Volá sa John Kruger (Arnold Schwarzenegger) a pôsobí ako špecialista v programe na ochranu svedkov. Pracuje zásadne sám a jeho výsledky sú vždy dokonalé. Svojimi razantnými zásahmi dokáže ohrozeného človeka dokonalo vymazať z povrchu zemského a dať mu šancu na nový život. Teraz pred ním stojí jedna z najťažších úloh. Má ochrániť Lee Cullenovú (Vanessa L. Williamsová), mladú pracovníčku zbrojárskej firmy, ktorá pomohla získať FBI dôkazy o technológii novej zbrane, elektromagnetickej pulznej pušky EM 1, a jej chystanom nelegálnom predaji ruskej mafii. Kruger netuší, že tentokrát bude musieť bojovať proti vlastnému kolegovi a bývalému učiteľovi Deguerinovi- mužovi, ktorý pozná všetky postupy a triky programu na ochranu svedkov. Tomu sa nielen podarí zmocniť svedkyne, ale aj falošne obviniť Krugera zo zrady. Kruger  nie je zvyknutý prehrávať, a tak sa s pomocou jedného z bývalých svedkov rozhodne vyraziť do protiútoku. (TV Markíza)

Psycho.R

V půlce 90´let to začlo jít s filmy těhle borců z kopce a začali tuctovatět. Jejich návrat přišel až 2006 - 7 s Rockym, Rambem, Expendables a co se týče Arnolda, tak snad i s jeho natáčenejma peckama. ()

danny_21

Nejzábavnější ze všechno byli ti krokouši :-) Jinak jde o Arnieho horší akční klasiku hlavně díky hodně průměrnému scénáři. Měl jsem tenkrát pocit, že bicepsova herecká kariéra pomalu upadá a následující kusy to víceméně potvrdily. Věřím, že mu to guvernérství půjde o dost líp - 55 % - Edit prosinec 2012 - tak se nám Arnie vrátil s Expendables 2 a se spoustou zajímavých projektů do roku 2013, bylo načase, moc se těším a držím palce bejku !!! ()

Ceberus

Nepatrně kvalitnější tři hvězdy za nenudící akční jízdu. Pokud se vám stýská po devadesátkových filmech, tohle je jeden z těch, které vás uklidní. Mimochodem zápletka s pašováním hypermoderních zbraní mi znovu připomněl film Showtime, přestože spolu jinak filmy nemají mnoho společného ()

Demonic189

Rozmyslam, čo ludi prijme k tomu aby dali 2* a menej. Akcia fantasticka, Arnie je cool, zaporak odporny, kopec super hračičiek (kto by ako maly chlapec nechcel taku pušku?), super akčný záver, tak čo chcete viac? Perfektný akčnák! Od tej doby to ale ide s Arniem pomaly, ale isto dole z kopca :/ ()

rublik05

Úplně prachobyčejné akční béčko, které sází především na dobré obsazení s ikonickou ústřední postavou, jednoduchou zápletku, údernou akci a dobré kamerové záběry. Arnold Schwarzenegger ve své typické roli nahláškovaného hrdiny, mazaného a samozřejmě i zcela neprůstřelného a nezranitelného. Zkrátka vše, co k devadesátkovému béčku patří. Bavil jsem se perfektně, nicméně jsem toho názoru, že jsem Arnolda už viděl v mnohem lepším výtvoru. 7/10. ()

Nix

Arnoldovi filmy mne baví, jsou tam hlášky a spousta akce. Zpracování není nejhorší a dycky přijde i nějaký překvapení v arzenálu zbraní nebo v jiných momentech, jsem rád, že jsem si doplnil vzdělání. Kdo neviděl, ať taky napraví, není to taková nuda. ()

Baron Noktur

Na tom filme je najlepšie to, aký nesúrodý je. Chce byť drámou, chce byť akčňákom, chce byť komédiou. Hlášky sú bohovské (Po tom, čo James Caan pošle na Arnieho komando a Arnie ich pozabíja, povie Caanovi do vysielačky: "Netrefili."), akcia veľmi slušná (najviac sa mi páčila pasáž v lietadle), herci sú super. Prečo teda len 3 hviezdy? Dôvodom je, že Likvidátor je brutálne zostrihaný, má kopec nelogickostí, evidentne tam chýba množstvo scén, nakoľko je skratkovitý. Likvidátor je veľmi zábavný akčný film, len to automaticky neznamená, že je hneď aj veľmi kvalitný. ()

RedRose

Uz to davno neni co to byvalo, ale porad je to Arnold a to se ceni! Navic mu zdatne sekunduje krasna Vanessa Villiams a opravdu vytribena technika. Suma sumarum zdravy nadprumer takze nekde mezi treti a ctvrtou hvezdou ;-) ()

john.h

Nevím o jakém návratu to tady lidi mluví. Pokud vím tak Arnie točil v té době pořád dost. Je ale fakt, že tohle už byl jeho poslední celkem solidní snímek a pak už to šlo pryč. Každopádně dva roky po Pravdivých lžích není žádný návrat, ale jen pokračování úspěšné kariéry. ()

Lokran

Arnolde, Arnolde… Tenhle film jsem viděl podruhé, ale vzpomněl jsem si na to, až při jeho sledování. Proč? Protože se jedná o tak snadno zapomenutelný film, až to bolí. Nuda, nuda, nuda… Ani ta akce není, co bývala. 40% ()

Bartoloměj

mě to připomíná starý dobrý osumdesátkový B akčňáky, arnie nezklame a nehraje, pěkná vanessa, přihlouplý scénář, prostě film na takový líný pejskařský odpoledne.. ()

Šindy

Poslední dobrý Arnieho akční film v 90's, na který se dá koukat. Pravda, v některých pasážích jsem se nudil, logika v ději pokulhávala a hodně věcí je tam moc hrr. Jinak to je ale slušný akčňák. ()

beso74

Už koncovka -or v českom i slovenskom distribučnom názve filmu hovorí za všetko. Film, v ktorom Arnie podobne ako v Terminatorovi a Predatorovi rozpúta pyrotechnické orgie, pri ktorých slastne zaochká každý pravoverný vyznávač akcie. Navyše, prepojené s riadnou dávkou humoru a zastrešené kým iným ako Odbormi, pretože s tými nikto nevydrbre... ()

Knor

Standardní nezničitelný Schwarcík. Myslím, že my v paměti uvíznou dvě scény: 1. Arnimu spadne padák z hořícího letadla, který o pár sekund dohoní ve vzduchu, během pádu si ho dokáže nasadit a zatáhnout za šňůru pro vysunutí padáku, pak to hořící letadlo namíří pilot přímo na něj a Arni ho sundá svou bouchačkou. 2. Arnie v zoo prostřelí a zničí sklo od výběhu s Aligátory, kteří se vyvalí a roztrhají padouchy a jeden ten chudák Aligátor se dokonce pokusí Arnolda zbaštit, ale ten mu prostřelí tlamu. Tyhle dvě scény neměly chybu, zbytek je jen průměrnej akčňák s klasikem žánru - Arnoldem. ()

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Z amerického Los Angeles přichází smutné zprávy, ve věku dvaaosmdesáti let totiž ve středu večer opustil filmový svět americký herec James Caan, jehož si diváci mohou vybavit ze snímků jako Příliš… (viac)

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (viac)