Týna zvažuje, či si má Štěpána vziať alebo nie. Keď ho Bára dovedie na jej tajné miesto a Týna vidí, ako sa k Báre pekne správa, tak sa rozhodne - vezme si ho! Lenže kňaz, ktorý má Týnu a Štěpána oddávať, vycíti, že Týna o svadbe pochybuje a nie je presvedčená o správnosti svojho rozhodnutia vydať sa. Kňaz jej poradí, aby si všetko ešte raz poriadne rozmyslela. Týna nakoniec k oltáru nepríde a utečie z kostola. O týchto udalostiach však Janek nič nevie, pretože medzitým odišiel zo statku do Prahy a skončil v náručí Denisy. (TV JOJ)

AgnesDee

Tahle show je sice dost velký průměr, a skoro většina předchozích dílů mě nechala celkem chladnou. Ale z dnešního dílu jsem dost frustrovaná. To je sakra už nemohli dát dohromady, abych měla klid v srdíčku? Místo toho vidím, jak se už asi posté míjí a znova se nesetkaj. Doprdele práce! ()

rakovnik odpad!

Všechna znamení jako karty, kamínky, biskup, duch, kuchařka, srdce atp. ukazují, že ne. Celý díl to víme, a stejně ne. Milionář se poflakuje kolem, aby se ujistil, že ano, ale stejně se neujistí. Všechny tři ústřední páry si lžou. Tohle se hodně vleče. ()