Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím. (Netflix)

viperDavid

Isabela se mi líbí asi ve většině filmů, kterou jsem s ní zatím viděl. Je krásná, mladá, talentovaná. Ale taky hodně hodně malinkatá, takže věřit, že přepere jednou takového chlapa se moc věřit nedá. Sweet girl i přes to byl pěkný akčnák a krom nahoty tak nechybělo nic co takový akčnák má mít :) ()

Johnny.ARN

Njn, Mendoza sa veľmi snaží na každom poste na ktorom je, ale u mňa že vobec. Jedno plus je to, že to nebola uplakaná rako-dráma o problémoch v rodine a tak, ale že sa trošku aj strieľalo, aj sa bili a malo to aj ten nádych napätia. Čo z toho, keď po tom šokantnom switchu si uvedomíte, že príbeh by sa skončil už na večernej recepcií? A to vymysleli že traja ľudia. Dá sa to pozrieť, neurazí to a nešklbal som si kotlety. 1 z 5   Páči sa mi to ()

Trustme

Můj pamflet bude obsahovat ŠPOJLERY! Téměř celý film odmaká pan Momoa veškerou mstivou akci, pomlátí drsné chlapy, aby mu pak ke konci řekli tvůrci filmu: "Jasone, dobrý, ale my ti to musíme říct - tohle všechno ve skutečnosti spáchala tvá dcera a ty jsi už po 20. minutě mrtvý, zkrátka jde o takový plot twist pro diváky, aby ten náš film byl jakože aspoň trochu zajímavý, nezlob se, nechtěli jsme ti kazit radost." --- A co na to Momoa? "Bylo mi divné, že Isabela Merced má fyzicky náročnější trénink, než já a učí ji střílet a držet nůž." --- Škoda, obsazení obou mých oblíbených hlavních protagonistů si zasloužilo lepší, rozumnější a akčnější film. Netflixu se dlouhodobě nedaří. P.S. Kdo sleduje Isabelu na instagramu ví jak moc se věnuje fitness a posilování, takže  má na to, aby se etablovala v roli action girl, ovšem dávat ji za protivníky stokilové hromotluky, to bude muset ještě projít dlouhým výcvikem v klášteru Shaolin. ()

blackkocour

Bajka o pomstychtivém ploutvonožci, nebo spíš o mořským panicovi, který se chce pomstít fermaceutickým korporátním žralokům, co vysávají z peněženek šupinky, od blbých delfínů na osud mořských životů, když si budou do sebe píchat to žluklé zlo, a aby se v tom jen nenašel háček, a nevylovila je krvežíznivá zubatá, a nebo třeba takový P. Šermen. Těm mafiánským piraňím, jako je Andrej Ploutviš, a Roman Langusta, je se potřeba dost dobře pomstít, a to o holou ploutev. Oproti Hledáním Nema, těžký hovno. Rutinný pásový zKurvisácký produkt na zakázku blbým kapříkům a úhořům, a hlásit jim slanou vodu z mrtvého moře, a žrádlu pro akvarájní Dorotky. Momoa, ať si je takovým přerostlým svalnatcem z Havajské plantáže, jak chce. Sympatii má, asi stejně jako Skála. Uvidíme, jestli se z Aquamena za pár let stane Poseidon, Bohem a Vládcem moře, nebo spíš podmořským dnem dabovaní animovaného korýše v nějaký ultra korektní Diznyovce, kde bude Ariel snědá, a toho raka radši taky natřou nejlépe načerno. Isabelka, jako vždy na levelu znásilnění, a anální felaci. ()

sedm.1

Sweet Girl je zpracován jako poctivé, oldschoolové béčko, pro cílovou diváckou skupinu, která nepotřebuje k filmovému uspokojení žádné inovativní postupy, originalitu za každou cenu, či nemá prostě jen nějaké nesmyslně přehnané nároky, ale chce prostě jen vidět dobře odvedenou práci před i za kamerou a bavit se, o čemž jsem přesvědčen, že se zde v celku i povedlo, nicméně v poslední třetině filmu tu dojde k hodně překvapivému zvratu, což by bylo fajn, kdyby ovšem onen zvrat nebyl totální výblitek, který naprosto znehodnotil kompletně celý film, a prostě fakt jako nechápu, proč se tvůrci k něčemu tak hloupému a naivnímu uchýlili, jelikož veškeré předchozí dění v tu chvíli hodilo do absolutně nevěrohodné triviality, nad kterou se lze jen ušklíbnout. Následné finále pak už jen očekávaně dokulhalo do tuctové pointy, která se už sice zase nesla v onom tradičním neurážejícím duchu, ale ta pachuť, z onoho sračkoidního zvratu, ve mně už zůstala až do závěrečných titulků. Atmosféra jinak nebyla vůbec špatná, a i akce pak bylo dostatek a ani její zpracování nepůsobilo vůbec zle, i když v tomto ohledu je velká škoda, že tvůrci zatraceně víc nepřitvrdili, přeci jen hledět právě v takovémto typu filmu na přístupný rating je nesmysl, ne-li až chyba. Herecky jinak nemám Sweet Girl co vytknout, Mamoa má opět charisma na rozdávání a mladičká Isabela Merced je půvabný talent, který mě moc baví. Takže opakuji, nebýt onoho kopance do koulí, který celý ten film postavil do zcela jiného světla a naprosto ho znehodnotil, šlo by o solidní zábavu, takto ale skutečně odmítám hodnotit jakkoliv lépe. ()

