Toma navštívi na statku pani zo sociálky. Ukáže sa, že dôvodom návštevy je babička chlapcov, ktorá chce, aby sa Tom presťahoval k nej aj s chlapcami. Keď Tom odmietne, pomstí sa mu. Janek sa stretne v lese s Týnou a navzájom si zverujú rôzne detaily z detstva. Janek potom oznámi Vildovi, že končí ich stávku so zámenou identít. Prizná sa, že k Týne cíti čosi viac. Kratina vezme z Šimonovej šiltovky vlas a pošle ho do laboratória. Chce vedieť, či je Štěpán naozaj jeho syn. Testy to potvrdia. Keď sa o testoch náhodou dozvie Franta, rozhodne sa, že si testy otcovstva nechá urobiť tiež. (TV JOJ)

rakovnik

Tak je to potvrzené, je to láska! Končí sázka, jde se na romantiku. Dnes sice bez ducha a tajně vyslechnutého hovoru, zato se zlou babičkou a OSPODem. Tvůrcům se posledně líbilo bloudění na kole, tak si jej dnes zopakovali. Jinak už víceméně erpéčka, s testy DNA a řešením kdo s kým. ()

honajz

Tak bylo to chvílemi docela vtipné, paní ze sociálky opět vypadá jak Zubatá z filmu Kolja, už se z toho začíná stávat docela klišé, testy DNA jsou veselé, Batulková a Brodská mi zde neskutečně lezou na nervy, Langmajer by měl dostat větší prostor pro více suchých hlášek, Burešové a Lamborovi žel nevěřím ani slovo. Škoda, že dnes se neobjevil duch tatínka. ()