Detektiv Mitch Preston (Robert DeNiro) slouží v losangeleském policejním sboru a nepřeje si nic jiného, než aby svoji práci dělal jak nejlépe umí. Policista Trey Sellars (Eddie Murphy) je jeho naprostým opakem. Raději než strážcem zákona by byl televizní hvězdou. Osud je však spojí během jediného okamžiku nepovedené akce, kdy se Trey připlete Mitchovi do cesty při zatýkání drogového bosse. Všechno Mitchovo úsilí tak přijde vniveč a gauner prchne. Na místě je však také televizní štáb producentky Chase Renziové (Rene Russo), která hodlá na honu za prchajícím zločincem postavit největší reality show všech dob. Od této chvíle bude Mitch ve dne v noci sledován televizní kamerou. A jako by jeho utrpení nebylo málo, dostane za parťáka právě Treye. To co vypukne, není nic jiného než čistý Showtime... (oficiálny text distribútora)

D.Moore

Pohodová komedie. Robert De Niro vypadá, že hraje o pár let starší postavu z Půlnočního běhu, a tou svojí nudností je doopravdy vtipný. Eddie Murphy je... Eddie Murphy, Rene Russo to sluší jako vždy, William Shatner se sklouzne po kapotě... Ano, je to průměrná komedie. Ale to neznamená, že se při ní nemůžu smát od začátku do konce. ()

helloween93

Eddie byl dřív vtipnej a měl jsem ho rád. Bohužel svůj komediální talent utopil v řadě hloupých komedií v 90. letech. Tady z něho zbylo jen cenění zubů a žvanění blábolů na kameru. Divím se De Nirovi, že šel do tohohle projektu, protože hrát v takovémhle béčku nemá zapotřebí. Pár vtipů bylo dobrých, akce ušla, ale scénář, to byla tragédie..Ukázkový propadák. ()

spikey1

Eddiemu vždycky šly buddy movies, a De Niro dokáže svým působením před kamerou zachránit jakýkoliv projekt. I když oba mají velký problém se samotným tažením filmu svojí osobou stále to znamená, že pokud je úplně nenecháte zmrzačit váš počin, dokážou přeci jen udržet látku, pokud nějakou dostanou do rukou. ()

Brouk

Zpestření cesty mezi Prahou a Brnem, bohužel nic víc... A přitom je to škoda... Zločin a jeho sledování v přímém přenosu je dosti potenciální téma (až někdy mrazí), prostředí atraktivní... DeNiro se nudí, ale ve videokomoře obzvláště skvěle... A Eddie? Já fakt nevím.... Ale připadá mi, že se transformuje na jinou bytost... S komika na kašpara... a pěkně vyčpělého... :-( ()

OG_Swifty

Tradičně mírně podprůměrná komedie se suchým De Nirem a užvaněným Murphym. Pobavila mě scéna s "výslechem" ve vězení, ale jinak to bylo spíš opravdu suchý a především ty humory v tý budce s nezaujatým De Nirem byly opravdu strašný. Jo a pes Prášek byl dobrej, ale já mám zvířata (kromě opic) dycky rád. ()

• Film se natáčel v Los Angeles (Kalifornie, USA). (SONY_)
  • Ve scéně, kdy je Trey (Eddie Murphy) na castingu a jeho nadřízený ho požádá o odznak, má Trey i popruh na vybavení. V momentě, kdy jej nadřízený upozorní na přidanou větu, Trey však již popruh nemá. V dalších scénách se pak objevuje opět s popruhem. (Sign)