borec999

Sweet Girl je do 80. minúty typický dejovo predvídateľný, staromódny akčňák o pomste, akých sú stovky. Potom však príde zvrat, ktorý som síce ak mám úprimne povedať absolútne nečakal, no aj tak ma príliš neoslnil, pretože veľa predchádzajúcich udalostí vzhľadom naň už spätne skrátka nedáva zmysel. Ak si k tomu pripočítam aj fakt, že film si veľa vecí zjednodušuje a logika mu moc nehovorí (celoštátne pátranie po dvojici ktorá si smelo cestuje krížom cez USA bez väčších ťažkostí, záverečný bezproblémový odlet a pod.), tak som bol v závere aj rád že sa skončil. Pre sympatickú Isabelu Merced, ktorá ukázala že do budúcnosti s ňou môžeme v akčne ladených filmoch počítať, zaokrúhlim na slabšie 3*. Veľmi slabé 3*... 50% ()

Lukoboss

Film má několik opravdu zásadních úskalí, který ho neskutečně sráží na kolena. Bohužel se za mě už casting nepovedl, protože hlavní dvojice je sice sympatická, ale do svých rolí se nehodí. J. Momoa je "válečnickej typ", však ho taky tak známe, tady to není ono, a přestože je to chlap  jak hora, když dá někomu ve filmu pecku do xichtu, s tím druhým to skoro nehne - fakt komedie. Jeho filmová dcera I. Merced je zase tak moc "sweet girl" (takovej ten holčičkovskej typ ála A. Vikander), že jí následně nějaký bitky a pomstychtivost nebudete věřit ani trochu. Pak nechápu, jak scénář mohli psát tři lidi, je to tak děravý, nelogický a přitažený za vlasy, že víc to ani snad nešlo (během pár sekund a jednoho střihu např. zmizí cestující v metru, fakt nekecám, z ničeho nic je úplně prázdnej vagón!) a hlavní zvrat, kterej by měl přinést wow efekt, spíš způsobil, že jsem řekl "ježiši, jenom to ne!". Hlavní záporák je pak klasicky nesmrtelnej a nezranitelnej. No stačí... znovu bych se na to nepodíval. ()

Kienast

Průměrný Netflix akční film, který má sice sympatickou ústřední dvojici, ale akce je tu nezáživná a některé věci doslova nelogické, ale twist před koncem je zase zajímavý. Jak se říká, neurazí/nenadchne 5/10 ()

iXtr3m3

Rok mi to ležalo na HDD a na USB a nie a nie sa k tomu dostať. Bol som si vedomý, že je to len sprostrý Netflix priemer a tak som sa k tomu staval. Konečne som sa k tomu dostal a napriek tomu, že to naozaj bol len priemer, neľutujem moc, že som tomu venoval čas, pretože po roku a niečo od prvých trailerov mi úplne unikli všetky detaily, ktoré k tomu vtedy kolovali po nete a tak som bol milo prekvapený obrovským záverečným twistom, ktorý teraz spätne môžem povedať, že bol očakávaný a boli k tomu náznaky (Momoa na tréningu, potom dcéra na tréningu, pohľady pred metrom na seba atď.), ale normálne ma aj tak prekvapil a nečakal som ho. Keď k nemu došlo, tak mi to hneď docvaklo a malo to logiku, nebola to len taká prachsprostá "WTF" scéna, ale naozaj to sedelo do vývoja, do všetkého. Takže slušných 55-60%. ()

Ant_Antony

(Druhý) Skok ze střechy stadionu tomu nasadil korunu... A kašna to celý pohřbila... Do té doby klasický průměrný akční béčko s koukatelným obsazením... Jakmile se to přiblíží k finále, sklouzne to do odpadu... ()

bozka10

Momoa v klasickom dráma akčňáku so milión krát prevareným príbehom, ktorý dieru do sveta neurobí a skoro sa neho zabudne,ničmenej na jeden kuk je celkom príjemný a určite neurazí a nie to ani strata času.Strávitelná jednohubka. ()

petikacka

Tvl to byla, ale pííí..tomost. U Jasona bych to ještě nějak rozdýchala, ale ten dějový zvrat a co se dělo pak, rozhodně ne!!! Bylo to neskutečně tupé, vyprázdněné a bez jakéhokoliv nápadu. Divím se, že jsem se vůbec dokoukala i když vlastně jsem čekala jestli na mě nevybafne něco ještě stupidnějšího. Za mě 25% ať nežeru... ()

warrenur

Az na uzasne mile psychologicke rozhovory ultra-silneho nastrocneho 50kg-veho dievcata s FBI "agentkou" tu bolo zhruba dalsich 5 mimoriadne do neba volajucich nelogickych blbosti. Uzavriete si cestu, kde je vsetko nachystane a viete, ze objekt vasho zaujmu pojde prave tade...twist na 3 sekundy prekvapil, aby si nasledne divak uvedomil strojcu vsetkeho videneho a skoro si "crvkol do textilu". To vazne? Tomuto som veril v Hanne alebo vo Wolverinovi :). No a obligatne priznanie do telefonu pod natlakom akoze vyriesi brutalnu korupciu... nuz, to by si mali zahranicni filmari brat priklad z tej prerastenej korupcie u nas, na Slovensku. Kvoli akej-takej zabavnosti pri "vypnuti mozgu" dvojhviezdie, ktore este treba brat ako nadhodnotene. Neodporucam. Snad len pre nastrocnych, ti tam budu mat svoju hrdinku a mocneho tatina. ()