Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

Heywood

Je to na 70%, ale to tu ty hvězdičky neumožňují. Ano, hlavní herec i režisér nezklamali, kamera skvělá, hudba výborná, a přesto… Filmů o osamělých hrdinech mstících bezpráví tu už bylo a bylo. Tady to bylo opět stejné. Některé věci mi unikly (Koho byl vlastně Jason Statham šéf a co ta jeho parta měla za smysl?) Po dlouhé době se mi v záběru objevil Josh Hartnett a opět „nezklamal, stál za starou belu. Propojení s policií by dávalo tušit, že je to hra jakéhosi nového Sicaria, ale konec, kdy hlavní padouch je vystopován na základě vloženého mobilu mě moc nebral. I to, že druhý padouch zrádce to vybalí ve chvíli, kdy vůbec nemusel. Proč si myslel, že super pistolník, co mu zachránil krk na to vše kývne? Nakonec to má předvídatelný konec, který od půlky filmu čekáte. Překvapení se nekonalo. Sice výborně udělané řemeslo, ale na konci v záplavě českých jmen v titulcích mi zůstalo nakonec jakési filmové neuspokojení. ()

JokerBaby

Za mňa 5 hviezd. Všetko ok bez vedlajších chýb.  Jason Statham opäž nesklamal. Film je prepracovaný, vysoká úroveň. Určite sa oplatí pozrieť.  Dej z prostredia SBS - SECURITY , prevoz veľkých obnosov peňazí a samozrejme túžba gangstrov dostať sa k prevážaným peniazom. Jason  S. ako pracovník Security vám ukáže po svojom ako strážiť zverené peniaze pri prevoze z bodu A do bodu B. Príbeh je plný napínavých akcii ktoré sa určite oplatí pozrieť. ()

Hopeman

Tak tohle je výrazně brutální smyčcovej koncert se spoustou bubnů + hromady nábojnicový zábavy a jedna velká nářezová akční pamparáda....sic tomu chybí Ritchieho duchaplnej ostrovtip , ale jízda je to prostě fajnšmekrovská. ()

Karbos

Tak si to shrňme, typický příběh pomsty, se zápletkou jak z devadesátek, máme tu partu elitních vysloužilců co si chtějí vydělat na důchod, protože stát na veterány sere, klasika. Pak dalších pár chamtivců, pak nějakej ten komparz co je tam jen od toho, aby mohl ve správný čas zařvat a uprostřed toho nasranej Statham co přišel o syna, that's all, jak prosté......nic originálního, nic přelomového a přesto......byla to kulervoucí záležitost, co člověk hltá scénu za scénou slovo po slově. Super hudba, kamera, akce a Guy Ritchie, nic víc, nic míň. Tak mi do psí díry neříkejte že to nejde. Všechno jde, jen se musí chtít udělat to pořádně a něco tomu fakt dát a ne to píct jak koufland rohlíky. Proč se tohle doteď nedokázal naučit Netflix? Proč furt pouští do světa břečky za těžký prachy, co nikoho nebaví (snad kromě menšin). Možná, že kdyby celá ta platforma nebyla vlastně jen ideologickej mindfuck maskovanej za filmovou zábavu, nechodili by tam jen režiséři co si chtějí na zakázku vydělat a splnit zadání....ale podařilo by se navázat spolupráci i s režisérama co chtějí dělat kvalitní řemeslo. Jenže to oni ne, oni dají čuchnout k penízkům jen zaprodancům co propůjčí své jméno ideologické převýchově, protože o dobrý filmovy zážitek jde až v poslední řadě a tak se nejspíš v dohledné době lepších zítřků nedočkáme a dobrých žánrovek bude jen ubývat, takže díky Ti R.G. a těším se za dva roky na další film.IDEOLOGICKÉ ZAMĚŘENÍ: 0/10 MÍRA ZÁVADOVOSTI: 0/10 viz profil ()

uhlerado

Čakal som na podobný žánrovy kúsok od čias The Town, Jason mi prekvapivo ulahodil. Rýchly spád, konzumovatelna zápletka a fajn hudba i akcia ()

hony23

Už to vypadalo, že se Jason Statham zařadí k ostatním hercům akčních filmů, co na svou slávu mohou jen vzpomínat a dnes točí jednu sračku za druhou. To se Stathamovi naštěstí nestalo. Rozhněvaný muž nabízí solidní akční drama o muži, který se nechá zaměstnat u bezpečnostní firmy převážející paníze, aby dopadnul bandu lupičů, která mu sejmula syna. ()

