Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

JakubM_32

Od Guye jsem zvyklý na jiné filmy, ale s potěšením jsme měli možnost při dobře natočeném a napsaném akčňáku se Stathamem, jehož koprnost do postavy ideálně seděla, naládovat máslovým popcornem. ()

Saxos

I poměrně malá náhoda může způsobit katastrofický vývoj situace. Přísloví: “ve špatnou dobu, na špatném místě”. Klady: první třetina filmu prostě bomba, pak klesající příběh i tempo. Závěr: stejně určitě doporučuji. ()

PanPyzamo

Film začal vcelku dobře. Netrvalo ale dlouho a děj začínal být lehce nepřehledný. Aspoň pro mě. Příběh totiž začne skákat z přítomnosti do minulosti, kde v minulosti jde do budoucnosti, ovšem stále ne do přítomnosti, až se ve finále zase dostaneme do přítomnosti a prostě věřím tomu, že už tímhle jsem vám zavařil mozek. Nejspíš to asi ani moc nedává smysl a za to se kdyžtak omlouvám. Chci zkrátka říct, že sem tam to skákalo v různých dějových linkách dle mého názoru až moc. Neříkám, že by film nedával smysl nebo tak. Jedná se čistě o můj názor a o můj problém, že jsem se sem tam trošku nemohl zorientovat. Tempo též celkem kolísalo a delší dobu se toho moc nedělo, ovšem konec vynahradila parádní akce. Co se týče příběhu, tak ten je dobrý, jen jak už jsem zmínil trošku hůře časově podaný. Abych to celé nějak shrnul. Rozhněvaný muž je za mě dobrý film, který můžu doporučit. Ono to zde celkem zní, jako bych ho hejtil, ovšem není tomu tak. Jen zde zmiňuji největší problém filmu, který jsem měl. Jinak jsem byl ve finále spokojen. 7/10 ()

Adaaamecek

Taky znáte ten pocit, když sedíte v kině a cítíte každou kulku vystřelenou od Stathama? Perfektní mixáž zvuku, kameru, scénář a režii? Statham je zkrátka král a Ritchie ještě větší. Mozaika příběhu, která se postupně skládá je úžasná. Ritchie se oficiálně stává jedním z mých nejvíce oblíbených a očekávaných režisérů. A ještě něco. Wrath of man se určitě jako minulý rok Gentlemani dostane do mé TOP 10 za celý rok. Za rok 2021 se jedná zatím o nejlepší filmový zážitek v kině! 8/10. ()

tomino28

Guy Ritchie mě zase po pár tuctovějších (co by za tu jeho standardní úroveň mnozí dali) filmech zase přikoval do sedačky. Příběh není nijak extra komplikovaný, moc se tady nemluví - o to více se střílí, ale zase jednou platí, že v jednoduchosti je krása. I z těchto důvodů má ještě větší důležitost při sledování hudba, která vyniká a pozdvihuje zážitek z filmu na vyšší úroveň. ()

serdehelan

Ritchie má rád podsvetie a mafošov a dokáže to variovať donekonečna a vcelku s úspechom. Prvý film so Stathamom v hlavnej roli, čo som videl. Pred 20 rokmi to mohol hrať Segal ()

fafejt001

Na  můj  vkus  dosti  brutální   , ale  spád  a  napětí  to  mělo . To  se  musí  nechat . Ovšem  jak  říkám ,   pro  mne  místy   drsnééé . ()

Misha.d

Hodnotím tak vysoko, protože Statham by mohl hrát i ve večerníčku a stejně bych ho žral a dal mu pár hvězd navíc. Opět byl ostrej jako laser, a opět  s jeho klasickým klidem angličana. Děj trochu překombinovanej a takovej nijakej, ale scény moc pěkný a pěkně akční a občas i pěkně drsný.  Již hodně ohrané téma bez fantazie, aneb pomsta tu ale samozřejmě vsází na správnou kartu, protože tito mstitelé á la John Wick, Parker, Ctihodný občan a jiní, jsou prostě oblíbeným a populárním motivem, který nezevšední. ()

