Štěpán príde za Jankom do firmy. Chce, aby mu išiel za svedka a sprevádzal ho po krčmách, kam chodí Linhart. Roman bez Jankovho vedomia zorganizuje večierok, na ktorom sa Štěpán spustí s Pavlínou. Janek je naštvaný, ale hlavne je mu ľúto Týny. Julie zistí, že hanlivé nápisy na dvere jej píše ich zbormajsterka. Hnev ju opustí, keď sa dozvie dôvod, prečo to robí. Keď zistí, že je nešťastná, pretože v dievčenskom veku musela podstúpiť potrat, tak jej dokonca odpustí. Vilda sa podvolí Sylve, ktorá ho prehovorí, aby jej kúpil snubný prsteň. (TV JOJ)

rakovnik

V jednopokojovém bytě milionáře se dnes událo tolik věcí! Je jasné, že mnozí, co mají máslo na hlavě, budou muset s pravdou ven. Role Lucie Polišenské je fajn, jinak naivita a holky z Prahy jsou stále jen maso. ()

honajz

Tak evidentně se to chystá být nekonečným seriálem, a fakt mne nebude bavit čekat, kdy se prozradí, kdo je kdo, a jestli dojde k nějakému vztahu - je mi to prostě jedno. Navíc to celé jede podle divných not. Dřív se mi líbily ty věci jako farma, léčitelství, duch táty, trochu mystiky, venkova a lásky, ale teď je to vážně už jen vývar z ponožek. Navíc Vilda snad není tak tupý, aby nepochopil, že jde o prstýnek a o svatbu, to by asi nedělal, kde dělá. Vypadá pitomější než Štěpán. Navíc se nám tento díl snaží sugerovat, že je fuj, že Štěpán zahne, ale že Janek nemá sám jasno a souloží se svou přítelkyní a přitom myslí na Týnu, to je taky kách. A ta scéna s nápisy na vratech, no sorry jako. ()