Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se. (Netflix)

Kushina

Opět skvělý akční film, který svým napětím a akcí nenudil. Když člověk ví, že mu zbývá chvíli života a když už nemá co ztratit, tak jde do akce naplno. Sice to bylo béčko, ale dobré akční béčko s koncem, který byl takového filmu hoden. 65% ()

Heywood

Mary Elizabeth Winstead doplnila řadu „úžasných“ vražedkyň a už je jich až moc. I tahle poslední je ale výborná a bojové scény jsou napínavé (a brutální). Poněkud romanticky se chová hlava klanu Yakuzy, což v reálu je naprostá pitomost. Do toho nám režie naservírovala dnešní mládež v podobě puberťačky a nebyl (a to skoro nikdy v posledních filmech) hezký pohled.Takže máme skoro předem jasného pachatele, protože zrada je tu jasná a film má příliš málo osob, abychom to my diváci neuhodli hned. Celý příběh vystavený na výborných bojových scénách trpí bla bla bla poučeními, která jsou triviální a nudná. Film v nich ztrácí tempo a začne se vléci. Do toho se prolíná stupidní úchylka blum blum lemonu a místo svižného bijáku tu máme poloparodii. To nevyváží ani nádherné záběry Tokia ani závěrečné dobytí sídla padouchů. A tak čekáme na předvídatelný konec, protože všechna překvapení už film vyčerpal. A kdo byl a je pan V a kdo byla agentura za ním jenom hádejme a zase je to (intelektuální levice jásá) špatně. A kdy to vůbec bude v nějakém filmu dobře? A že za vším je jen závist a touha po moci? Tak to vždy padají hlavy...65% ()

Tomko87

Ďalší ženský pokus o ,Wicka,, Síce nemá na Atomic Blonde, ale Kate je solídne brutálna akcia. Mary je lásenka, a už v Birds of Prey ukázala že akčné scény zvláda. ()

notozjano

Jsem se takhle jednou díval na kámošku a přemýšlel jsem, že bych mohl zase napsat nějaký koment. A shodou okolností mně ta kámoška připomněla Kate. Ne, že bych se jí teda ptal. Ona taky lehne a čeká co bude, pak najednou akce, (tady je výstřel teda jenom jeden, ono jako naplnit zásobník chvilku trvá, víme, že?) začne machrovat, že je nesmrtelná, skákat hlava nehlava, kulky lítají naplno ve všech úhlech, občas to zabolí, (mně), ale však co by ne, tahle chemie je čistá. (SPOILER) Naše Kate je na tom podobně. Vlastně je na tom i trochu líp, protože z ní to cáká po litrech a sem tam se opíchá sama. A že to fakt potřebuje, mrška nenasytná, jede si bomby. Nikdo jí nestačí. Borec v sauně se starochama jaksi šanci měl, ale ten se nejspíš v tomhle klanu objevil omylem, chudák, ještě se mu vysmáli. Přitom vůbec netuší oni starci, že v tu chvíli byla Kate hotová. Ale jede se dál. V podstatě od začátku. Nějaké to přemlouvání, že jako proč ne, pak honění, zklamání, že to vole nestojí jak má, pak bum bum, odpočinek a kuřba. Ale ne do konce. Nasadí se zběsile tempo, kulky na oběžné dráze, tam už padají hlavy a buď to dám nebo chcípnu. Pomalu už se to rýsuje v hromadnou akci, ale najednou ne. A tentokrát to není hlava, co bolí, ale břicho. Tak teda útrum, lehneme si na terásce, no co si budem, krámovat fakt musely obě. Pátou hvězdu dávám za inspiraci na fakáče, kdy se mně bude ptát nějaký evidentně soběstačný bezďák, jestli mám drobák. ()

Rian_witcher

Mary Elizabeth Winstead je opět uvěřitelnou akční hrdinkou stejně jako v Blíženci či Bird of Prey. Film Kate působí jako kříženec Johna Wicka a Zastav a nepřežiješ. Ke konci už sice zábavná akce mění v polopatické vysvětlování toho, kdo je padouch a kdo je hrdina, ale pořád se na to dá dívat. ()

JackStrange

Ne, takhle ne. V podstatě typická akční blbost, tahle má teda aspoň trochu styl, ale na tak krátký film mi to přišlo že snad trvá věčně. Plytký scénář a ploché charaktery. Ani Maruška to nezachrání. 40% Doporučuji raděj Atomic Blonde. ()