zodiak217

Presne takto si predstavujem moderný, dobre spracovaný akčný film, ktorý sa vymyká stereotypu a bežným dejovým linkám akčných filmov, ktoré sú len boom - boom - pow. Ako sa z negatívnej postavy stáva pozitívná aby dala odľahčiť svojmu ubolenému vnútru, splnila si poslanie a mohla sa stať opäť tou negatívnou postavou. Dobrá voľba obsadiť sem Jasona Stathama. Pôsobí tak chladne, takmer bez emócií, pričom práve tie emócie ho dohnali k tomu čo robí a prečo to robí. Velmi dobre spracovaný celý film a jednotlivé scény. Rýchly dejový spád s myšlienkou a dobre herecké obsadenie. Za mňa nie je čo vytknúť, veľká spokojnosť. ()

imaginer21

Já nevím. Možná je to tím, že filmy noir mi nikdy nesedly a temnou atmosféru s explicitním vysokooktanovým násilím nemusím. Nebo je to tím, že od spojení Ritchie-Statham jsem čekal něco nápaditějšího. Ať už obrazově, dialogově, příběhově nebo i hudebně. Statham se tu celou dobu tváří jako kakabus, nekompromistě prošívá olovem každé nepohodlné individuum, ani jednou neškubne emocí aspoň v koutku oka a nevysolí alespoň jedinou peprnou hlášku. Akce je sterilní a jednoúčelová, přehlídkový herecký ansábl nedostane sebemenší šanci se poněkud pestřeji v rámci možností děje blýsknout. Klidně by kolem Stathama mohli hrát kravaťáci z městského úřadu Horní Dolní a o nic by divák nepřišel. K nikomu (a žel ani ke zvrásněnému Stathamovi) si divák nemá šanci vytvořit alespoň nějaké pouto, aby si v té pověstné noir atmosféře aspoň naplno užil onen hněv, touhu po pomstě či závěrečnou tak očekávanou katarzi. Rozhněvaný muž mě nechal tak chladným, jak chladně kosil jednoho grázla za druhým. Promiň, Guyi, od tvůrce tvého formátu jsem čekal o něco sofistikovanější podívanou. ()

rigby

Tyhle chlapácky drsňácké filmy a neprůstřelných hrdinech nemám rád. Je to všechno na jedno brdo. A tenhle film nebyl výjimkou. Chápu, že někomu se to líbí a libuje si v tom, mě ale tyhle hry nebaví. I když uznávám, že natočené to bylo dobře. Ale omlouvám se, nechytlo mě to. ()

Dr_Berry

Když jsem večer začal skládat vypraný růžový dupačky své dcery, tak jsem naznal, že potřebuji dávku koncentrovaného chlapáctví. Jako drsňáckou kulisu jsem si zvolil nový film Guye Ritchieho. Tenhle snímek není jen nasáklý testosteronem, ale on se v něm koupe a rochní. Ritchie tentokrát ubral na svém klasickém dynamickém střihu a vyprávění. Pomalu se propracovával ke kýženému konci, kde se jeho úhly pohledů krásně střetli. Jason Statham ve své tradiční roli, ale tentokrát jako netradičný postava. Samozřejmě to celé odehrál se svým klasickým výrazem alá usměvavý agent K z MIB. Jako Wolverine zamračený revenge heist od začátku do konce, kdy i já měl pocit, že si potřebuju vyřídit s někým účty. Má to pouze jednu chybu a tou je Scott Eastwood. Do tohohle filmu se nehodil. Prostě toho parchanta jsem mu nevěřil. Sakra i ten Josh Hartnett sem zapadal líp. Předpokládám, že tohle se Ritchiemu v hlavě vyrojilo když zjistil, že jeho vysokorozpočtový fantasy epos o králi Artušovi je jeden z největších propadáků roku 2017. Páč to mě taky ku*evsky nas*alo. ()

filmajstr

Obsahově o něco slabší než Genlemani, ale i tak jsem si užil tento našlapaný thriller s vynikajícím Stathamem v hlavní roli. Poslouchat dialogy byla jedna radost, dějové zvraty byly skvěle načasované a dějové skoky dávaly hlavu a patu a bavily mě. Palec nahoru, pětihvězdu nedávám, protože se neubráním srovnání s Gentlemany. :-) ()

O_Peki

Akční jedNohubka. Netřeba přemýšlet  a podivovat se nad nelogičnostmi a hledat nějaké vysvětlení. Pivo, brambůrky, zhasnout a odpočívat. ()

Gregor_Samsa

Old-school záležitost s koženým Jasonem, která i přes delší stopáž příjemně odsejpá. Je to tuctový, ale umně udělaný. Tak jako tak, v tomhle žánru je samozřejmě Heat zcela nedostižný… [70%; 2022-01-07 Home sweet home] ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD