Slnečná - Série 1

(séria)
Komédia / Romantický / Rodinný
Česko, 2020, 36 h 43 min (Minutáž: 60–68 min)

Kamera:

Jakub Ševčík

Eva Salvatore Burešová, Barbora Jánová, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Eva Holubová, Maroš Kramár, Pavla Tomicová, David Prachař, Ondřej Pavelka, Dana Batulková, Tereza Brodská, Filip Blažek (viac)

rublik05

První epizoda bohatě stačila. Asi si dokážu naprosto přesně představit, co se v dalších dílech bude zhruba odehrávat, takže víc času Slunečné věnovat nehodlám. Seriálu nicméně nelze upřít docela fajn atmosféra, zejména díky novému a neokoukanému prostředí, z herců zaujme především ta mladší generace, bohužel to je ale asi tak všechno. Scénář představuje pořád ty stejné žánrové klišé, pořád se recyklují ty stejné nápady a postupy, také mi chyběl humor, s logikou si nikdo moc hlavu neláme, herecké výkony až na pár výjimek moc nezaujmou. Takový typický český televizní seriál, který nenadchne, ale ani neurazí. 2/10 ()

• První díl se stal nejsledovanějším pořadem večera a celého dne (11. 1. 2020), sledovalo ho 1,28 milionů diváků starších 15 let. [Zdroj: mediaguru.cz] (ClaireWhite)
  • Jan Plouhar žádal Evu Burešovou o ruku už v seriálu Modrý kód (od r. 2017), kde spolu tato dvojice také hrála pár. Díky tomu rekvizitáři pro zásnuby ve Slunečné nejenže věděli velikost zásnubního prstýnku, ale také už jej měli. (Krocka)
  • Honorář Evy Burešové za jeden natáčecí den činil 16 000 Kč. Honorář Marka Lambory za jeden natáčecí den činí 15 000 Kč. (ČSFD)