Grimaldi

Krásné neonové prostředí Japonska nemůže samo o sobě vytvořit skvělý film. Pokud takové prostředí doplníme o zajímavou akci, vhodnou hudbu a dobré herce, bude takový film ale na správné cestě. Je pak jen a jen na každém z nás, zda ho tato cesta dovede do cíle. Mě bohužel dovedla jen do půlky a já pořád vlastně nevím proč. Obvykle jsem fanoušek tématu cesty za pomstou, fascinuje mě prostředí Asie a miluji akční filmy, a přesto jsem nebyl snímkem unesen, jen spokojen. Pokud někdo po shlédnutí skutečně cítí pocit vzrušení, radosti z filmového zážitku, tiše vám závidím. Já i přes všechnu snahu cítím, že mám za sebou další netflixárnu co nenaplnila svůj potenciál. ()

kolly13

Našlapaná akční smršť s asijskými víčky a muzikou. A já byl nadšen jak akcí a protagonistkou krytou velkou hvězdou, tak celkovým dojmem po filmu. Kdyby pokračování, jsem zde. ()

Sopholojong

Surova akcia s az fyzicky odpudzujucimi, ale mnamkoznymi scenami typu odseknute prsty s vlasmi alebo noz cez "gagor" a von z lebky. Ale so sedivym backgroundom plytkeho (stokrat videneho) pribehu a silenych, az smiesnych (teen Japonka) hereckych predstaveni. Finale na mrakodrape medzi padajucimi sklenymi tabulami uz len samoucelnou bodkou. Velke plus i za realisticke namaskovanie hlavnej hrdinky po vsetkych tych uderoch, priestreloch a bodnutiach na level "chodiaca mrtvola". Ta neonova farebnost Japonska ma ale naopak iritovala. Dalsi presumitelny "netflixak", ktory mal na viac, byt rezirovany kalibrami typu Stahelski/Leitch. ()

Mukade

"Ultraesthetic shit", ale len v správnych svetelných a iných podmienkach, tzn. "cinema-like", takže dark room a primeraná uhlopriečka, teda monitor pol metra a menej od očí... Super obsadenie, tie dve hlavné tváričky (: 👍👍👍. Naposledy som sa tak vyžíval z hry svetla a tmy keď vyšiel Doom 3, čo bolo pred nejakou tou chvíľou xD ()

Tranda

Příběh: 2/5; Akce: 3/5; Hudba: 3/5; Vizuál: 3/5; Humor: 0/5; Atmosféra: 3/5; Napětí: 2/5; Herci: 3/5; Zábavnost: 3/5. 6/10 ()

nevergiveup

Rovnou předesílám, že tady nejsem úplně objektivní. Na Japonsko jsem prostě vysazený a tady se mi to “punk” zobrazení docela líbilo. Narážky na západní kulturu a chování jejích lidí taky beru. Bohužel tady hodně srší jako dnes už skoro všude silnej feminismus a gender obecně, ale dá se to zkousnout. Do toho super hlavní herečka, hlavní japonští herci v podstatě všichni na A a Woody, pro toho mám prostěslabost. Do toho super soundtrack. Kdybych byl objektivní, byly by to tři hvězdy, ale jakožto Nihongo maniak dávám 4 - 75% ()

Kritickej

5/10 Scénář je sice neuvěřitelně dementní a začátek k nepřežití, ale jakmile se to začne mlátit, je to docela snesitelná akční jednohubka. Bitky mě opravdu bavili, zbytek je ale tragédie. ()

Yamatosan

Jsem velmi, velmi nadšený! Konečně ženský akčňák, který má skoro vše na svém místě, sakra dobře to má! Jasně, OK, scénář je taková ta klasika, ale není to aspoň úplně tupé (jako třeba jinak za mě taky dost povedený The Protegé), i když pravda, třeba Woody byl jasná svině snad od prvního záběru. Ale za tím pro mě už začíná seznam jasných kladů. Prostředí (pseudo)Japonska využito výborně, temné město osvícené neony, nádhera - a je mi jedno, že to vlastně moc není reálné. A hlavně akce, která je krásně přehledná, úžasně tvrdá, často až bolí to vidět. Což souvisí s tím, že hrdinka většinu filmu umírá a je to na ni sakra vidět a cítit (nevybavuji si film, kde by hlavní hrdina takhle permanentně trpěl). A konec, kde sice projelo pár zbytečných cliché (meče třeba), ale ač jsem se pořád bál, že nějakým z klobouku vytáhnutým trikem Kate zachrání - a ne, dali to, a tím mi ten film dává mnohem víc smysl. ()

Ulquiorra Cifer

Jak to dopadne, když se pomuchluje anime Kite a Zastav a nepřežiješ? Narodí se Kate, akční šílenost od začátku do konce. Jelikož jsem ovšem viděl oba rodiče, už to pro mě nic extra nebylo.Spíše bych film přejmenoval na - Huntress japonská jízda. ()