Vilda chce, aby Týne a Sylve konečne povedali, aké sú ich skutočné zámery. Janek súhlasí, ale nič nestihnú, lebo na statok Slunečná nečakane prichádzajú bulvárni novinári - niekto im dal echo, že sa tu chystá veľkolepá Linhartova svadba. Janek kúpi Vildovi letenky na Seychely, aby sa tam Vilda so Sylvou oženil. Vtedy zistí, že Štěpán má pomer s Pavlou. Keď Lída nahovorí Pavle, že ich rodinný liehovar vôbec nie je tak veľký, ako sa hovorí, Pavla sa na Štěpána vykašle. Janek oznámi Týne a Štěpánovi, že im nemôže ísť za svedka na svadbu. Janek si dáva pozor, aby pred Týnou nezradil Štěpána. (TV JOJ)

AgnesDee

Je sice zábava sledovat, jak se malé vesničce hroutí celý svět. Ale dost postav mi už začíná lézt krkem. A Janek s Vildou? Z těch dvou to tajemství leze hůř, jak ze sto let zaprášený chlupatý deky. Tohle natahování mi už začíná vadit. Na jejich místě bych prostě sebrala ty dvě, zalezla někam do lesa nebo na pole a tam jim to v klidu řekla. Ony se na ně vyserou a bude po problému. Ale ne. Tvůrci to budou tak dlouho protahovat, až to všechny přestane bavit, a až se na to někdo bude chtít podívat v repríze, tak si prostě pustí poslední epizodu, kde bude krev téct proudem. ()

rakovnik odpad!

Zlatá mládež tančí a přespává v cizím bytě, vztahy mají překotnou dynamiku, a holkám stačí peníze. Až na jednu, ale když přijeli ti dva (objednaných bylo více) bulvární novináři, nedalo se mluvit. Počet vyslechnutých cizích hovorů: 4. ()

honajz

A nemohlo by už dojít k nějakému zvratu? Karty jsou už několik dílů rozdané a fakt mne nebaví sledovat několik večerů, jestli svatba bude, nebo nebude (všichni víme, že nebude), a jestli se prohození identit odhalí (tvůrci si asi myslí, že tuhle srandu lze dojit dalších x desítek dílů). Ostatní postavy nevyužité (profesor, postavy Blažka, Hüttnerové, Pavelky), jiné se chovají jak nesympatická paka. Fakt není o co hrát - buď to skončete, nebo přidejte nečekané a zajímavé zvraty nebo skutečně hezký a zajímavý příběh. ()