Janek sa vracia na statok Slunečná a pomáha Týne. Vďaka pokazenej zámke zostanú spolu cez noc v chlieviku. Týna sa k nemu privinie, ale Jankovi nejde o sex, chce vzťah. Štěpán ponúkne Jankovi, aby bol jeho spoločník. To je pre Týnu ďalší dôvod, aby Janek odišiel. Medzi Zdeňkom a Lídou sa začne vojna. Lída pošle Zdeňka v pyžame na ulicu, pretože potrebuje, aby čo najviac ľudí videlo, že sa správa ako nesvojprávny. Ale nechá ho vonku príliš dlho. Zdeněk vylezie na strom a Lídu musí nakoniec zburcovať Dolejšová. Podarí sa im Zdeňka dostať zo stromu, ale Lída prechladne a dostane silnú nádchu. Jeden z manažérov, ktorí majú na statku školenie, si spomenie, že kedysi mal niečo s Rozou. Znova po nej zatúži a takmer ju znásilní. Našťastie zasiahne profesor a Rozu zachráni. (TV JOJ)

AgnesDee

Tahle epizoda mě dost zklamala. A ne proto, že se v ní jako obvykle skoro nic nestalo, ale proto, že scenárista se snaží postavy dát do nějaké choulostivé situace a pak toho ani nevyužije. Nenechá je vymáchat v jejich trablatech - místo toho vidíme, jak se seriál snaží ze sebe dělat hroznýho moralistu, protože se vysílá v prime-timu a tvůrci ani televize nemají koule na to to pořádně rozjet. Kdybych tuhle epizodu napsala já, nechala bych Rózu znásilnit, Týnu se vyspat s Jankem, Vildu podvést Sylvu, a profesora pořádně vypěnit nad těma prasákama. Bohužel, na tohle nemá žádná televize u nás odvahu. ()

rakovnik odpad!

Nejhorším trestem za pokus o znásilnění je umytí záchodků a omluva. "My už to nikdy neuděláme!" Holky z Prahy jsou maso a kluci z Prahy jsou zkažení manageři. Až na Janka a Týnu. Už jen asi 60 dílů a budou spolu. Snad. ()