Janek nechce o kúpe statku Slunečná nič počuť. Týna nemá peniaze na vyplatenie Sylvy, a tak sa rozhodne požiadať Lidu. Tá súhlasí, ale chce, aby svadba sa konala skôr. S tým zase musí súhlasiť Týna. Janek dá Denise prsteň, aby sa s ňou uzmieril. Po smrti manželky začal profesor znova piť, aj keď sľúbil, že bude abstinovať. Kvôli pitiu musí odísť zo statku, lenže Roza ho privedie späť. (TV JOJ)

The_Casual odpad!

Co to proboha je, kdo to mohl vymyslet? Protože psali, že to poráží Ordinaci a tu že sleduju, tak jsem to začal sledovat taky, ze záznamu - a dál už nemůžu, protože bych musel skočit z okna, nic hloupějšího jsem neviděl a to jsem viděl i Zombie '90: Extreme Pestilence, kdo ví o čemu je řeč, chápe. Odpad!!!! ()

rakovnik odpad!

Chudák milionář Janek se tak trápí láskou, že mu musela sekretářka sehnat miss tělo. Druhou noc zase utrápeně strávil se svou holkou, které koupil prsten, ale nikoli zásnubní! Je to prostě zásadový upřímný byznysman. Za peníze má jakoukoli ženu, jen jedna se nedá koupit od něj. Ovšem jeho tajná láska se zase trápí tak, že kvůli statku se prodá tchýni. To je tak, když jednomu radí karty a druhému duch. Jinak slečna hospodářka dnes zvládla v jednom svetru kozy v chlívku, pomáhat v hospodě, domluvit svatbu, promluvit s duchem i sestrou a válet se se svým nastávajícím v peřinách. Tento seriál začíná lámat rekordy v počtu použití slov milionář, pražák a buran. Na paty jim ale šlape fotovoltaika. Počet vyslechnutých cizích hovorů: 3. ()