Kushina

Hodně drsný a strohý film, který měl v sobě skvělý britský nádech. Dobrý příběh, skvělé postavy, dokonalý konec. A prostě Statham, ten neomrzí nikdy! 85% ()

Skylwalker42

Richie nechal svůj osobitý styl v šuplíku a natočil řádně chlapský akčňák s dosti charismatickým Stathamen. Snímek se zlověstně žene dopředu, do finále, za které se nemusí stydět ani Eastwood. Není to sice plný počet jako předešlého snímku (mám na mysli Gentlemany, nikoliv Aladina), ale stále vysoký filmový nadprůměr. ()

Popinodan

Skvělí scénář,skvělá hudba,skvělí Jason,skvělí Guy,skvělý film.....naprostá pecka. Za mě hned po Pofucku se jedná o nejlepší film kde hraje Statham a Ritchieho režijní dílo. ()

Hlavonozec

Zatímco se Jason Statham topil až po krk ve sračkách složených z jednorázových akčních béček a nekonečné twighlight série pro kluky Rychle a Zběsile, kde akorát tak umíral jeho potenciál kvalitního akčního herce, řekl si jeho stvořitel Guy Ritchie "Dost!" a jako spasitel vytáhl Stathama a vrací ho tam, kam patří. A jako Reunion milované dvojce Statham&Ritchie to určitě ujde. Na první pohled kvalitní thriller s jasně signifikantními scénami, díky kterým Ritchieho milujeme. Ovšem musím srazit procenta za velice nezáživnou "moderní" filmovou hudbu, absolutně samostatně neposlouchatelný ambient není to, proč si pamatuji filmy Guye Ritchieho. Nechci tvrdit, že by snad Ritchie dřív spolupracoval s nějakým Morriconem, ale spíše si ho pamatuji jako režiséra Tarantinovského typu, který hudbu pro filmy skládá převážně z rockových a punkových hitovek (Jako ve filmech Rock'n'rolla, Sbal prachy a vypadni či Podfu(c)k). V konečném zhodnocení však jasných 80% a velice se těším na další Stathamovu spolupráci s tímto britským filmovým mágem. ()

andrewXx

Námet je veľmi prostý. Našťastie Guy Ritchie môže točiť aj kradnutie triednej knihy a urobí z neho hollywoodsku áčkovú tvorbu. Keby takto vyzerali všetky akčné filmy, tak B-čkový žáner ani neexistuje. Presne takto sa má robiť zlatý štandard, ktorý Stathamovi fakt pristane. Je to badass, má to štýl a výborne to sype. No a tá mrazivá main theme hudba bola skrátka dokonalá. Zdá sa, že Christophera Bensteada čaká na poli filmovej hudby veľká budúcnosť. Nenudil som sa ani sekundu a piata hviezda za mňa ušla len o chlp. ()

v.indruchova

Jason hrál fajnově... zápletka zajímavá, vyvrcholení filmu žádná velká věc. Zajímavé odhalování děje pomocí kapitol, jako v knize...za to plusové body. Mám ráda dsňáka který se s tím nepáře, ale jinak pro mě průměr. Můžu jen říct na závěr kdo s čím tak zachazí tak také s chází. ()

mouzi

Docela povedená taškařice, jakých tu na toto téma bylo už bezpočet. Škoda, že mladý Eastwood nedostal více prostoru. A že by to mělo na víc jak 60 %? Lidi, neblázněte.. ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD