365 dní

Zfilmování populární stejnojmenné knihy autora Blanky Lipinské ukazuje Lauru Biel (Anna Maria Sieklucka), úspěšnou hotelovou manažerku, jejíž manžel ale sedí do noci u počítače a jí nezbývá než si vybrat shodného robertka. Na dovolené na Sicílii ji ale zahlédne mladý gangster Massimo Torricelli (Michele Morrone), kterému nedávno zastřelili otce (dost krvavě a před očima). Massimo se do Laury zamiluje, unese ji a sdělí ji, že ji bude 365 dní držet v luxusní vile, dokud se do něho nezamiluje. Tento produkt byl uveden jako první polský erotický film a obsahuje ostře řezané mužské tváře a těla, krásné ženy, bohaté stoly, úchvatnou sicilskou krajinu a moře, luxusní vily a jachty tak, aby byl divák spokojen. (Peabody)

Danikaa

Neviem kto čo čakal od erotického filmu. Erotika tam bola. Vkus má každý iný. Niekomu sa nepáčila hlavná hrdinka, niekomu hlavný hrdina. Romantika žiadna, občas vtipné scény a krásne prostredie. No, čo už, erotický film. ()

Gulash odpad!

Po požárech, povodních, Covidu, globálním oteplování přišla na lidstvo v roce 2020 další zkáza v podobě tohoto filmu ....zapálit a zbytky pohříbt na dně oceánu. ()

klukluka

Polská kinematografie je fakt trochu někde jinde. Když se rozhodnou, že udělají erotický film světových parametrů, tak zkrátka udělají erotický film světových parametrů. Žádný polotovar, žádné kompromisy. Nevím, jak se dámám jevil představitel Massima, ale představitelka Laury je kromobyčejná koc. To je jediný problém, který mám s tímto filmem z hlediska žánru, protože ženskou krásou mě neohromí. Ale i to může být kalkul, každou ženu napadne, že by se ten nadsamec Massimo mohl heftnout i do ní a bude ten film milovat. Sice 42 procent od nás škarohlídů na ČSFD, ale už několik dnů po sobě nr. 1 v ČR na Netflixu. A to je pro tvůrce to podstatné kritérium. Poláci umí i lepší filmy, nic pro ně není momentálně nemožné. ()

bari68

Niekedy zbytočne naťahované, nechcene smiešne, občas konverzácie ako v mexickej telenovele. O porovnávaní so ,,Šeďou,, tu nebudem rozpisovať (myslím, že tu toho padlo v iných komentároch už dosť ), len to že keby som tento film nebral ako menšiu predohru sobotňajšieho večera s manželkou, asi nikdy by som si to sám nepustil. ()

AdamesWWE

[5/10] Toľko krát to ľudia zdielali na sociálnych sietiach, až mi to nedalo tak som si to pozrel. Nieje to zlý film, od dobrej drámy to má daleko, romantika tam ani zdaleka nieje, ale aspoň tá erotika bola "na úrovni". Otázne je, či na filmovej úrovni, alebo to hraničilo s iným sexuálnym žánrom. Ale musím uznať že hlavný protagonista má trochu charizmy, ani žena nieje na zahodenie. Za mňa obyčajný poľský priemer, ktorý zapadne prachom. ()

PetkaW.

Jedna hvězdička z milosti za povedený soundtrack a prostředí. A jak by řekl klasik - to je všechno, přátelé. Už dlouho se mi nestalo, abych se vyloženě nutila nějaký film dokoukat do konce. Po cca 15 minutách jsem doslova cítila, jak mi u televize umírají mozkové buňky. Tady bylo zkrátka špatně úplně všechno. Od pitomého a naprosto neuvěřitelného děje, přes scénář, kameru, až po herce, co přehrávali, co mohli a dialogy, ze kterých vám šly oči do oblouku... ani jako pornofilm by 365 dní neobstálo. Tady bylo prostě špatně úplně všechno. ()

mira007

Romantický erotický polský film o Lauře, kterou unese do svého přepychového sídla zatraceně sexy mafián a chce ji tam držet rok dokud se do něj nezamiluje. A protože ten únos má podobu návštěv luxusních butiků, projížděk luxusními automobily, jachtami a dokonce tryskáči, tak si Laura dá říct. Zápletka je navýsost debilní ( dle nějaké bestsellerové knihy ), ale parádně se na to kouká, vypadá to opravdu jak produkce od Playboye akorát s rozpočtem českého velkofilmu. Dal bych asi dvě hvězdy ale dám tři, protože už po stotisící musím brečet při srovnání české a polské tvorby. Naše elita posílá do kin film jako Bourák a Poláci jedou vysokorozpočtové válečné, akční nebo erotické filmy - strašně jsem se smál při nepřetržité čtyřminutové sexscéně na hyperluxusní jachtě, když si uvědomil, že v české tvorbě za posledních deset let znamená lechtivá scéna ve filmu, že Langmajer běhá v trenkách. ()

b.dragonfly

Film pro holky, když se hodně, hodně nudí a chtějí se pobavit. Přemýšlím, kolikrát jsem se smála a kolikrát se snažila přemýšlet, jestli to myslí vážně. Massimo je kus chlapa, snaží se být drsným mafiánem a jeho balící techniky jsou opravdu světové. Až budete chtít získat ženu svých snů, tak ji uneste (minimálně na 365 dní!!), dopřejte jí veškerý luxus, ale také ji čas od času spoutejte a nechte se před ní ojíždět šlapkou, rozhodně to zabere! Na pipinku jako je Laura určitě, sex mezi nimi je pak tak živočišný, že už teď je mi jako divákovi jasné, že tohle prostě nemůžu zažít. Tolik extáze a smyslnosti zvládne jedině ona! Rozhodně chci pokračování. Tentokrát ale aspoň trošku reálné :-) ()

embecka

Keď sa nasilu snažíte vtlačiť príbeh do porna, ktoré vlastne ani tým pornom nie je, tak to tak aj dopadne. Romantiku tu hľadajte v mínusových hodnotách, medzi hlavnými postavami je iba sexuálne napätie, nič iné. Prvoplánová zápletka s ešte prvoplánovejším záverom je tu tiež. Nevysvetliteľné a zbytočné prvky v deji, vrátane zbytočných vedľajších postáv sú taktiež prítomné. Ak ste zvedaví, nájdite si niekde zostrih iba erotických scén, ale vlastne, to si už rovno radšej zapnite nejaké to porno. ()

kecinzer

Jakožto fanouška kvalitního porna mě to neskutečně bavilo. Slabší místa tam samozřejmě jsou, ale celkově daleko větší zábava než Padesát odstínů čehosi 😄. Po první díle zatím 👍. ()

Bozvav

Nádhernej chlap, tuctová ženská, trochu erotiky, trocha vášně, lehce živočišna, jinak o ničem. Za mne lepší než padesát odstínů ničeho, ale jen díky nádherným lokacím a kusu pěkného chlapského masa. Jinak chemie mezi nimi nefungovala a hrát tam neuměl nikdo. Za mne dvě a půl hvězdy. ()

Chundys

O hodně víc erotický jak 50 odstínů, ale jinak to byla naprostá sračka! Hlavní hrdinka byla ale fakt pěkná a i za hudbu tu půlhvězdu dam :-D ()

TomasKotlant

Tříhodinové porno s velmi průměrným příběhem a stupidním koncem. Vážně to mělo necelé dvě hodiny?! Nj, čas v posteli je relativní... Jedna hvězda za obrazy, druhá za scénu se služkou a třetí z recese za tu subjektivní hodinu navíc :) Kdo si váží svého času, ať si tu poslední hvězdičku radši odečte, ale to by zbyla jen jedna a to by tomuto filmu při poměřování pindíků jistě bralo kuráž... ()

janculeeh

Dejve, když už nic, tak jsem se alespoň zasmála tý absurdnosti. Nevím, myslím, že s Nikol vám to společnej život moc neopepří. :D ()

Kulda24

Tento film naprosto vystihuje slovo bezvýznamný. Význam to pro vás má, pokud chcete vidět evropských 50 odstínů šedi, temnoty, černoty atd.. Opravdu to ale chcete? 30% ()

Olík

V tomto případě termín „szukam gangstera“ nabývá úplně nových rozměrů.  Padesát odstínů šedi pohádka pro zoufalé manželky, které každodenně na gauči sní o tom, že u nich jednou zabouchá na dveře princ na třiceticentimetrovém penisu a udělá jim to tak, jak jejich Franta nedokáže ani po pěti modrých pilulkách. Co dodat? Plytké, nepřirozené, realitě vzdálené světelné roky. Pánové se pobaví, dámy zvlhnou a já se zvlhle bavím. ()

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

Netflix oznamuje pokračování svých hitů

14.05.2021

Fanoušci filmů Enola Holmesová a 365 dní (pravděpodobně dva různorodé tábory) se mohou začít radovat, streamovací gigant Netflix totiž čerstvě oznámil pokračování pro oba výše zmíněné snímky. V… (viac)

Music vévodí letošním Zlatým malinám

Music vévodí letošním Zlatým malinám

24.04.2021

Proběhl 41. ročník vyhlašování anticen Zlaté maliny (Razzies), které jsou každoročním oceněním pro ty nejhorší filmy a tvůrčí výkony uplynulého roku. Ač si největší počet nominací vysloužily snímky… (viac)

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)