Neeson ako bývalý Mariňák - nemá rád ľudí tejto povesti. Je to človek s ktorým sa neoplatí si začať pretože určite nejedná v rukavičkách. Pri naháňačke dôjde do kontaktu s týmto malým chlapcom a drsnými chlapmi s kartelu. Následne prejaví svoju odvahu a ozve sa v ňom hlas záchrancu. Romantika a napätie. Doporučujm

Nikto (2021)

REŽIA : Ilja Najšuller nar. 19.11.1983 Moskva, Rusko, Sovětský svaz a Scénář: Derek Kolstad Dátum a miesto narodenia: 1974 (vek 47 rokov), Madison, Wisconsin, USA Otec hlavného hrdinu bude taký , okatý, starý, odvážny a prefíkaný zabiják, Veľmi známy herec s filmov SPÄŤ DO BUDUCNOSTI - vedec ktorá vymyslel pre Marty McFlyja ten časový stroj s menom ,, Christopher Lloyd ,, Takže čo to tu máme za novinku všade to má samé dobré recenzie, Nuž to musí byť veľmi dobrý film. Ja so ho kukol dva krát a nenudil ma. Je dobrý a zdal sa mi krátky, len 1 a pol hodinky. Začiatok ma skoro odradil. Som netrpezlivý divák. Prvá taká lepšia akcia začala až niekde od 25 minuty a to je na mňa dosť neskoro. Keby to nemalo tie recenzie tak to nedám. Túto minutáž som prekonal a potom som nechápal čo z toho vzišlo. Hlavný hrdina mi pripomínal Denzela Washingtona s Filmu EQUALIZER 2 / 2018 / ale akcie zase film JOHNY WICK . Takže ja som z toho mal taký Koktail oboch filmov ale každý má asi iný názor. V každom prípade ak to budeme porovnávať k týmto film musí to byť dobré. A aj je. Zjavne sa Režisér a Scenárista dohodli že myšlienku týchto dvoch filmov dajú do svojho diela. Začiatok filmu začína hrozne a je to nuda chyba ktorú urobil režisér. / Stále sa tam bavia dvaja manželia o smetnom koši OMG / skoro som to vypol, preto. / Takáto dlšie trvajúca scéna môže rýchlo odradiť diváka ktorý recenzie veľmi nečíta a ani sa nemá s kým poradiť. Super akčný film. Začiatok nuda ale neskôr sa to poriadne rozbehne - ten musíte prekonať inak nebude tie chápať tie hodnotenia.

Mortal Kombat (2021)

Celkom dobrý fim pre milovníkov filmov ako sú X-MANi . Osobné súboje medzi majstrami bojových umení z Japonska a Číny na fantasy úrovni. Akože pobavili, ale raz stačilo. Skôr by som to zaradil ako film pre mladež . Pre staršie ročníky je to už taká rozprávka. Veľmi jednoduchý film a pripomínal my jeden film s JAckie CHanom Zakázané Kráľovstvo - Opičí Král .

Rozhnevaný muž (2021)

Za mňa 5 hviezd. Všetko ok bez vedlajších chýb.  Jason Statham opäž nesklamal. Film je prepracovaný, vysoká úroveň. Určite sa oplatí pozrieť.  Dej z prostredia SBS - SECURITY , prevoz veľkých obnosov peňazí a samozrejme túžba gangstrov dostať sa k prevážaným peniazom. Jason  S. ako pracovník Security vám ukáže po svojom ako strážiť zverené peniaze pri prevoze z bodu A do bodu B. Príbeh je plný napínavých akcii ktoré sa určite oplatí pozrieť.
Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama