Hane sa urobí zle a skončí v nemocnici. Janek jej vybaví katetrizáciu, na ktorú by inak musela dlho čakať. Běta vyrobí čaj podľa starého receptu nebohého otca Popelku. Jeho dcéry Týna a Julie sa rozhodnú, že tento zázračný čaj budú vyrábať priemyselne. Ale nápadu sa ujme Sylva a chce, aby sa Vilda stal investorom. Keď to odmietne, vyspí sa so Štěpánom. Týna ani Vilda sa to nedozvedia a nakoniec Vilda peniaze Sylve aj tak požičia. Franta sa chce uistiť, že je Štěpánov biologický otec, a prinesie Kratinovi svoj a Štěpánov vlas. Chce, aby ich Kratina odviezol na analýzu DNA do genetického laboratória v meste. Aby bola výsledkom porovnania vzoriek zhoda, musí Kratina vymeniť Frantov vlas za ten svoj. Výsledok je potom naozaj pozitívny a Franta je spokojný vo svojej nevedomosti. (TV JOJ)

rakovnik odpad!

Geniální překupník, který netvoří žádné hodnoty a jen šmelí, dnes opět dokázal, že peníze jsou moc. Za peníze vyřešil problém s narozeninami, v nemocnici (nelze si nevzpomenout na "kulichy"), kámošovi koupil pivovar, aby ten z něj vytuneloval dva melouny. Dobrý nápad je také děkovat někomu ve 2 ráno. Zajímalo by mě, co všichni dělají, když vlastně vůbec nic nedělají. Tátův geniální čaj z neskutečně dobré vody ale prý bude propadák. No nevím, stačí přece udělat jezírko, nějaký základní filtr a peníze se sypou samy, ne. Jinak katetrizace je způsob vyšetření, takže když paní vyšetříme, bude za pár dnů zdravá... Totální hovadina! Počet cizích nepozorovaně vyslechnutých hovorů: 1 (+3 částečně). ()

Ledkodlaq

Typický spotřební materiál, nepříliš horší než už tak velmi špatná výplň televizního vysílání s názvem ulice a tomu mnoho podobných. K plnému znechucení mi jeden díl bohatě stačil. Hodnocení odpad by nebylo úplně fér, přesto je jedna hvězda přece jen poněkud shovívavá. ()