Roman vyzve Sylvu, aby začala každému škodiť, všetko sabotovať a hlavne, aby rozbila vzťah medzi Štěpánom a Týnou. Sylva ho opije,  zvedie a nahrá ich sex. Nahrávku potom posunie Líde s cieľom, aby odstúpila od úmyslu vyplatiť ju zo statku. Lída použije nahraný sex proti Sylve, keď povie, že ukáže nahrávku Linhartovi. Janek sa dozvie, že svadba bude skôr, než ju plánovali. Zdeněk si všimne, že pani Konvičková má zdravotné problémy a donúti ju navštíviť lekára. Urobil dobre, ukáže sa, že pani má diabetes. (TV JOJ)

SirErLeerdan odpad!

Nejde to. Pár dílů jsem byl nucen vidět, ale je to příšerné. Rok od roku je česká kinematografie hloub a hloub ve výkalech. Scénář žádný, intriky všude asi po vzoru pražské bytový nebo nevím. Hlavní hrdinka má tolik make-upu, že by to vystačilo na slušný dámský klub. V životě bych ji nevěřil, že dělá na farmě. Za dobu jejího natírání obličeje by totiž všechna zvířata pošla hlady a rostlinstvo zarostlo plevelem. Hhlavni hrdina je ulhaný pitomec a lidi kolem naprosto zbytečni. Ve vší účtě k hercům musím zkrátka říct, že je to ubohé a nedůvěrihodné od podlahy na půdu. - 10%, protože 0 mám pro odpady jako Žraločí Tornádo, tam to je aspoň JEN trapné. ()

rakovnik odpad!

Černá kočka, která šla od domu starosty, zahrála svou roli velice přesvědčivě. Stejně jako slepice, byť zavřené toho času v nových přepravkách kvůli bažantům. Holub zase chtěl koupit něco, co ještě neexistuje. Zato kozy zmizely. Krávy ovšem zůstaly minimálně dvě, ještě přibyl jeden býček. Boháč, miliony, ministr, elektrárny, intriky, sex, pojízdná prodejna, záchrana života... Neuvěřitelné. Počet vyslechnutých cizích hovorů: částečně 4. ()